خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استخدام آموزش و پرورش
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور، خبر داد:
تخصیص ۵۴۳ شغل، از محل سهمیه استخدامی سال‌های ۹۷ و ۹۸ وزارت آموزش و پروش به افراد دارای معلولیت
نفریه از تخصیص ۵۴۳ شغل، از محل سهمیه استخدامی سال‌های ۹۷ و ۹۸ وزارت آموزش و پروش به افراد دارای معلولیت خبر داد و گفت: این عزیزان با تکیه بر توانمندی‏های خود می‌توانند با احراز این مشاغل نقش مؤثری را در عرصه تعلیم و تربیت ایفا کنند.

۱۳۹۸/۶/۱۴ - ۱۱:۵۷

وضعیت نیروهای حق التدریس تعیین تکلیف شد
وزیر آموزش و پرورش از موافقت رئیس جمهوری برای تهیه ‌آیین نامه استخدامی نیروهای حق التدریس در وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۶:۲۰

طی برنامه ششم توسعه؛
معلمان حق التدریس جذب می شوند
مدیرکل امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تصویب کلیات لایحه تعیین تکلیف معلمان حق التدریس، مربیان پیش دبستانی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی گفت: این جذب از طریق برگزاری آزمون داخلی طی برنامه ششم توسعه صورت می گیرد.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۵:۴۰

وضعیت استخدام حق التدریسی ها و نیروهای نهضتی
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: قرار شده حق التدریس ها و نیروهای نهضتی قبل سال ۹۲ در آزمونی با نظارت مجلس شرکت و هرکه پذیرفته شد به استخدام دربیاید.

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۵

رییس مرکز نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش به شبستان خبر داد:
برگزاری آزمون مستقل برای استخدام حق التدریسی ها
خبرگزاری شبستان:رییس مرکز نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت:برگزاری آزمون برای نیروهای حق التدریس قطعی است و آزمون مستقل از آنان گرفته می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۰۹:۲۵

وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران:
آموزش روخوانی، روانخوانی، فهم و تفسیر قرآن به دانش آموزان در دوران تحصیل
خبرگزاری شبستان: وزیر آموزش و پرورش گفت: طی دوازده سال دوران تحصیل هر دانش آموز، روخوانی، روانخوانی، فهم و تفسیر قرآن به دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیل به آنان آموزش داده می شود.

۱۳۹۵/۴/۸ - ۱۴:۲۳

پهلوانی خبر داد:
۲۰۸ نفر در آموزش و پرورش رودبار جنوب استخدام می شوند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره آموزش و پرورش رودبار جنوب گفت: در سال تحصیلی آینده ۲۰۸ نفر از دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش رودبار می شوند و امیدواریم بخشی از کمبود نیروی انسانی شهرستان رودبار رفع شود.

۱۳۹۵/۳/۱۷ - ۰۹:۲۱

در گفتگو با شبستان مطرح شد:
اهمیت صلاحیت اخلاقی و رفتاری برای استخدام معلمان
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس آموزشی با اهمیت دانستن صلاحیت اخلاقی و رفتاری برای استخدام معلمان گفت: جذب معلم باید از طریق دانشگاه فرهنگیان باشد و جذب از طریق فراخوان و استخدام ایراد دارد.

۱۳۹۴/۳/۱۸ - ۰۸:۵۷