خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

السبت ١٥ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طرح ضیافت الهی
همزمان با ماه مبارک رمضان؛
طرح ضیافت الهی و نشاط معنوی در بقاع متبرکه خرسان جنوبی اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در ایام ماه مبارک رمضان ۱۰ محفل انس با قرآن به صورت ترتیل خوانی در امامرادگان استان برگزار می شود، گفت: طرح ضیافت الهی و نشاط معنوی نیز در ماه مبارک رمضان در استان اجرا می‌شود.

۱۳۹۴/۳/۲۷ - ۱۱:۲۹

برگزاری برنامه ضیافت الهی ماه رمضان در ۴۰ بقعه‌ شاخص خراسان جنوبی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: برنامه ضیافت الهی در ۴۰ بقعه‌ شاخص استان با محوریت بقعه امامزادگان شهدای باقریه بیرجند برگزار می‌شود.

۱۳۹۴/۳/۲۶ - ۱۰:۳۶

کارشناس مسئول فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران : 
اجرای طرح ضیافت الهی در ۸۳ بقعه متبرکه شاخص تهران/ اطعام روزه داران در شب های قدر
خبرگزاری شبستان: کارشناس مسئول فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت : طرح ضیافت الهی با برنامه های متنوع در ۸۳ بقعه متبرکه شاخص استان تهران طی ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

۱۳۹۴/۳/۲۵ - ۱۴:۲۳

همزمان با ماه مبارک رمضان؛
اجرای طرح ضیافت الهی در ۲۴ بقعه متبرکه استان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، اعلام کرد: مراسم غباروبی و استقبال از ماه مبارک رمضان در بقاع و امامزادگان شاخص استان کرمانشاه برگزار می شود.

۱۳۹۴/۳/۲۵ - ۱۳:۳۲

مدیرکل اوقاف استان همدان:
طرح «ضیافت الهی» در ۵۰ بقعه و امامزاده استان همدان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، از برگزاری ویژه برنامه ضیافت الهی به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در ۵۰ امامزاده و بقعه متبرکه استان همدان خبر داد.

۱۳۹۴/۳/۲۵ - ۱۳:۱۶

در ماه مبارک رمضان؛
۲۵ امامزاده و بقاع متبرکه استان میزبان طرح «ضیافت الهی» است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: ۲۵ امامزاده و بقاع متبرکه استان میزبان طرح «ضیافت الهی» در ماه مبارک رمضان خواهد بود.

۱۳۹۴/۳/۲۴ - ۱۳:۱۱

اوقاف و امور خیریه استان سمنان  میزبان طرح های نشاط معنوی و ضیافت الهی می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان از اجرای دوطرح نشاط معنوی و ضیافت الهی به مدت ۵۰ روز دراین استان خبرداد.

۱۳۹۴/۳/۲۳ - ۱۷:۴۳

اعزام ۷۰ مبلغ در ماه مبارک رمضان به مساجد فومن
خبرگزاری شبستان: رئیس تبلیغات اسلامی فومن گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان هفتاد روحانی به مساجد شهری و روستایی فومن اعزام و تبلیغ دینی می‌شوند.

۱۳۹۴/۳/۲۱ - ۱۶:۲۹

برگزاری طرح های "نشاط معنوی" و "ضیافت الهی" در آستان مقدس امامزادگان استان کرمان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمان از برگزاری دو طرح "نشاط معنوی" و "ضیافت الهی" در بقاع متبرکه استان خبر داد.

۱۳۹۴/۳/۱۹ - ۱۵:۴۶

۱۷ بقعه شاخص کرمانشاه مجری طرح تابستانی نشاط معنوی هستند
خبرگزاری شبستان: طرح تابستانی نشاط معنوی همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، از چهارشنبه(۲۷ خرداد) در بقاع متبرکه و امامزاده های استان کرمانشاه آغاز می شود.

۱۳۹۴/۳/۱۹ - ۱۴:۱۹

ضریح امامزاده سید مظفر(ع) غبارروبی و عطرافشانی می شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان از غبارروبی و عطر افشانی ضریح امامزاده سید مظفر(علیه السلام) به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان خبر داد.

۱۳۹۴/۳/۱۹ - ۱۰:۴۱