خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

السبت ١٥ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اعتیاد جوانان
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تهران:
احتمال افزایش معتادان متجاهر در محله هرندی
سرهنگ بخشنده گفت: اگر مراکزDIC از شوش، مولوی و هرندی به جای دیگری انتقال یابند، حضور معتادان متجاهر در این مناطق افزایش می یابد.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۵:۲۶

عملکرد دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر ایلام رضایت بخش است
استاندار ایلام از عملکرد دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر استان ابراز رضایت کرد.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۴:۴۲

يك جامعه‌شناس :
جامعه پذیری" بهبود یافتگان نیازمند فرهنگ‌سازی است
نوابخش گفت: برای پذیرفتن بهبودیافتگان از اعتياد در جامعه و خانواده بايد فرهنگ‌سازی لازم صورت بگیرد تا با تقویت و حمایت مالی و روانی اینگونه افراد، از گرایش دوباره آنان به اعتیاد، جلوگیری شود.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۱:۳۱

شهردار منطقه ۱۲:
شهرداری نهادی خدماتی است نه اجتماعی
شهردار منطقه ۱۲ با تاکید بر اینکه در دوره ای جمع آوری معتادان متجاهر بر عهده شهرداری گذاشته شد، گفت: سازمان هایی مانند بهزیستی و ستاد مبارزه با مواد مخدر که اجتماعی هستند باید در حوزه معتادان ورود جدی داشته باشند.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۳:۱۵

تهیه کننده سینمای ایران:
ضرورت روایت اقدامات پیشگیری از اعتیاد با تولید فیلم‌های سینمایی
تهیه کننده سینمای ایران در رابطه با بحث اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدرمعتقد است، حوزه سینما باید مانند سایر نهادها و بخش‌های مختلف، اقدامات پیشگیرانه از مصرف مواد مخدر صنعتی و شیمیایی را با تولید فیلم‌های بسیار به تصویر بکشد و روایت کند.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۴:۴۹

ناهماهنگی بین بخشی تاثیر برخورد با مواد مخدر را کاهش می دهد
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام، گفت: در صورتی که دستگاه های مسئول در حوزه مبارزه با مواد مخدر هماهنگی لازم را نداشته باشد، نتایج تاثیرگذار به بار نخواهد آمد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۴

اعتیاد پنهان در کمین جوانان/داروهای نیروزا بزرگترین تهدید کننده سلامت
خبرگزاری شبستان: امروزه گرایش جوانان به داشتن اندامی عضلانی موجب وفور داروهای نیروزا در باشگاه های ورزشی شده که بزرگترین تهدید کننده سلامت نسل جوان است.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۳:۴۶

قائم‌مقام و دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخد:
افزایش ۴۰۰ درصدی ظرفیت ساماندهی معتادان متجاهر در استان تهران طی۴ سال
خبرگزاری شبستان: قائم‌مقام و دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه در حال حاضر بیش از پنج هزارو ۵۰۰ معتاد متجاهر در مراکز ترک اعتیاد نگهداری می‌شوند گفت:ظرفیت ساماندهی معتادان متجاهر در استان تهران طی۴ سال ۴۰۰ ددرصد افزایش داشته است.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۴:۰۹

وزیر کشور:
ایران بالاترین میزان کشفیات مواد مخدر در جهان را دارد/جمع آوری ۸۶ هزار معتاد متجاهر
خبرگزاری شبستان:وزیرکشوربا بیان اینکه ایران دارای بالاترین میزان کشفیات مواد مخدر درجهان است،گفت: ایران در زمینه برنامه‌های پیشگیری اولیه،درمان و بازتوانی معتادان و صیانت اجتماعی از معتادان بهبودیافته نیز در جامعه جهانی، کشوری موفق ارزیابی می‌شود.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۰۸:۵۴

شامگاه امشب/
راه های پیشگیری و مهار اعتیاد در مسجد جامع امام حسن مجتبی(ع)کوهسار بررسی شد
خبرگزاری شبستان: راه های پیشگیری و مهار اعتیاد شامگاه امشب پس از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع امام حسن مجتبی(ع)کوهسار با حضور یکی از کارشناسان این مبحث بررسی شد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۲۵

راه اندازی مجتمع بهاران در منطقه ۷
خبرگزاری شبستان:شهردار منطقه ۷ گفت: مجتمع بهاران در این منطقه با هدف توانمندسازي اجتماعي مددجويان بهبوديافته از اعتياد راه اندازی شد.

۱۳۹۵/۳/۳۰ - ۱۵:۴۸

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران:
لزوم چاره اندیشی دستگاه‌ها برای حل مسئله اعتیاد
خبرگزاری شبستان:رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران بر لزوم چاره اندیشی حل مسئله اعتیاد توسط دستگاه ها تاکید کرد و گفت: این جوانان سرمایه های اجتماعی ما محسوب می شوند از این رو مسئولان باید برای حل معضل اعتیاد چاره اندیشی کنند.

۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۲:۵۲

معاون اجتماعی و سیاسی استانداری تهران:
اعتیاد محصول فقدان اراده و تربیت صحیح اجتماعی است/تاثیراعتیاد در عدم موفقیت اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان:معاون اجتماعی و سیاسی استانداری تهران با بیان اینکه اعتیاد محصول فقدان اراده و تربیت صحیح اجتماعی است بر حل مسئله اعتیاد در اجرایی شدن شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تاکید کرد.

۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۲:۱۳

وجود ۱۲۰ هزار معتاد سرگردان در کشور
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: با وجود آنکه آموزش و پرورش زیربار نمی‌رود، اما اعتیاد در مدارس وجود دارد.

۱۳۹۴/۷/۱۳ - ۱۵:۰۶

معاون دبيركل ستاد مبارزه با مواد مخدر:
كاهش ۲۵ درصدي اعتياد در كشور با عزم و اراده جدي محقق مي‌شود
خبرگزاری شبستان:معاون كاهش تقاضا و توسعه مشاركت مردمي ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: اگر عزم و اراده جدي براي مبارزه با مواد مخدر وجود نداشته باشد، كاهش ۲۵ درصدي اعتياد كه از اهداف برنامه ششم توسعه مي‌باشد، محقق نخواهد شد.

۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۷:۲۵

قلیان‌خانه‌ها جهت پیشگیری از اعتیاد جمع آوری شود
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون بهداشت از اعتیاد برخی جوانان از طریق تنباکوی میوه‌ای در قلیانخانه‌ها خبر داد و گفت: قلیان‌خانه‌ها جهت پیشگیری از اعتیاد جمع‌آوری شود.

۱۳۹۴/۶/۸ - ۱۵:۰۸

نهادهاي فرهنگي به تقويت ارزش‌هاي ديني به منظور پيشگيري از اعتياد بپردازند
خبرگزاری شبستان:یک کارشناس مذهبی با بیان اینکه هر قدر فرد به باورهای اعتقادی و مذهبی پایبندتر باشد، کمتر به دام اعتیاد گرفتار می شود، گفت: مهمترين و بهترين اصل آن است كه در بحث اجتماعي شدن مبارزه با مواد مخدر نهادهاي فرهنگي و تربيتي به تقويت ارزشهاي ديني در ميان اقشار مختلف جامعه بپردازند.

۱۳۹۴/۵/۷ - ۱۴:۱۴

ميانگين تمايل به مشاركت فعال جامعه در پيشگيري ‏از اعتياد حدود ۶۹ درصد است
خبرگزاری شبستان: مشاور دبيركل ستاد مبارزه با مواد مخدر ميانگين تمايل به مشاركت فعال آحاد جامعه در پيشگيري ‏از اعتياد را حدود ۶۹ درصد عنوان كرد و گفت: اين نشان از تمايل جدي و راسخ مردم به مشاركت فعال در ‏پيشگيري از اعتياد دارد.

۱۳۹۴/۵/۴ - ۱۰:۵۵

یک جامعه شناس در گفتگو با شبستان:
جوان شادی و نشاط می خواهد/ تلویزیون مروج غم و غصه
خبرگزاری شبستان: یک جامعه شناس با تاکید بر اینکه دولت باید مشکل بیکاری را مرتفع و تورم را کاهش دهند،گفت:دولت این کار را انجام نمی دهد، چون برای ایجاد هر شغلی باید ۱۰۰ میلیون تومان هزینه کند ولی ایجاد شادی و نشاط مخارج سنگینی را تحمیل دولت نمی کند.

۱۳۹۴/۳/۱۹ - ۰۸:۲۲