خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

الاثنين ١٢ شعبان ١٤٤١

Monday, April 6, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پسته
رونق صادرات پسته/صادرات ۴۰ هزار تن در شش ماه
خبرگزاری شبستان:صادرات پسته کشورمان بعد از لغو تحریم ها رشد داشته است در سال گذشته بیش از ۲۵۰ میلیون دلار انواع پسته صادر شد و در در ۶ ماه نخست امسال بیش از ۴۰ هزار تن و به ارزش ۳۸۱ میلیون و ۶۴۷ هزار دلار صادرات داشته ایم.

۱۳۹۵/۸/۲۵ - ۰۷:۱۴

پیش بینی تولید ۳۰۰ هزار تن پسته در سال جاری
خبرگزاری شبستان: پسته ایران در دوران تحریم هم بازار خود را داشت لغو تحریم ها امکان رونق صادرات این محصول را فراهم کرد به طوری که در سال گذشته بیش از ۲۵۰ میلیون دلار انواع پسته صادر شد.

۱۳۹۵/۷/۱۴ - ۰۷:۲۸

توسعه کشت پسته در سطح استان اردبیل گسترش خواهد یافت
خبرگزاری شبستان: مدیر کل جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: طرح آموزش کاشت پسته در بین کشاورزان استان و همزمان توسعه زیر کشت محصول پسته و بادام زمینی در استان اردبیل گسترش خواهد یافت.

۱۳۹۵/۴/۲۸ - ۱۳:۳۵

رقابت پسته ایران با آمریکا برای کسب مقام اول جهانی
خبرگزاری شبستان:پسته از جمله محصولات کشاورزی کشورمان است که علاوه بر بازار خوب داخلی دارای بازار بین المللی مناسب نیز می باشد و به گفته رادیو سراسری آمریکا؛ پسته کاران این کشور از رقابت با پسته ایران در پی لغو تحریم ها نگرانند.

۱۳۹۴/۱۲/۶ - ۰۹:۰۴

بازار پسته نیز منتظر ورود سلطان آجیل از ایران است
خبرگزاری شبستان:زعفران و پسته از میان محصولات کشاورزی ایران دارای جایگاه ویژه ای بوده اند حال با لغو تحریم ها و افزایش مراودات تجاری بازار پسته نیز منتظر ورود سلطان آجیل از ایران است.

۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۰۷:۱۱

برآورد برداشت بیش از 38 هزار تن پسته در استان سمنان
خبرگزاری شبستان:مدیر باغبانی سازمان جهادکشاورزی استان سمنان از برآورد برداشت بیش از 38 هزار تن پسته از باغ های بارور استان خبر داد .

۱۳۹۳/۶/۱۷ - ۱۲:۰۴