خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٤ شوّال ١٤٤٠

Tuesday, June 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تسهیلات اشتغالزایی
در راستای توسعه مناطق روستایی؛
دولت به وعده خود عمل کرد/تخصیص اعتبار برای اشتغالزایی روستایی
برنامه ملی اشتغال روستایی از سال ۹۶ با تلفیق منابع چهار موسسه عامل آغاز شده است و حالا بنا به گفته تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱.۵ میلیارد دلار با موافقت مقام معظم رهبری و دستور رییس جمهوری از محل صندوق توسعه ملی به اشتغال روستایی اختصاص یافته است.

۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۰۷:۳۷

از سوی صندوق کارآفرینی امید صورت گرفت
اعطای تسهیلات به ۲۱ هزار طرح اشتغالزایی روستایی در سال جاری
صندوق کارآفرینی امید یکی از چهار موسسه عامل برای تحقق برنامه ملی اشتغال روستایی است و بر این اساس از سوی این صندوق ۱۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به ۲۱ هزار طرح اشتغالزای روستایی و عشایری در سال ۹۷ پرداخت شده است.

۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۰۷:۳۹

در راستای تحقق برنامه ملی اشتغال روستایی صورت می گیرد؛
افزایش ۱۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومانی حجم تسهیلات اشتغالی روستایی
دولت به دنبال طرح های اشتغالزایی روستایی خود منابع اختصاص یافته به برنامه ملی اشتغال روستایی را افزایش داده است تا جایی که ۷۵۰ میلیون دلار اختصاص یافته از صندوق توسعه ملی به ارز نیمایی تبدیل شده و با همکاری بانک های عامل پرداخت می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۵

سازمان برنامه اعلام کرد
تخصیص ۷۵۰ میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای اشتغال‌زایی روستایی
تاكنون ۵۰ درصد از سپرده‌گذاري منابع صندوق توسعه ملي نزد موسسه‌های عامل در قالب تسهيلات به طرح‌هاي تأييد شده و مصوب متقاضيان پرداخت شده است.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۸:۱۶

معاون صندوق کارآفرینی امید کشور:
صندوق کارآفرینی امید سالانه ۳۰ هزار تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت می کند
اصحابی گفت: صندوق سالانه ۳۰ هزار تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت کرده و اعتبارات پرداختی صندوق کارآفرینی امید از ۸۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۳ به یک‌هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۴۳

در راستای برنامه های اشتغالزایی دولت
پرداخت تسهیلات اشتغال صندوق ولایت به ۲۱۰ نفر
برنامه های اشتغالزایی دولت در سال های اخیر با جدیت بیشتری دنبال می شود و بسیاری از صندوق های قرض الحسنه برای تحقق آنها تسهیلات اشتغال پرداخت کرده اند از آن جمله صندوق قرض الحسنه امداد ولایت است که تاکنون به ۲۱۰ نفر تسهیلات اشتغال پرداخت کرده است.

۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۰۹:۵۱

در قالب طرح «سحاب» و با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریالی؛
بنیاد برکت ۵۰۰ طرح اشتغال‌زایی جدید ایجاد می کند
بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تا پایان سال آینده ۵۰۰ طرح اشتغال‌زایی را در شهرهای گرمسار و آرادان راه‌اندازی می‌کند.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۴:۳۴

در ادامه انجام برنامه ملی اشتغال روستایی
تصویب ۷ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان طرح برای اشتغالزایی روستاها
دستورالعمل آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی یکسال پیش به استانداران ابلاغ و تاکنون در این حوزه ۲مرحله تسهیلات پرداخت شد و تاکنون ۷ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان طرح تصویب شده است.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۰۸:۱۵

مشاغل خانگی مفید و موثر است
مدیر کل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان مشاغل خُرد از جمله خانگی را مفید و موثر و دارای هزینه کم دانست و بر توجه به این نوع مشاغل تاکید کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۹

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار رشت:
پروژه‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان رشت همزمان با دهه فجر افتتاح می شود
ویشکایی گفت: پروژه ایستگاه پمپاژ اشمک لشت‌نشا که بالغ بر هزار هکتار آب زراعی کشاورزان را تامین می‌کند همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به بهره‌برداری می‌رسد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۷

روند پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در ایلام مطلوب است
فرماندار ایلام با ابراز رضایت از پرداخت تسهیلات روستایی در این شهرستان، گفت: دستگاه های مسئول بر روند اعطای این تسهیلات به افراد واجد شرایط نظارت دقیق دارند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۵:۳۳

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی چادگان:
نرخ بیکاری چادگان، ۱۲.۴ درصد است/ پرداخت بیش از ۱۳ میلیارد تومان وام اشتغالزایی
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی چادگان گفت: یش از ۱۳ میلیارد تومان در حوزه روستایی به بانک معرفی شده است که از این رقم، ۶ میلیارد تومان آن قرارداد بسته شده است و متقاضیان ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دریافت کردند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۸:۵۵

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان چادگان:
۱۰۰ نوعروس راهی خانه بخت می شوند
صالحی گفت: یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات کارگشایی به مددجویان از ابتدای سال جاری تاکنون پرداخت شده است.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۱:۵۵

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بیرجند:
تسهیلات ۱۸۸ طرح اشتغال مددجویی در بیرجند پرداخت شد
خزائی عرب با بیان اینکه از ابتدای امسال به ۱۸۸ طرح مبلغ سه میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی پرداخت شده، گفت: امسال ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان شهرستان بیرجند اختصاص یافته است.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۵:۳۲

مدیر شعب استان فارس بانک مهر ایران خبر داد:
اعطای ۹۹۸ میلیارد و ۲۳۵ میلیون ریال تسهیلات به مردم فارس توسط بانک مهر ایران
مختاری با بیان اینکه بانک قرض الحسنه مهر بانکی اجتماعی است، گفت: بانک قرض الحسنه مهر در طول ۱۱ سال گذشته در استان فارس به ۱۸۲ هزار و ۶۸۹ نفر به تسهیلاتی به مبلغ ۹۹۸ میلیارد و ۲۳۵ میلیون ریال پرداخت کرده است.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۵:۱۵

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مانه و سملقان خبر داد
اختصاص ۶۷۰ میلیارد ریال اعتبار به بخش اشتغال مانه و سملقان
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مانه و سملقان گفت: در سال جاری مبلغ ۶۷۰ میلیارد ریال برای بخش اشتغال از محل اعتبارات روستایی و عشایری اختصاص داده شده است.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۰۹:۳۷

فرماندار سنندج:
پرداخت ۳۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی
زارعی، با اشاره به پرداخت ۳۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی در سطح این شهرستان گفت: در همین راستا برای هزار و ۲۵ نفر شغل ایجاد شده است.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۴:۲۴

معاون امور اقتصادی استانداری گیلان:
۲۰ میلیارد تومان اعتبار سرمایه در گردش به املش اختصاص یافت
احمدی گفت: در سال جاری حدود ۲۰ میلیارد تومان در بحث رونق سرمایه در گردش برای شهرستان املش اختصاص و تقسیم بانکی آن صورت گرفته است.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۲۲:۰۱

رئیس کمیته امداد:
۱۰۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان خراسان جنوبی اختصاص یافت
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه وام اشتغال به مددجویان از محل تبصره ۱۶، اشتغال پایدار روستایی و صندوق ولایت پرداخت شده است، گفت: امسال ۱۰۳ میلیارد تومان برای وام اشتغالزایی برای خراسان جنوبی مصوب کردیم که نسبت به سال قبل دو برابر شده است.

۱۳۹۷/۹/۸ - ۰۵:۵۰

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل:
مشاوره شغلی ویژه مددجویان کمیته امداد عملکرد خوب خود را در اشتغال آفرینی نشان داد / ۲ هزار تعهد اشتغال تا پایان سال
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل گفت: مشاوره شغلی ویژه مددجویان کمیته امداد با هدف سوق دادن تسهیلات اعطایی برای اشتغال زایی صورت می گیرد که عملکرد خوب خود را در اشتغال آفرینی استان نشان داده است.

۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۴:۴۴