خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

الخميس ١٤ رجب ١٤٤٠

Thursday, March 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد
آیین رونمایی از بازی فکری «رساندن پرچم»
آیین رونمایی از بازی فکری «رساندن پرچم» امروز (۱۶ بهمن ماه) در محل ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۵:۴۳

تجدید میثاق کارمندان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با آرمانهای امام راحل
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه معاونین،مشاورین و کارکنان وزارتخانه با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) با آرمانهای امام راحل تجدید پیمان کردند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۶

دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد:
عضویت بیش از ۱.۵ میلیون نفر در کانون های مساجد
حجت الاسلام والمسلمین ارزانی گفت: تاکنون ۲۳ هزار کانون فرهنگی هنری در سامانه سجا بچه های مسجد ثبت نام کرده اند و تعداد اعضای کانون ها تاکنون بیش از یک و نیم میلیون نفر در سطح کشور است که امید داریم تا پایان سال به حدود ۲ میلیون نفر برسد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۵۸

دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور:
انسجام مردم از علل موفقیت انقلاب اسلامی است
حجت الاسلام والمسلمین ارزانی گفت: زمانی موفق می شویم که دست به دست هم داده و انسجام داشته باشیم که این انسجام سرمایه اجتماعی است و علت توفیق انقلاب هم همین سرمایه اجتماعی است و تا زمانی که دل ها به هم نزدیک باشد، موفق هستیم.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۳

دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد:
برنامه های کانون های مساجد با پیوست اقتصادی اجرا شود
حجت الاسلام والمسلمین ارزانی گفت: کانون های مساجد باید به دنبال پیوست اقتصادی در برنامه ها باشند و کار درجه یک و برنامه فاخر اجرا کنند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۱۳

بزرگداشت چهلمین سالگرد ورود تاریخی امام خمینی (ره)
مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) صبح جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ با سخنرانی آیت الله جنتی در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۳:۱۶

نشست خبری دبیرستاد عالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد (۲)
نشست خبری حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر «حبیب‌رضا ارزانی» دبیرستاد عالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد صبح امروز در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۶:۰۱

نشست خبری دبیرستاد عالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد (۱)
نشست خبری حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر «حبیب‌رضا ارزانی» دبیرستاد عالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد صبح امروز در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۵:۵۷

دبیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور:
مسجد، بهترین مکان برای وحدت جهان اسلام است
حجت الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی از مسجد به عنوان یکی از مشترکات شیعه و اهل سنت یاد کرد و گفت: مسجد بهترین مکان برای وحدت جهان اسلام است.

۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۰۹:۵۰

دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور:
اجرای برنامه‌های فرهنگی در مساجد از مهم‌ترین عوامل کاهش آسیب‌های اجتماعی است
حجت الاسلام و المسلمین ارزانی گفت: اجرای برنامه های فرهنگی در مساجد به عنوان یکی از مهم ترین عوامل در کمرنگ کردن آسیب های اجتماعی محسوب می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۲

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
مهمترین برنامه‌های کانون‌های مساجد در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تشریح شد
دکتر ارزانی از اجرای سرود ۴۰ هزار نفری در ۱۲ بهمن، تولید ۴۰ نمایش، تدوین منظومه ۴۰ نمایشنامه بچه های مسجد، گردآوری ۴۰ سرود فاخر از کانونهای فرهنگی هنری و ... به عنوان مهمترین برنامه های کانونهای مساجد کشور در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خبر داد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۵

ادای احترام دبیر ستاد عالی کانون های مساجد کشور به مقام شهدای فردوس
مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در بدو ورود به شهر فردوس با حضور در مجتمع فرهنگی گلزار مطهر شهدا به مقام شهدای انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی ادای احترام کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۱

دبیر ستاد عالی‌ کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خبر داد
اجرای ۴۰ هزار نفر از فعالان گروه‌های سرود همزمان با ساعت ورود امام خمینی (ره) به ایران
حجت الاسلام دکتر ارزانی گفت: امسال ٤٠ هزار نفر از فعالان گروه‌های سرود، ویژه‌برنامه‌ای را همزمان در سطح کشور در ساعت ورود حضرت امام خمینی (ره) به ایران در سال ۵۷، اجرا می‌کنند.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۶:۰۶

پیام دبیر ستادعالی کانون های مساجد کشور به هفتمین همایش کریمه اهل بیت:
قم به واسطه وجود تربت کریمه اهل بیت حبل المتین اندیشمندان دینی است
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستادعالی کانون های مساجد کشور گفت: شهر قم به واسطه وجود تربت پاک کریمه اهل بیت، در طی قرون متمادی، حبل المتین اندیشمندان دینی، عالمان و وارثان ائمه اطهار(ع) به شمار می آید.

۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۹:۰۹

«کانون انیس النفوس» نهادی اثرگذار در مسجد طوس
کانون فرهنگی هنری انیس النفوس کوشیده است تا با همکاری پایگاه بسیج مسجد طوس، این مسجد را به نهادی مردمی و محوری در خیابان خراسان تهران تبدیل کند.

۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۰۹:۴۰

سفر دکتر ارزانی به شیراز
حجت الاسلام دکتر حبیب رضا ارزانی برای حضور در مراسم افتتاحیه بزرگترین اردوی دانش آموزی کشور به شیراز سفر کرد، وی همچنین از کانون «جواد الائمه (ع)» این شهرستان بازدید به عمل آورد.

۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۰:۴۲

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس خبر داد:
شیراز، میزبان یازدهمین اردوی فرهنگی و تربیتی «اکسیژن ۱۱»/ دکتر ارزانی سخنران ویژه مراسم خواهد بود
حجت الاسلام امیدی از برگزاری یازدهمین اردوی فرهنگی و تربیتی «اکسیژن ۱۱» خبر داد و گفت: این اردو کانون فرهنگی و هنری مدینه النبی (ص) شیراز ۲۲ الی ۲۳ آذرماه با حضور دبیرستاد عالی کانون های مساجد کشور برگزار می شود.

۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۱:۳۴

تجلیل دبیر ستاد عالی کانون های مساجد کشور از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد
حجت الاسلام ارزانی به منظور حمایت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از کانون های مساجد با اهدای لوح تقدیر از وی تجلیل کرد.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۰۹:۰۱

برای فعالیت گسترده در ایام اربعین حسینی
نماینده حرم حضرت ابوالفضل (ع) از ستاد عالی کانون‌های مساجد تقدیر کرد
نماینده ویژه حرم مطهر حضرت ابوالفضل العباس (ع) در ایران از دبیر ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور برای فعالیت گسترده در ایام پیاده ‌روی اربعین حسینی، تقدیر به عمل آورد.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۱:۰۵

مشاور امور اجرایی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، مطرح کرد
«افتخار به گذشته و امید به آینده» شعار برنامه‌های ستاد کانون‌های مساجد
مشاور امور اجرایی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، گفت: این ستاد فعالیت‌های مرتبط با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با شعار «افتخار به گذشته و امید به آینده» از شهریورماه امسال آغاز کرده است.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۳:۵۳