خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

السبت ٩ صفر ١٤٤٠

Saturday, October 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد اعلام کرد
راه‌اندازی ۱۰ موکب کانون‌های فرهنگی هنری در مرز ایران و عراق
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با بیان اینکه امسال ۱۰ موکب مشترک متشکل از جوانان و نوجوانان را در مرز برپا می‌کنیم، گفت: در این موکب‌ها فعالیت‌های فرهنگی نشأت گرفته از شعار انتخابی «حب الحسین یجمعنا» را در دستور کار قرار داده‌ایم.

۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۱:۳۳

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد:
برگزاری کارگاه آموزشی قرآن ویژه روحانیون روستاها، کاری فاخر است
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، نوع برگزاری مرحله استانی مسابقات مدهامتان در شهر انار کرمان و کارگاه آموزشی مبلغان و مروجان قرآن روستایی ویژه روحانیون روستاها را کاری فاخر دانست.

۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۷:۴۰

با حضور دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، انجام شد
تقدیر از خانواده «نخستین شهید مدافع حرم کانون‌های مساجد»
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد از خانواده حمیدرضا انصاری؛ نخستین شهید مدافع حرم کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، تقدیر کرد.

۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۵:۳۲

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
پیام دبیر ستاد کانون‌های مساجد در پی درگذشت حجت‌الاسلام شجاعی و فعالیت ۲۵ هزار کانون مسجدی
پیام دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در پی درگذشت حجت‌الاسلام سیدابوالقاسم شجاعی و فعالیت ۲۵ هزار کانون فرهنگی هنری در مساجد کشور، از جمله مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۲۳ مهرماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۷:۲۵

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد:
مهم‌ترین کار والدین، تربیت قرآنی فرزندان است
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گفت: برخی والدین به دنبال این هستند که ابتدا برای فرزندان خود خانه، شغل و غیره مهیا کنند در صورتی که مهم‌ترین کار، تربیت قرآنی آنان است.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۳:۰۲

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد:
اجرای «طرح اخوت مساجد» مساجد اهل سنت را نیز در بر می‌گیرد
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد از اجرای طرح عقد اخوت میان مساجد ایران و دیگر کشورها خبر داد و گفت: این طرح، مساجد اهل سنت را نیز در بر می‌گیرد.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۷:۲۴

مدیر شبکه یک سیما در دیدار با دکتر ارزانی، مطرح کرد
آمادگی شبکه یک سیما برای معرفی کانون‌های مساجد
مدیر شبکه یک سیما، گفت: فعالیت‌های شکل گرفته در مساجد با محوریت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد طی سال‌های گذشته محسوس بوده است و آمادگی داریم طی سلسله برنامه‌هایی، این کانون‌ها را معرفی کنیم.

۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۴:۵۵

شبستان گزارش می‌دهد
همایشی برای تجدید بیعت با ولایت/ ما تا آخر ایستاده‌ایم
همایش تجدید میثاق اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با ولایت، با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ارزانی، و با حضور جمعی از فعالان موفق کانون‌های فرهنگی هنری و بانوان نمونه این کانون‌ها، در مجتمع فرهنگی نور برگزار شد.

۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۰۹:۱۶

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
«نمایشگاه تبیینی ـ تجسمی واقعه عاشورا» کار تشکیلاتی ارزشمند است
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: برپایی نمایشگاه تبیینی و تجسمی واقعه عاشورا در تبیین و تفهیم وقایع عاشورا، یک کار تشکیلاتی ارزشمند است.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۷:۱۸

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد:
هدف ما ایجاد شبکه‌ فراگیر خانواده‌محور و مسجد‌پایه است
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، گفت: هدف ما ایجاد موثرترین شبکه فراگیر فرهنگی هنری خانواده‌محور و مسجدپایه برای جریان‌سازی همزیستی مومنانه است.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۴۴

دبیر ستادعالی کانون های مساجد کشور:
ائمه اطهار، نقشه خوان قرآن هستند/ کنگره امام سجاد(ع) متعلق به محبان اهل بیت در اقصی نقاط عالم است
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی با اشاره به برگزاری هشتمین دوره کنگره بین المللی امام سجاد(ع) گفت: این کنگره، نه فقط متعلق به مردم بندرعباس که متعلق به محبان اهل بیت در اقصی نقاط جهان است و با نام اهل بیت(ع)این وحدت ایجاد شده است.

۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۰:۳۵

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور خبر داد
برنامه های بزرگداشت مقام امام سجاد (ع) در ۲۶ کشور جهان
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: سلسله برنامه‌های بزرگداشت مقام امام سجاد (ع) در ایران و ۲۶ کشور جهان برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۶:۴۶

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
توجه جدی به روستاها، لازمه توسعه کشور است
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در دیدار با معاون سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌های وزارت کشور، گفت: توجه جدی به روستاها، لازمه توسعه کشور است.

۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۶:۳۱

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
قیام امام حسین (ع) در راستای مبارزه با بدعت‌ها و انحرافات جامعه اسلامی بود
دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، امام حسین (ع) را احیاگر دین اسلام خواند و گفت: قیام ایشان والاترین مرتبه جهاد بود که برای مبارزه با منکرات فراوان در جامعه اسلامی و تبلیغ و ترویج معروف در آن، شکل گرفت.

۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۵:۰۶

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
از برپایی موکب‌های کانون‌های مساجد تا انتصاب روحانیون زن در مساجد جمهوری آذربایجان
برپایی موکب‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در مسیر پیاده‌روی اربعین و انتصاب روحانیون زن در مساجد جمهوری آذربایجان، از مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۲۴ شهریورماه است.

۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۷:۵۹

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
دست‌هایی در کار است تا جریان اربعین را کمرنگ کنند
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، بر توجه ویژه به اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقدامات انجام شده درباره پیاده روی اربعین تاکید کرد و گفت: متاسفانه امسال دست‌هایی در کار است تا جریان اربعین را کمرنگ کنند.

۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۷:۵۴

دبیر ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور اعلام کرد
برپایی موکب‌های کانون‌های مساجد در مسیر زائران اربعین
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور از برپایی موکب‌های مشترک ایران و عراق با همکاری این کانون‌ها خبر داد و آن را نماد وحدت، اتحاد و برادری دو کشور دانست.

۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۷:۴۰

«عهده‌دار وظایف اداره‌کل هماهنگی استان‌ها و امور حقوقی ستاد عالی‌ کانون‌های مساجد» منصوب شد
دبیر ستاد عالی‌ کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، در حکمی، حسین براتی را به عنوان عهده‌دار وظایف ‌اداره‌کل هماهنگی استان‌ها و امور حقوقی این ستاد منصوب کرد.

۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۱:۵۸

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد
ثبت ۲۰۹۰۰ باب کانون فرهنگی هنری مسجدی در سامانه «سجا»
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به فعالیت‌های گسترده این کانون‌ها در حوزه مقابله با آسیب‌های اجتماعی از اجرای طرح شهید حججی به منظور شناسایی سفیران اجتماعی خبر داد.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۳:۲۳

با حکمی از سوی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
عهده‌دار سرپرستی دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران منصوب شد
حجت‌الاسلام والمسلمین ارزانی با صدور حکمی، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامعلی قدیریان را به سمت عهده‌دار سرپرستی دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران منصوب کرد.

۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۷:۴۵