خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه محمدو بوهاری
گزارش «نیویورک تایمز» درباره شیعیان نیجریه:
دروغ های رئیس جمهوری که دست در دست «ترامپ» دارد
با وجود جنایت های ثبت شده از سوی ارتش نیجریه به ویژه علیه شیعیان،ترامپ روابطش را با دولت این کشور محکم تر کرده است.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۰۷:۵۷

با شکایت از نقض حقوق بشر دولت بوهاری؛
ارسال طوماری به سازمان ملل در حمایت از شیخ زکزاکی
خبرگزاری شبستان: یک هفته مانده به برگزاری هفتاد و یکمین نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک، یک گروه حقوق بشری نیجریایی در ابوجا، «محمدو بوهاری» رئیس جمهور این کشور را به نقض حقوق بشر متهم کرد.

۱۳۹۵/۶/۲۴ - ۰۸:۱۷

دولت نیجریه حمله به شیعیان را بررسی می کند
خبرگزاری شبستان: ریاست جمهوری نیجریه به گروه های بین المللی و محلی حقوق بشر اطمینان داده است که به گزارش تحقیق قضایی در خصوص درگیری بین سربازان و اعضای جنبش شیعه در نیجریه پاسخ مناسب خواهد داد.

۱۳۹۵/۵/۲۷ - ۰۸:۳۳

بوهاری به تهران می آید
خبرگزاری شبستان: محمد بوهاری رئیس جمهور نیجریه به همراه تیمی از مقامات بلند پایه سیاسی و اقتصادی عازم ایران شد. هواپیمای بوهاری فردا یکشنبه در تهران به زمین خواهد نشست.

۱۳۹۴/۸/۳۰ - ۱۶:۰۸

محمدو بوهاری:
با فساد و بوکوحرام مبارزه می کنم
خبرگزاری شبستان : نیجریه بزرگترین تولید کننده نفت در قاره آفریقا و یکی از اعضای مهم اوپک به شمار می رود که اکنون با چالش بزرگ بوکوحرام و فساد مالی در تمام سطوح جامعه خود رو به روست . نیجریه ای ها امیدوارند محمودو بوهاری رئیس جمهور جدید بتواند برخی از این مشکلات را حل کند.

۱۳۹۴/۳/۱۰ - ۱۲:۵۰