خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٢ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تسهیلات اشتغالزایی
سیاست دولت از پرداخت تسهیلات پول پاشی نیست
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان با بیان اینکه سیاست دولت در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی، پول پاشی نیست گفت: نظارت دقیق و اصلاحی نه قهرآمیز بر پرداخت این تسهیلات وجود دارد تا موجب انحراف مسیر نشود.

۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۳:۲۵

پیش بینی اشتغال بالغ بر ۲۷۰۰ نفر در تالش
فرماندار تالش از پیش بینی ایجاد اشتغال برای ۲ هزار و ۷۱۰ نفر در این شهرستان در قالب اشتغال فراگیر و روستایی خبر داد.

۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۴:۵۵

پروژه‌های اقتصادی اولویت دولت در گیلان
استاندار گیلان پروژه‌های اقتصادی را اولویت دولت در گیلان دانست و گفت: باید اعتبارات عمرانی استان را به سمت پروژه‌های زیرساختی اقتصادی و اشتغالزا هدایت کنیم.

۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۴:۱۴

رعایت اصل بانکداری اسلامی در شعب بانک تجارت استان زنجان/ تسهیلات این بانک زمینه اشتغالزایی ۱۳۴۰ نفر را فراهم کرده است
مدیرشعب بانک تجارت استان زنجان گفت: از ابتدای سال ۹۶ تا پایان مرداد امسال تسهیلات اختصاص یافته از سوی این بانک به متقاضیان زمینه اشتغالزایی ۱۳۴۰ نفر را فراهم کرده است.

۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۲:۴۴

معاون گردشگری کردستان:
پرداخت ۱۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی حوزه گردشگری در کردستان
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان گفت: تسهیلات اشتغالزایی حوزه گردشگری از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به میزان ۱۲۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۶:۵۱

کیفیت را فدای کمیت نکنیم/ضرورت حفاظت از محیط‌زیست در اشتغال روستایی
استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت حفاظت از محیط‌زیست دراجرای طرح‌های اشتغالزایی روستایی گفت: نباید کیفیت پرداخت تسهیلات اشتغالزایی را فدای کمیت کنیم.

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۲:۳۰

تسهیلات اشتغالزایی گیلان با دقت و سرعت جذب شود
استاندار گیلان با بیان اینکه تسهیلات اشتغالزایی استان باید با دقت و سرعت جذب شود تاکید کرد: اگر نتوانیم از سهمیه اختصاصی استان درست بهره گیریم، متضرر خواهیم شد.

۱۳۹۷/۵/۱۲ - ۰۰:۳۵

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبي:
تمام توان استان در خدمت کارگروه اشتغال/ بانک ها همکاری کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبي با اشاره به اینکه تمام توان استان برای کارگروه اشتغال گذاشته شده است، گفت: انتظار داریم که بانک ها همکاری بهتری در خصوص پرداخت تسهیلات داشته باشند.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۷:۲۹

نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی:
دولت بانک‌های بزرگ را برای ارائه تسهیلات اشتغالزایی مجاب نکرد
نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس گفت: متاسفانه دولت هنوز نتوانسته بانک های بزرگ را برای ورود به موضوع مهم اشتغالزایی مجاب کند.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۷:۲۵

ضرورت پرهیز از برخورد سلیقه ایی با طرح های اشتغال روستایی
فرماندار شهرستان رشت خواستار پرهیز از برخورد سلیقه ایی در پذیرش طرح های اشتغال روستایی شد و گفت: باید نهایت دقت را در کنار سرعت برای جذب اعتبارات اشتغالزایی داشت.

۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۳:۳۷

بهره برداری از ۴۸ طرح اشتغالزایی بهزیستی شهرستان ایجرود
رئیس بهزیستی شهرستان ایجرود به بهره برداری از ۴۸ طرح اشتغالزایی مددجویان در هفته بهزیستی اشاره کرد و گفت: این طرح ها فردا با حضور مدیرکل بهزیستی استان زنجان به بهره برداری می رسد.

۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۰۹:۵۷

طرح های اشتغال فراگیر شهرستان رشت تصویب نشد
خبرگزاری شبستان: مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با اشاره به تصویب ۱۲ طرح اشتغال روستایی در بانک ها تصریح کرد: متاسفانه در بخش اشتغال فراگیر هیچ طرحی در بانک ها تصویب نشده است.

۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۵:۰۶

با مشارکت بنیاد برکت اشتغال‌زایی اجتماع‌محور روستایی شتاب گرفت
خبرگزاری شبستان:با مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، روند اشتغال‌زایی اجتماع‌محور روستایی شتاب گرفت.

۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۴:۰۹

محمددوست خبر داد:
اشتغالزایی کانون عماریون بیرجند برای بانوان روستا/ خرید تضمینی تولیدات
مدیر کانون فرهنگی هنری عماریون روستای علی آباد بیرجند گفت: طرح کسب و کار در جوار مسجد حضرت ابوالفضل (علیه السلام) را به همت کانون پیگیری کردیم و اکنون تعداد زیادی از زنان روستا در زمینه توبافی مشغول کارند.

۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۰۹:۰۶

پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در شهرستان رشت مناسب نیست
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان گفت: بیشترین سهم شهرستانی در جذب اعتبارات به شهرستان رشت اختصاص داده شده که روند پرداخت این تسهیلات در شهرستان رشت مناسب نیست و باید سرعت گیرد.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۵:۳۶

طرح های گردشگری عامل تغییر بافت فرهنگی/ روستائیان در گرفتن تسهیلات سرگردان نشوند
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه روستائیان برای گرفتن تسهیلات نباید زیاد معطل شوند گفت: پروژه های گردشگری موجب تغییر بافت فرهنگی و روستایی شده و در صورت عدم برنامه ریزی مشکلاتی را به همراه دارد.

۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۹:۰۳

تسهیلات اشتغالزایی، گامی مهم در راستای تقویت فرصت های اشتغال جوانان است
استاندار لرستان، با اشاره به برنامه های دولت در راستای تقویت فرصت اشتغال، افزود: تسهیلات اشتغالزایی جهت تقویت اشتغال در استان در دستور کار قرار دارد.

۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۳:۴۸

استاندار گلستان:
۱۶۲ میلیارد تومان اعتبارات اشتغالزایی گلستان اختصاص یافت
خبرگزاری شبستان: استاندار گلستان از اختصاص ۱۶۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی خبر داد و گفت: این تسهیلات از طریق بانک توسعه تعاون، کشاورزی، پست بانک و صندوق کارآفرینی پرداخت می شود.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۰۸:۱۲

استاندار قزوین:
مدیر واقعی کسی است که بتواند مشکلات مردم را حل کند
خبرگزاری شبستان: استاندار قزوین گفت: صرف مدیر بودن، عنوان و مقام داشتن مشکلی را حل نمی کند بلکه باید ببینیم مدیریت ما تا چه اندازه توانسته است مسائل و مشکلات جامعه را حل کند.

۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۰۹:۴۰

استاندار خراسان جنوبی:
بانک در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به نهبندان توجه ویژه کنند
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه انتظار می رود بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به شهرستان مرزی نهبندان توجه بیشتری کنند، گفت: نباید این شهرستان در پرداخت تسهیلات نسبت به سایر مناطق استان عقب تر باشد.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۶:۱۲