خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٨ ذو الحجّة ١٤٤٠

Tuesday, August 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طرح ضیافت الهی
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:
اجرای طرح ضیافت الهی در ۴۵ بقعه متبرکه/ ۴۲ وقف جدید در خراسان جنوبی ثبت شد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه امسال در ۴۵ بقعه متبرکه شاخص استان طرح ضیافت الهی اجرا می شود، گفت: تاکنون در سال جاری ۴۲ وقف جدید در استان ثبت شده است.

۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۲:۳۴

شرفخانی در گفتگوی اختصاصی با شبستان:
نماز عید سعید فطر در ۱۴۰۱ امامزاده کشور اقامه می شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف گفت: با تمهیدات به عمل آمده، نماز پرفضیلت عید سعید فطر با حضور گسترده مردم در ۱۴۰۱ امامزاده کشور اقامه خواهد شد.

۱۳۹۵/۴/۱۲ - ۱۷:۲۰

۳۵ بقعه گلستان میزبان اجرای طرح ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، برنامه ضیافت الهی در ۳۵ بقعه استان در حال برگزاری است.

۱۳۹۵/۴/۲ - ۰۸:۵۸

مراسم بزرگداشت «خدیجه(س)، مادر امت» برای نخستین بار در کشور برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف گفت : همزمان با شب و روز دهم ماه مبارک رمضان و در راستای تکریم و بزرگداشت مقام بانوی رسالت، ام المومنین حضرت خدیجه (س) ، مراسم بزرگداشتی با عنوان « خدیجه، مادر امت» در امامزادگان کشور برگزار می شود

۱۳۹۵/۳/۲۳ - ۱۲:۲۲

۴۰۷ بقعه گیلان مجری ضیافت الهی/برگزاری محفل انس با حضور قاری مصری
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با اشاره به اینکه ۴۰۷ بقعه گیلان طرح ضیافت الهی را اجرا می کند، گفت: محفل انس با قرآن با حضور قاری مصری از جمله برنامه های این طرح در استان است.

۱۳۹۵/۳/۲۲ - ۱۴:۱۷

برگزاری طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه آذربایجان غربی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: طرح ضیافت الهی همزمان با ماه مبارک رمضان با هدف تقویت باورها و اعتقادات مردمی در بقاع متبرکه استان برگزار می شود.

۱۳۹۵/۳/۲۲ - ۱۲:۵۹

رمضان امسال ۳۰۰محفل انس با قرآن در امام‌زادگان مازندران برگزارمی شود
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران از برپایی۳۰۰ محفل انس با قرآن کریم بمناسبت ماه مبارک رمضان در امام‌زادگان و بقاع متبرکه مجری طرح ضیافت الهی استان خبر داد.

۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۱۵:۵۱

اجرای طرح اطعام روزه داران در ۲۱۸۸ امامزاده
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به برگزاری طرح ضیافت الهی در ۲۱۸۸ امامزاده و بقعه متبرکه کشور گفت: امامزادگان مجری این طرح با افطاری های ساده پذیرای روزه داران هستند.

۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۱۳:۰۳

اعزام ۲۱۵ روحانی به بقاع متبرکه مجری طرح ضیافت الهی مازندران
خبرگزاری شبستان :معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از اعزام ۲۱۵ روحانی مبلغ به امام‌زادگان و بقاع متبرکه مجری طرح ضیافت الهی استان خبر داد.

۱۳۹۵/۳/۱۸ - ۱۵:۵۸

اجرای طرح «ضیافت الهی» و «نشاط معنوی» در بقاع متبرکه استان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، گفت: همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ۹۵ مبلغ از محل اجرای نیت واقفین خیراندیش به مناطق مختلف استان اعزام می شوند.

۱۳۹۵/۳/۱۸ - ۱۵:۴۱

مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی خبر داد:
اجرای طرح ضیافت الهی در ۴۰ بقعه متبرکه/ مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن راه اندازی می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از اجرای طرح ضیافت الهی و نشاط معنوی در ۴۰ بقعه متبرکه استان خبر داد و گفت: مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن کریم در حسینیه امام رضا علیه السلام بیرجند همزمان با ۱۵ ماه رمضان راه‌اندازی می‌شود.

۱۳۹۵/۳/۱۸ - ۱۱:۴۸

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف:
میزبانی ۲۱۸۸ بقعه متبرکه از روزه داران در ماه مبارک رمضان
خبرگزاری شبستان: ​معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف با بیان اینکه طرح ضیافت الهی امسال در ۲۱۸۸ امامزاده کشور اجرا می شود، گفت: مراسم جزء خوانی و ترتیل خوانی قرآن نیز در ۱۵۵۹ امامزاده برگزار می شود.

۱۳۹۵/۳/۱۸ - ۱۰:۰۵

از فردا آغاز می شود؛
پخش زنده مراسم جزء خوانی قرآن امامزاده سید مظفر از صدا و سیمای مرکز خلیج فارس
خبرگزاری شبستان: رییس اداره اوقاف و امور خیریه بندرعباس از برگزاری مراسم جزء خوانی قرآن کریم«طرح ضیافت» از فردا به مدت ۳۰ روز در حسینیه امامزاده سید مظفر(علیه السلام) خبر داد و گفت: این مراسم به صورت زنده از صدا و سیمای مرکز فارس پخش می شود.

۱۳۹۵/۳/۱۸ - ۰۰:۴۳

همزمان با ماه مبارک رمضان؛
برگزاری طرح ضیافت الهی در ۳۵ امامزاده شاخص/ سبد کالا بین نیازمندان توزیع می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان از برگزاری طرح ضیافت الهی همزمان با ماه مبارک رمضان در ۳۵ امامزاده شاخص استان خبر داد و گفت: در راستای اجرای برنامه های این طرح ۴۰ روحانی اعزام می شود.

۱۳۹۵/۳/۱۳ - ۱۲:۵۴

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف در گفتگو با شبستان : 
 ۲۵ میلیون نفر بار از طرح ضیافت الهی ماه رمضان اوقاف در امامزادگان بهره برداری کردند
​معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه طرح ضیافت الهی در ۲۲۵۶ امامزاده در ایام ماه رمضان برگزار شد ، گفت : قریب به ۲۵ میلیون نفر بار از این طرح بهره مند و بیش از دو میلیون و ۹۰۰ هزار زائر اطعام شدند.

۱۳۹۴/۵/۱۰ - ۱۳:۱۷

شرفخانی : 
نماز عید سعید فطر در ۱۴۰۱ بقعه متبرکه و امامزاده کشور برگزار می شود
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه طرح ضیافت الهی امسال در ۲۱۰۰ امامزاده کشور برگزار شد ، گفت : در قالب این طرح ، نماز عید سعید فطر در ۱۴۰۱ بقعه متبرکه و امامزاده کشور برگزار می شود.

۱۳۹۴/۴/۲۶ - ۰۰:۰۴

برگزاری ضیافت الهی در ۵۰ بقعه شاخص همدان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان، از برگزاری ضیافت الهی در ۵۰ بقعه متبرکه سراسر استان همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد.

۱۳۹۴/۴/۹ - ۱۳:۰۹

شرفخانی خبرداد:
 برپایی جزء خوانی قرآن کریم در ۱۴۴۶ امامزاده همزمان با ماه رمضان
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه طرح ضیافت الهی امسال در ۲۱۰۰ امامزاده کشور برگزار می شود ، گفت : در قالب این طرح ، مراسم جزء خوانی قرآن کریم هم در ۱۴۴۶ امامزاده برپا خواهد شد.

۱۳۹۴/۴/۶ - ۱۵:۵۹

مساجد زاهدان میزبان طرح ضیافت الهی و نشاط معنوی می شوند
خبرگزاری شبستان: رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زاهدان گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی و نشاط معنوی در مساجد شاخص و بقاع متبرکه برگزار می شود.

۱۳۹۴/۴/۲ - ۱۱:۲۵

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه:
۲۱۰۰ امامزاده میزبان زایران در طرح ضیافت الهی
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام شرفخانی از برپایی طرح ضیافت الهی در ۲۱۰۰ امامزاده با حضور بیش از ۲۵۰۰ مبلغ و روحانی در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

۱۳۹۴/۳/۳۰ - ۱۲:۲۸