خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

الأربعاء ١٢ ربيع الأوّل ١٤٤٠

Wednesday, November 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه برنامه «از آسمان»
روایت زندگی حسین امیدواری شهید مدافع حرم در «از آسمان»
خبرگزاری شبستان: «از آسمان» در برنامه این هفته خود روایتگر زندگی و مبارزات شهید مدافع حرم حسین امیدواری است.

۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۵:۲۵

«از آسمان» راوی زندگی شهید مجید قربان خانی می شود
خبرگزاری شبستان: روايت زندگی شهيد مجيد قربان خاني جمعه ٢۴ بهمن ساعت ۱۶:۴۵ از شبکه دو سيما پخش خواهد شد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۸

تدفین شهدای گمنام و گوشه هایی از زندگی شهید « بامری پور» در قاب «از آسمان»
خبرگزاری شبستان: «از آسمان» در برنامه این هفته خود که جمعه ۲۶ آذر ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه از شبکه دو سیما پخش خواهد شد به شهرستان زهکلوت در جنوب شرقی استان کرمان سفر کرده است.

۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۳:۲۲

شهید مهدی قاضی خانی و ماجرای «نهالِ» معصومش به روایت برنامه «از آسمان»
خبرگزاری شبستان: برنامه «از آسمان» جمعه ۱۴ آبان ماه به ماجرای هدیه ای که رهبر معظم انقلاب برای نهال دختر خردسال شهید مهدی قاضی خانی فرستاد و آشنایی بیشتر با این شهید مدافع حریم اسلام می پردازد.

۱۳۹۵/۸/۱۲ - ۱۱:۴۴

تدارک ویژه شبکه دو به مناسبت هفته دفاع مقدس
خبرگزاری شبستان: به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس که از چهارشنبه ۳۱ شهريورماه تا سه شنبه ششم مهر ماه در سراسر كشور برگزار می شود؛ شبکه دو سیما با تدارک ویژه برنامه های مختلفی به استقبال این ایام می رود.

۱۳۹۵/۶/۲۹ - ۱۷:۱۴

روایتی از جلوه زندگی شهید مدافع حرم در برنامه «از آسمان»
خبرگزاری شبستان: «از آسمان» در برنامۀ این هفتۀ خود به شهر رشت سفر کرده تا شهید مدافع حرم مهدی کوچک زاده را به مخاطبین خود معرفی کند.

۱۳۹۵/۱/۲۶ - ۱۲:۲۸

روایت گوشه هایی از زندگی شهید سیاح طاهری در برنامه «از آسمان»
خبرگزاری شبستان: گوشه هایی از زندگی شهید سیاح طاهری؛ جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس و شهید دفاع از حریم اسلام در برنامه این هفته "از آسمان" (جمعه ۱۶ بهمن ماه) روایت می شود.

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۰

روایت زندگی شهید ابوالفضل احمدی در برنامه «از آسمان»
خبرگزاری شبستان: برنامه « از آسمان» جمعه، ۸ خرداد به روایت زندگی ابوالفضل احمدی شهید عملیات مهندسی در جنوب شرق کشور می پردازد.

۱۳۹۴/۳/۸ - ۱۶:۴۱