خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸

الجمعة ١٥ ربيع الثاني ١٤٤١

Friday, December 13, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جایزه ملی
«اکو مسجد» کمبریج جایزه ملی معماران انگلیس را از آن خود کرد
اولین اکومسجد (مسجد دوست با محیط زیست) اروپا در کمبریج انگلیس، برنده جایزه ملی به خاطر طراحی و کمک به محیط زیست در این کشور شد. این جایزه در حقیقت تاکیدی دوباره بر اهمیت طراحی پایدار در صنعت بود.

۱۳۹۸/۹/۵ - ۰۹:۵۷

در پیام رییس سازمان میراث فرهنگی به مراسم اعطای جایزه «تعالی گردشگری» عنوان شد
ایران جزو ۱۰ کشور بالقوه توانمند در جذب گردشگر
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به رشد ۵۰ درصدی جذب گردشگر، گفت: ایران جزو ۱۰ کشور بالقوه توانمند در جذب گردشگر است.

۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۰:۵۶

بازگرداندن جایگاه محیط زیست در نظام توسعه ای و برنامه ریزی کشور
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان حفاظت محیط زیست با ابراز خرسندی از سیاست ها و برنامه های محیط زیستی دولت تدبیر و امید گفت:دولت یازدهم از آغاز فعالیت های خود برنامه ای برای محیط زیست و توسعه پایدار تنظیم کرده بود که از مهمترین دستاوردهای این دولت بازگرداندن جایگاه محیط زیست در نظام توسعه ای و برنامه ریزی کشور بود.

۱۳۹۴/۳/۱۷ - ۱۶:۰۷