خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

الاثنين ١٤ ربيع الثاني ١٤٤٢

Monday, November 30, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه منتظران واقعی
استاد اخلاق اظهار کرد:
منتظران واقعی از عُمق جان به سیره امام عصر(عج) تمسک می‌کنند
حجت‌الاسلام ماندگاری با بیان اینکه منتظران واقعی در گفتار و عمل و رفتار خود باید زمینه‌ساز ظهور باشند،گفت: ویژگی چنین افرادی این است که از عمق جان به سیره امام عصر(عج) تمسک می‌کنند.

۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۰۹:۴۵

بیگی:
زمین هیچ گاه خالی از حجت نیست
مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: هیچ گاه زمین خالی از حجت نیست و این حجت ها دوازده نفر هستند.

۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۳:۱۲

منتظران واقعی معرفت لازم برای شناخت و یاری حضرت حجت را دارند
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه و دانشگاه، با دسته بندی منتظران به واقعی و ظاهری، گفت: منتظران واقعی همانند ۷۲ شهید کربلا دارای بینش و بصیرت هستند و معرفت لازم را در شناخت و یاری حضرت حجت دارند.

۱۳۹۶/۷/۸ - ۱۴:۳۵

حجت الاسلام فرحزاد:
ماجرای مهمانی شیخ حسین حلّی و امتحان منتظران توسط امام زمان(عج)
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس مذهبی گفت: شیخ حسین حلّی به امام زمان (عج) عرضه داشت: چرا با وجود این همه دوستدار و شیعه تشریف نمی آورید؟ امام زمان(عج) فرمودند: این افراد به کمال نرسیده اند و زمینه لازم فراهم نیست.

۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۰۹:۵۳

نقش کلیدی تربیت نسل مهدوی بر عهده زنان است
خبرگزاری شبستان: رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه نقش کلیدی تربیت نسل مهدوی بر عهده زنان است، گفت: زنان باید نسلی را پرورش دهند که به حضرت مهدی(عج) متصل باشند.

۱۳۹۴/۳/۱۲ - ۱۳:۵۸