خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طرح ضیافت الهی
اطعام ۴۷۰۰ روزه دار در طرح ضیافت الهی/ نماز عید فطر در ۱۹ بقعه و یک‌هزار مسجد اقامه می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: نماز عیدفطر در ۱۹ بقعه متبرکه و یک‌هزار مسجد استان اقامه می شود.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۰۸:۳۸

میزبانی از روزه ‌داران با برپایی سفره‌ های افطاری ساده در سومین جمعه ماه مبارک رمضان
خبرگزاری شبستان: مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس از میزبانی موقوفات و خیرین نیک اندیش از روزه داران در سطح بقاع متبرکه شهر شیراز در سومین جمعه از ماه مبارک رمضان خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۳:۳۹

بقاع متبرکه شهرستان استهبان میزبان اجرای طرح «ضیافت الهی» در ماه رمضان
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان استهبان از برگزاری طرح «ضیافت الهی» در قالب برنامه های فرهنگی و مذهبی ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص این شهرستان خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۳:۵۳

برپایی محافل جزء خوانی قرآن کریم در بقاع متبرکه شهرستان داراب
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان داراب از برگزاری محافل جزء خوانی قرآن کریم در بقاع متبرکه این شهرستان خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۳:۴۴

اجرای ضیافت الهی در امامزاده ها و بقاع متبرکه استان سمنان
خبرگزاری شبستان: برنامه ضیافت الهی در ۴۵ امامزاده و بقعه استان سمنان در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۰:۲۲

طرح ضیافت الهی در ۶۵ بقعه متبرکه همدان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان، از برگزاری طرح ضیافت الهی در ۶۵ بقعه متبرکه همدان در ایام ماه مبارک رمضان خبرداد.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۱:۱۸

۴۵بقعه و امام زاده استان سمنان میزبان طرح ضیافت الهی شدند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، گفت: طرح ضیافت الهی به مناسبت ماه مبارک رمضان در ۴۵ بقیه متبرکه و امام زاده استان برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۰۸:۲۳

آغاز نهمین طرح ضیافت الهی در ۹۰ بقعه متبرکه شهرستان رشت
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رشت از آغاز نهمین طرح ضیافت الهی در ۹۰ بقعه متبرکه این شهرستان همزمان با سراسر کشور خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۵:۱۵

اجرای طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه کرمانشاه/ افتتاح شبانه روزی حفظ قرآن کریم در ماه رمضان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه کرماکرمانشاه، از اعزام ۱۲۰ مبلغ حوزه علمیه قم به بقاع متبرکه و روستاهای مناطق محروم کرمانشاه در راستای اجرای طرح ضیافت الهی خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۸:۴۴

اجرای طرح ضیافت الهی در امامزادگان قم
خبرگزاری شبستان:مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی با حضور ۶۰ روحانی مبلغ در امامزادگان قم همراه با برنامه های مختلف فرهنگی اجرا می شود.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۳:۳۱

۷ بقاع متبرکه فومن میزبان برگزاری طرح «ضیافت الهی»
خبرگزاری شبستان: رئیس اوقاف و امور خیریه فومن گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان در ۷ بقاع متبرکه و شاخص این شهرستان طرح «ضیافت الهی» برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۱:۳۳

طرح ضیافت الهی در ۹۰ بقعه متبرکه خراسان رضوی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: طرح ضیافت الهی در ۹۰ بقعه متبرکه خراسان رضوی برگزار می شود و بیش از ۱۰۰ مبلغ روحانی در بقاع متبرکه حضور دارند.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۰:۲۹

همزمان با ماه مبارک رمضان؛
طرح «ضیافت الهی» در ۵۳ بقعه متبرکه خراسان جنوبی اجرا می‌شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از اجرای طرح ضیافت الهی در ۵۳ بقعه متبرکه استان خبر داد و گفت: باید بر روی موقوفات قرآنی پایه گذاری شود چرا که موقوفات قرآنی در استان بسیار کم است.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۲:۱۵

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان:
اجرای طرح «ضیافت الهی» در ۳۶ امامزاده و بقعه متبرکه استان/ ۹۲ وقف جدید در گلستان به ثبت رسید
خبرگزاری شبستان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: طرح «ضیافت الهی» در ماه مبارک رمضان امسال در ۳۶ امامزاده و بقعه متبرکه استان اجرا می شود.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۲۱:۴۴

برگزاری طرح «ضیافت الهی» در ۷ بقعه متبرکه ماسال
خبرگزاری شبستان: رئیس اوقاف و امور خریه ماسال گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی در ۷ بقعه متبرکه ماسال برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۱:۵۸

مردم مازندران با غبارروبی امامزدگان به استقبال ماه رمضان می روند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران از اجرای طرح ضیافت الهی در امامزادگان استان ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: مردم مازندران با غبارروبی امامزدگان به استقبال ماه مبارک رمضان می روند.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۳:۴۵

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
برگزاری طرح ضیافت الهی در ۴۷ بقعه متبرکه قزوین
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: طرح ضیافت الهی در ۴۷ امامزاده و بقعه متبرکه استان با همکاری هیئت امنا، خادمان، متولیان و جامعه قرآنی برگزار خواهد شد.

۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۰۸:۴۱

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:
لزوم ترویج فرهنگ و احکام وقف در سطح جامعه/ خجالت از وقف کم نکشید
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی بر لزوم ترویج فرهنگ و احکام وقف در سطح جامعه تاکید کرد و گفت: حوزه وقف گسترده و محدودیتی ندارد و حتی می توان با اهداء یک قرآن واقف باشیم.

۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۰۸:۴۰

گشایش طرح ضیافت در مهاباد
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه طرح ضیافت به مناسبت ماه مبارک رمضان در شهرستان مهاباد گشایش یافت.

۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۵:۲۱

اجرای طرح ضیافت الهی و شب های قدر در ۵۵ بقعه شاخص همدان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان، از اجرای طرح ضیافت الهی و شب های قدر در ۵۵ بقعه شاخص استان همدان خبر داد.

۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۳:۰۱