خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

الجمعة ١٨ صفر ١٤٤١

Friday, October 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نمایشگاه شمیم وحی
برگزاری نمایشگاه شمیم وحی با حضور ۲۵۰۰ مجموعه قرآنی
خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری نمایشگاه شمیم وحی با حضور ۲۵۰۰ مجموعه قرآنی در بوستان گفتگو خبر داد.

۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۵:۵۲

رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران:
«شمیم وحی» گام موثرى براي ترویج فرهنگ قرآنی است
خبرگزاری شبستان:رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، بر پايي نمایشگاه "شمیم وحی" در پاسخ به نیازهای موسسات و مراكز قرآنی و گامی موثر برای ترویج فرهنگ قرآنی است.

۱۳۹۵/۳/۲۴ - ۱۳:۲۷

از ۱۶ تا ۲۶ خرداد صورت می گیرد؛
برپایی نمایشگاه "شمیم وحی" در آستانه ماه مبارک رمضان
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه "شمیم وحی" گفت: این نمایشگاه ۱۶ خرداد ماه و در آستانه ماه مبارک رمضان به مدت ۱۰ روز در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود.

۱۳۹۵/۳/۵ - ۱۲:۲۸

نمایشگاه شمیم وحی
نمایشگاه شمیم وحی در بوستان گفتگوی تهران در حال برگزاری است.

۱۳۹۴/۳/۲۴ - ۱۶:۴۵

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
لزوم توجه ویژه به ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر لزوم توجه ویژه به توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه گفت: باید برای اصلاح جامعه بیشتر به موضوع فرهنگ قرآن بپردازیم.

۱۳۹۴/۳/۱۸ - ۱۳:۵۴

حمایت از ۱۴۶۳ مجموعه قرآنی در نمایشگاه شمیم وحی/۱۰ هزار متر فضای مسقف به نمایشگاه قرآن اضافه می شود
خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: ۱۴۶۳ مجموعه قرآنی در خانه های قران و عترت محلات تحت حمایت نخستین نمایشگاه فرهنگ قرآنی (شمیم وحی) قرار می گیرد.

۱۳۹۴/۳/۱۸ - ۱۳:۵۳

نمایشگاه شمیم وحی خدمتی ماندگار در مدیریت شهری
خبرگزاری شبستان: شهردار تهران، افتتاح نمایشگاه شمیم وحی را در راستای توسعه فرهنگ قرآنی اثرگذار دانست و گفت: با افتتاح این نمایشگاه خدمتی ماندگار در مجموعه شهرداری ثبت می شود.

۱۳۹۴/۳/۱۸ - ۱۳:۴۷

مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی مردم نهاد به شبستان خبر داد:
افتتاح نمایشگاه تجهیزات قرآنی "شمیم وحی" با حضور شهردار تهران
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام کوششی از افتتاح نمایشگاه "شمیم وحی" برای حمایت از تشکل‌های قرآنی شهر تهران با حضور دکتر قالی باف از ۱۸ خردادماه خبر داد.

۱۳۹۴/۳/۱۷ - ۱۶:۴۷

مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی مردم نهاد به شبستان خبر داد:
برپایی نمایشگاه "شمیم وحی" با هدف حمایت از تشکل‌های قرآنی شهر تهران
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام کوششی گفت: نمایشگاه "شمیم وحی" برای حمایت از تشکل‌های قرآنی شهر تهران از ۲۰ تا ۲۷ خردادماه در بوستان  گفتگو برپا می‌شود.

۱۳۹۴/۳/۱۰ - ۱۶:۴۲