خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه یارانه
عضو جبهه ایستادگی:
با دادان یارانه نقدی به احزاب مخالفم/ اختصاص یارانه نقدی به احزاب آنها را جیره خوار دولت می کند
خبرگزاری شبستان:کنعانی مقدم گفت: با دادن یارانه نقدی به احزاب مخالفم دولت می تواند کمکهای غیرنقدی در اختیار احزاب قرار دهد اختصاص یارانه نقدی به احزاب آنها را جیره خوار دولت می کند.

۱۳۹۵/۶/۲۵ - ۰۸:۵۷

مروری بر روزنامه های ۴ شهریور:
حذف شدگان یارانه برمی گردند/۳ نفت کش گم شد
خبرگزاری شبستان:دست انداز افزایش جمعیت،سرنوشت کارت سوخت در دست دولت،۸ هزار میلیارد تومان وام بدون تضمین،گمانه زنی درباره گم شدن ۳ نفتکش، حذف شدگان یارانه برمی گردند، پرداخت حقوق های نجومی ادامه دارد از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۵/۶/۴ - ۱۰:۴۲

مروری بر روزنامه های ۲۳ مرداد:
فروش کیلویی هواپیماهای ایرانی/تکذیب حذف یارانه ۴ میلیون نفر
خبرگزاری شبستان:نمی توان با نوازش اقتصاد را درمان کرد،فروش کیلویی هواپیماهای ایرانی،ذخیره گندم از ۱۸ روز به ۶ ماه رسید،تکذیب حذف یارانه ۴ میلیون نفر، واردات کام شکر را تلخ کرد از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۵/۵/۲۳ - ۰۸:۳۴

ترویج فضایل اخلاقی و احکام نورانی اسلام از اهداف اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد است
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رسالت اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را ترویج فضایل اخلاقی و توسعه فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی دانست و یادآور شد: همه ما سعی خود را خواهیم کرد تا فعالیت‌ ها را با کمترین خطا انجام دهیم.

۱۳۹۵/۵/۱۴ - ۰۷:۴۹

مروی بر روزنامه های ۲۹ تیر:
حذف یارانه پردرآمدها در دست انداز/تماس تلفنی روحانی با اردوغان
خبرگزاری شبستان:تماس تلفنی روحانی با اردوغان، ازدواج زیر ۱۸ سال در بهزیستی،حذف یارانه پردرآمدها در دست انداز،معترضان به سفارت عربستان در نخستین جلسه دادگاه: پشیمانیم عفو کنید،امضای ۱۱ تقاهم نامه نفتی در پسا تحریم از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۵/۴/۲۹ - ۰۸:۵۸

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور:
دولت به جای پرداخت یارانه شیر به مدارس، مبلغ آن را به واحدهای تولیدی بدهد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: اگر دولت بتواند به جای پرداخت یارانه شیر به مدارس این مبلغ را به واحدهای تولیدی پرداخت کند می توانیم ضمن کمک به تولیدکننده کارهای موثری را انجام دهیم.

۱۳۹۵/۴/۲۷ - ۰۸:۲۲

مدیریت سایت های مجوز دار توسط وزارت ارشاد/فعالیت ۲۴ پایگاه خبری در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه سایت های مجوز دار توسط وزارتخانه مدیریت می شوند، افزود: ۲۴ پایگاه خبری مجوز دار در استان فعالیت دارند.

۱۳۹۵/۴/۹ - ۰۹:۳۱

پرداخت یارانه به واحدهای صادرکننده محصولات کشاورزی
خبرگزاری شبستان: استاندار قزوین گفت: به واحدهای تولیدی کشاورزی که قدرت و توان صادرات محصولات کشاورزی را داشته باشند یارانه پرداخت خواهد شد .

۱۳۹۵/۳/۱۲ - ۰۸:۳۵

اعتدال در پرداخت های حقوقی نهادهای دولتی رعایت شود
خبرگزاری شبستان: کارشناس فرهنگی با بیان اینکه اعتدال درپرداخت های حقوقی در نهادهای دولتی رعایت شود گفت: پرداخت های حقوقی اقشار مختلف در جامعه رعایت نمی شود.

۱۳۹۵/۲/۲۸ - ۱۵:۲۹

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:
مستمری مددجویان با حذف یارانه قشر متمکن تقویت شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: با حذف یارانه قشر متمکن می توانیم مستمری مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی را تقویت کنیم.

۱۳۹۵/۲/۱۴ - ۱۳:۱۸

واکنش تاجگردون به ایرادات شورای نگهبان درباره بودجه سال ۹۵
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، گفت: طبق روال مجلس شورای اسلامی اگر نقطه نظری وجود داشته باشد، نماینده شورای نگهبان حضور پیدا کرده و ابهام را مطرح می کند.

۱۳۹۵/۲/۱۳ - ۰۹:۴۱

مروری بر روزنامه های اول اردیبهشت:
مجلس حذف یارانه ۲۴ میلیون یارانه را نهایی کرد/سوخت ۲ نرخی می شود
خبرگزاری شبستان: امنیت اجتماعی با رنگ و لعاب سیاسی، دلواپسان با ورژن دانشگاهی،مجلس حذف یارانه ۲۴ میلیون یارانه را نهایی کرد،سوخت ۲ نرخی می شود،یارانه خانواده های با ۵ فرزند قطع نمی شود از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۵/۲/۱ - ۰۸:۰۴

موارد هزینه کرد منابع حاصل از حذف یارانه سه دهک بالای جامعه مشخص شد
خبرگزاری شبستان:نمایندگان مجلس موارد هزینه منابع حاصل از حذف یارانه سه دهک بالای جامعه را مشخص کردند.

۱۳۹۵/۱/۳۱ - ۱۳:۰۱

ارجاع بندهای هزینه های تبصره هدفمندکردن یارانه ها به کمیسیون تلفیق
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس برای بررسی دقیقتر بندهای هزینه ای تبصره قانون هدفمندکردن یارانه ها این تبصره را به کمیسیون تلفیق ارجاع دادند.

۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۰:۲۰

مروری بر روزنامه های ۲۶ فرورودین:
چرا فیلم های ایرانی در خارج از کشور مشتری ندارد/احتمال رد مصوبه یارانه بگیران
خبرگزاری شبستان:احتمال رد مصوبه یارانه بگیران،از سرگیری پرواز تهران_واشنگتن،شکار دوربینی مواد فروشان،افزایش ۲۵ درصدی ظرفیت صنعت پتروشیمی در سال جاری،چرا فیلم های ایرانی در خارج از کشور مشتری ندارد از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۵/۱/۲۶ - ۱۰:۱۲

با رای مجلس
سه دهک بالای جامعه از دریافت یارانه حذف شدند
خبرگزاری شبستان:مجلس در لایحه بودجه ۹۵ مصوب کرد سه دهک بالای جامعه از دریافت یارانه حذف شدند.

۱۳۹۵/۱/۲۴ - ۰۹:۳۳

تکلیف سهام عدالت تا پایان سال مشخص می شود
خبرگزاری شبستان:پرونده واگذاري‌ها در قالب سهام عدالت به هريك از مشمولان در ۲۹ اسفند‌ماه سال قبل بسته شد و سال جاري مرحله نهايي آزاد‌سازي‌ سهام عدالت كه شامل تخصيص سهام است، انجام خواهد شد.

۱۳۹۵/۱/۲۳ - ۰۷:۱۷

مروری بر روزنامه های ۲۲ فروردین:
معافیت مالیاتی ۵ ساله برای سرمایه گذاران خارجی در ایران/ جزئیات حذف یارانه پردرامدها
خبرگزاری شبستان:ناگفته های خواهر بابک زنجانی،روحانی کمیته حقیقت یاب غارت ملی تشکیل دهد،جزئیات حذف یارانه پردرامدها،معافیت مالیاتی ۵ ساله برای سرمایه گذاران خارجی در ایران از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۰۸:۳۴

مروری بر روزنامه های ۲۱ فروردین:
نقدینگی تحت کنترل/خطا در حذف یارانه مردم ۱۰ درصد اشتباه طبیعی است
خبرگزاری شبستان: بازگشت معتادان مهاجر،فرصت برجام همیشگی نیست،رایزنی های دیپلماتیک ظریف در باکو،خطا در حذف یارانه مردم ۱۰ درصد اشتباه طبیعی است،نقدینگی تحت کنترل است از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۰:۱۴

حرکت کند دولت در حذف خانواده‌های توانمند از یارانه/دولتی که بیشترین منابع کشور را به خود اختصاص می دهد ضداقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان: مصباحی مقدم گفت: حرکت دولت در جهت حذف خانوارهای توانمند از یارانه کند است و با این حرکت ممکن است دولت تا ۵۰ سال مبتلا به پرداخت یارانه باشد.

۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۸