خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ المحرّم ١٤٤١

Tuesday, September 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه همایش طبیب روحانی
به منظور پاسداشت مقام مبلغین دینی:
چهارمین همایش«طبیب روحانی» در بخش توکهورهشتبندی برگزار شد
چهارمین همایش « طبیب روحانی » به منظور پاسداشت مقام مبلغین و تجلیل از فعالان فرهنگ دینی در مسجد جامع شهر هشتبندی شهرستان میناب برگزار شد.

۱۳۹۸/۵/۲۵ - ۱۱:۴۷

حدادعادل
آیت الله جوادی آملی مصداقِ حکیم کامل هستند
خبرگزاری شبستان: حدادعادل با اشاره به اینکه تعبیر حکیم در تاریخ اسلام و ایران به معدودی از اشخاص اطلاق می شود، گفت: حکیم، شخصی متعبد، علمی، دینی، فیلسوف، عارف و متخلص به اخلاق الله است که در عصر حاضر آیت الله جوادی آملی مصداق حکیم کامل هستند.

۱۳۹۴/۳/۲۰ - ۱۷:۴۹

مسئول دفتر نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تهران
سلامت معنوی در اسلام بر مبنای وحی استوار است
خبرگزاری شبستان: حجت‌الاسلام عیسی‌زاده گفت: بنیان سلامت معنوی در اسلام مبتنی بر وحی است و در مکاتب اومانیستی، بر مبنای انسان محوری است.

۱۳۹۴/۳/۲۰ - ۱۷:۱۱

دبیر اجرایی چهارمین همایش طبیب روحانی
عالمان دین، طبیبان روحانی هستند
خبرگزاری شبستان: موسوی گفت: انسان کامل در تعریف دین از هرگونه تکبر، حسد، کینه و ... به دور است و عالمان دینی به عنوان طبیبان روحانی وظیفه تحقق چنین نگاهی را به انسان دارند.

۱۳۹۴/۳/۲۰ - ۱۶:۱۹

در چهارمین همایش طبیب روحانی؛
تجلیل از مقام علمی و اخلاقی آیت الله جوادی آملی 
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام عیسی زاده گفت: چهارشنبه ۲۰خردادماه جاری در چهارمین همایش طبیب روحانی از مقام اخلاقی و علمی آیت الله جوادی آملی تجلیل می شود.

۱۳۹۴/۳/۱۷ - ۱۵:۱۲

در چهارمین همایش طبیب روحانی؛
کتاب "نگرش ها و منش های عارفانه علامه جوادی آملی" رونمایی می شود
خبرگزاری شبستان: باقرزاده گفت: کتاب "نگرش ها و منش های عارفانه علامه جوادی آملی" چهارشنبه ۲۰ خردادماه جاری در چهارمین همایش طبیب روحانی رونمایی می شود.

۱۳۹۴/۳/۱۷ - ۱۴:۴۹