خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹

السبت ٢٠ ذو القعدة ١٤٤١

Saturday, July 11, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بایکوت اسرائیل
موج جدید تحریم اسرائیل در دانشگاه های آمریکا و کانادا
خبرگزاری شبستان: رژیم صهیونیستی در باره آنچه موج جدید تحریم و بایکوت اسرائیل در مراکز علمی و آموزشی آمریکا و کانادا هشدار داد.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۰۹:۱۶

پیوستن یک شهر دیگر اسپانیا به جنبش بین المللی تحریم رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: شهرداری "پالدی ماریا" در استان مادرید اسپانیا به کمپین مبارزه با تبعیض نژادی علیه ملت فلسطین و پویش بین المللی تحریم رژیم صهیونیستی "بی دی اس" پیوست.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۰۹:۲۶

اعتراض فعالان حامی فلسطین به لایحه ایالت کالیفرنیا علیه تحریم اسرائیل
خبرگزاری شبستان: ایالت کالیفرنیای امریکا لایحه ای را تصویب کرده است که بر مبنای آن شرکت‌های دخیل در تحریم رژیم اسرائیل جریمه خواهند شد؛ این لایحه خشم و اعتراض فعالان حامی فلسطین را برانگیخته است.

۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۰:۰۹

نصب پلاکاردهای بایکوت اسراییل بر روی اتوبوس های سان فرانسیسکو
خبرگزاری شبستان:سازمان " کمپین آگاه سازی سیاتل خاورمیانه" معروف به "سیماک" از نصب پلاکاردهایی بر روی اتوبوس های شهر سان فرانسیسکو در آمریکا در رابطه با موضوع تحریم رژیم صهیونیستی خبر داد.

۱۳۹۵/۵/۲۷ - ۰۹:۱۳

کانادا مجوز ورود ۲۳۴ فعال ضد صهیونیستی به این کشور را باطل کرد
خبرگزاری شبستان: دولت کانادا از ورود ده ها نفر از اعضای انجمن اجتماعی بین المللی ضد صهیونیسم "WSF" به خاک این کشور جلوگیری کرد.

۱۳۹۵/۵/۱۹ - ۱۴:۰۳

اسرائیل یک قدم دیگر به انزوای جهانی نزدیک شد
خبرگزاری شبستان: هلند اعلام کرد فعالیت‌های جنبش ضد اسرائیلی انزوا، عدم سرمایه‌گذاری و تحریم اسرائیل  موسوم به «بی دی اس» مخالف قوانین این کشور نیست. 

۱۳۹۵/۳/۷ - ۱۳:۲۰

بیش از ۳۵۰ گروه اروپایی خواستار تحریم رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: بیش از ۳۵۰ گروه در سراسر قاره سبز، از اتحادیه اروپا خواستند تا اسرائیل را در قبال موارد نقض حقوق بشر مقصر دانسته و به کمپین جهانی برای تحریم محصولات اسرائیلی بپیوندد.

۱۳۹۵/۳/۱ - ۰۸:۲۴

دانشگاه شیلی به دنبال قطع روابط با تمامی دانشگاه های رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: اتحادیه دانشجویی دانشکده حقوق دانشگاه شیلی در نظر دارد روابط خود با تمامی دانشگاه های رژیم صهیونیستی و حتی صهیونیست ها را قطع کند.

۱۳۹۵/۲/۲۰ - ۱۷:۰۳

پیوستن انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه نیویورک آمریکا به جمع تحریم کنندگان رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه نیویورک " GSOC " آمریکا روابط خود با دانشگاه تل آویو را قطع کرد و از هیات مدیره این دانشگاه هم خواست روابط خود با دانشگاه صهیونیستی را قطع کند.

۱۳۹۵/۲/۷ - ۱۰:۰۲

نتانیاهو از پرتقال شکایت می کند !
خبرگزاری شبستان : نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از شرکت مخابراتی اورنج به دولت فرانسه شکایت کرد.

۱۳۹۴/۳/۱۵ - ۲۰:۰۷