خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طرح ضیافت الهی
۷ بقاع متبرکه فومن میزبان برگزاری طرح «ضیافت الهی»
خبرگزاری شبستان: رئیس اوقاف و امور خیریه فومن گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان در ۷ بقاع متبرکه و شاخص این شهرستان طرح «ضیافت الهی» برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۱:۳۳

طرح ضیافت الهی در ۹۰ بقعه متبرکه خراسان رضوی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: طرح ضیافت الهی در ۹۰ بقعه متبرکه خراسان رضوی برگزار می شود و بیش از ۱۰۰ مبلغ روحانی در بقاع متبرکه حضور دارند.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۰:۲۹

همزمان با ماه مبارک رمضان؛
طرح «ضیافت الهی» در ۵۳ بقعه متبرکه خراسان جنوبی اجرا می‌شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از اجرای طرح ضیافت الهی در ۵۳ بقعه متبرکه استان خبر داد و گفت: باید بر روی موقوفات قرآنی پایه گذاری شود چرا که موقوفات قرآنی در استان بسیار کم است.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۲:۱۵

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان:
اجرای طرح «ضیافت الهی» در ۳۶ امامزاده و بقعه متبرکه استان/ ۹۲ وقف جدید در گلستان به ثبت رسید
خبرگزاری شبستان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: طرح «ضیافت الهی» در ماه مبارک رمضان امسال در ۳۶ امامزاده و بقعه متبرکه استان اجرا می شود.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۲۱:۴۴

برگزاری طرح «ضیافت الهی» در ۷ بقعه متبرکه ماسال
خبرگزاری شبستان: رئیس اوقاف و امور خریه ماسال گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی در ۷ بقعه متبرکه ماسال برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۱:۵۸

مردم مازندران با غبارروبی امامزدگان به استقبال ماه رمضان می روند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران از اجرای طرح ضیافت الهی در امامزادگان استان ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: مردم مازندران با غبارروبی امامزدگان به استقبال ماه مبارک رمضان می روند.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۳:۴۵

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
برگزاری طرح ضیافت الهی در ۴۷ بقعه متبرکه قزوین
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: طرح ضیافت الهی در ۴۷ امامزاده و بقعه متبرکه استان با همکاری هیئت امنا، خادمان، متولیان و جامعه قرآنی برگزار خواهد شد.

۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۰۸:۴۱

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:
لزوم ترویج فرهنگ و احکام وقف در سطح جامعه/ خجالت از وقف کم نکشید
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی بر لزوم ترویج فرهنگ و احکام وقف در سطح جامعه تاکید کرد و گفت: حوزه وقف گسترده و محدودیتی ندارد و حتی می توان با اهداء یک قرآن واقف باشیم.

۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۰۸:۴۰

گشایش طرح ضیافت در مهاباد
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه طرح ضیافت به مناسبت ماه مبارک رمضان در شهرستان مهاباد گشایش یافت.

۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۵:۲۱

اجرای طرح ضیافت الهی و شب های قدر در ۵۵ بقعه شاخص همدان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان، از اجرای طرح ضیافت الهی و شب های قدر در ۵۵ بقعه شاخص استان همدان خبر داد.

۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۳:۰۱

شب های ماه مبارک رمضان برگزار می شود/
جلسات «ضیافت الهی» با محوریت یقظه و توبه در مصلی امام خمینی (ره) کرج
خبرگزاری شبستان: سلسله جلسات اخلاقی با عنوان «ضیافت الهی» ویژه شب های ماه مبارک رمضان با محوریت یقظه و توبه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود.

۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۰۸:۳۲

فعالیت ۲۸۲ روحانی مبلغ در طرح ضیافت الهی مازندران
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران از فعالیت ۲۸۲ روحانی مبلغ اعزامی از قم و بومی در طرح ضیافت الهی استان خبر داد و گفت: از این تعداد ۳۲ مبلغ اعزامی از قم و ۲۵۰ مبلغ بومی هستند .

۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۲:۵۴

طرح ضیافت الهی در ۱۵ بقعه شاخص صومعه‌سرا برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی در ۱۵ بقعه متبرک و شاخص صومعه‌سرا برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۰۸:۲۸

به مناسبت ماه رمضان صورت می گیرد؛
اجرای طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه استان کرمانشاه/برپایی محافل انس با قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، گفت: در ماه مبارک رمضان ۱۱۳ مبلغ به مناطق دورافتاده و محروم استان اعزام می شوند.

۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۸:۱۴

اجرای طرح ضیافت الهی در ۴۷ بقعه متبرکه قزوین/ ۶۰ مُبلغ به مناطق مختلف قزوین اعزام شدند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: ۴۷ بقعه متبرکه شاخص استان مجری طرح ضیافت الهی هستند که در این طرح برنامه های متنوعی در آستان مقدس امامزادگان اجرا می شود.

۱۳۹۶/۳/۹ - ۰۹:۵۸

اجرای طرح ضیافت الهی در ۲۳ امامزاده شاخص گلستان
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه گلستان از برگزاری طرح ضیافت الهی در ۲۳ امامزاده شاخص استان خبر داد.

۱۳۹۶/۳/۸ - ۰۷:۴۶

اجرای طرح «ضیافت الهی» در ۳۴۰ بقعه متبرکه مازندران
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از اجرای طرح ضیافت الهی در ۳۴۰ بقعه متبرکه و آستان مقدس امامزادگان مازندران در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۵:۰۹

برگزاری طرح ضیافت الهی در ۵۴ بقعه متبرکه استان همدان
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، از برگزاری طرح ضیافت الهی در ۵۴ بقعه متبرکه استان همدان در ماه رمضان خبرداد.

۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۲:۱۳

نشست «تخصصی وقف» ویژه مبلغان اعزامی طرح ضیافت الهی
خبرگزاری شبستان: به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر ، گردهمایی مبلغین اعزامی و بومی طرح ضیافت الهی در محل دفتر امام جمعه شهرستان ملایر برگزار گردید.

۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۲:۱۰

برگزاری طرح ضیافت الهی در ۷ بقعه متبرکه ماسال
خبرگزاری شبستان: رئیس اوقاف و امور خیریه ماسال گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی در هفت بقعه شاخص و متبرکه ماسال برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۲:۵۴