خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٩ ذو الحجّة ١٤٤٠

Wednesday, August 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه یارانه
کنعانی مقدم انتقاد کرد
عدم تطبیق حزب سبز با قانون جدید تنها به دلیل نام آن/یارانه کفاف تنها دو ماه فعالیت احزاب را نمی دهد
دبیر کل حزب سبز ضمن انتقاد از لیست مورد تأیید وزارت کشور در تطبیق احزاب با قانون جدید گفت: حزب سبز ضمن تطبیق با ماده جدید احزاب و مکاتبات مکرر هنوز از سوی وزارت کشور مورد تایید قرار نگرفته است و این موضوع تنها به جهت نام این حزب است.

۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۱:۱۴

کنعانی مقدم خبر داد:
احتمال تعلق دو مرحله‌ای یارانه به احزاب مورد تأیید وزارت کشور
رییس کمیته اطلاع رسانی خانه احزاب ایران با بیان اینکه بر اساس آخرین آمار قریب به ۵۲ حزب با قانون جدید احزاب خود را تطبیق داده و یارانه دریافت می کنند، گفت: در صورتی که به این تعداد اضافه نشود باقیمانده وجه یارانه دوباره میان همین تعداد تقسیم می شود.

۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۰:۰۲

امشب؛ واریز یارانه‌های نقدی همراه با افزایش مستمری خانوارهای هدف
یارانه‌های نقدی همراه با افزایش مستمری خانوارهای هدف ساعت ۲۴ امشب ۲۶ شهریورماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۰:۰۸

ترقی مطرح کرد
اختصاص یارانه مساوی به احزاب انگیزه فعالیت آنها را کاهش می‌دهد
عضو حزب موتلفه اسلامی ضمن انتقاد از تخصیص یارانه به شکل مساوی میان احزاب گفت: این شیوه انگیزه احزاب برای فعالیت های حزبی را کاهش می دهد.

۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۰۹:۲۷

بازرس خانه احزاب خبر داد:
بهره مندی ۵۱ حزب از یارانه احزاب تاکنون
محمدی نوری با بیان اینکه یارانه احزاب با توجه به تطبیق احزاب با ماده ۲۲ قانون احزاب به آنها تعلق می‌گیرد، گفت: وزارت کشور تاکنون ۵۱ حزب را برای بهره‌مندی از یارانه به خانه احزاب معرفی کرده است که این رقم تا پایان ۱۳ آبان به ۱۰۰ حزب می رسد.

۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۰۸:۰۵

انتقاد سخنگوی حزب بیداری اسلامی از اختصاص یارانه یکسان به احزاب
زمانی از اختصاص یارانه یکسان به احزاب انتقاد کرد و گفت: اختصاص یکسان یارانه به احزاب در سطح استان و مرکز از عدالت به دور بوده و موجب سوء استفاده خواهد شد و به نوعی احزاب مرکزی را از فعالیت های اصلی خود باز می دارد.

۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۲:۰۴

دبیر کل دفتر سیاسی وزارت کشور در پاسخ به شبستان:
یارانه احزاب پس از شش ماه بالاخره به حساب خانه احزاب واریز شد
سرمست از اختصاص یارانه برابر به احزابی که خود را با ماده ۲۲ قانون احزاب تطبیق داند، خبر داد و گفت: این امر بر اساس پیشنهاد خانه احزاب بوده است و در ادوار بعدی بر اساس شاخص های تصویب شده در کمیسیون ماده ۱۰ این میزان متفاوت است.

۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۳:۲۷

مدیرکل بهزیستی استان زنجان؛
دریافت مستمری بیش از ۳ هزار مددجوی بهزیستی پشت نوبت در حساب یارانه
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: تعداد ۳ هزار و ۱۴۳ خانوار پشت نوبت بهزیستی از نیمه دوم سالجاری مستمری خود را در کنار حساب یارانه خود دریافت کردند.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۲:۰۲

رسانه های وابسته به سازمان های حکومتی از دریافت یارانه حذف می شوند
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه با یک شیب ملایم به دنبال لغو مجوز نشریات کم کار هستیم، گفت: رسانه های وابسته به سازمان های حکومتی از دریافت یارانه حذف می شوند.

۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۶:۲۱

عضویت بیش از ۵ هزار نفر در خانه‌های مطبوعات کشور/ وام کم‌بهره به خبرنگاران پرداخت می‌شود
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: به‌زودی ضوابط پرداخت وام کم‌بهره به خبرنگاران با رایزنی‌های انجام‌شده با بانک عامل اعلام خواهد شد.

۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۷:۴۴

کنعانی مقدم در گفتگو با شبستان:
هنوز مصوبه کمیسیون ماده ۱۰ احزاب در مورد یارانه احزاب مشخص نیست
رییس کمیته اطلاع رسانی خانه احزاب با بیان اینکه یارانه احزاب براساس آیین نامه پیشنهادی کمیسیون ماده ۱۰ احزاب اعمال می شود، گفت: هنوز مصوبه این کمیسیون در مورد یارانه احزاب مشخص نیست.

۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۰:۲۸

دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب در پاسخ به شبستان:
یارانه احزاب در هزارتوی ذیحسابی وزارت کشور/مجوز واریز یارانه به خانه احزاب صادر شده است
دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب با بیان اینکه مجوز یارانه خانه احزاب صادر شده است، گفت: مجوز واریز یارانه به حساب خانه احزاب صادر شده است که ذیحساب وزارت کشور باید آن را واریز کند و دستورات لازم در این خصوص از سوی وزیر کشور ابلاغ شده است.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۲:۲۷

مروری بر روزنامه های ۳۱ تیر
یارانه دلاری سفر تفریحی قطع شد/ جلسه محرمانه امریکایی ها در ترکیه
یارانه دلاری سفر تفریحی قطع شد، سپرده گذاران موسسات مالی می توانند پول های خود را بگیرند، جلسه محرمانه امریکایی ها در ترکیه، با رای اکثریت مجمع تشخیص مصلحت سپنتا به شورا شهر بازگشت از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۰۸:۲۰

آیا به یارانه خمس تعلق می گیرد؟
آیا به مبلغی که تحت عنوان یارانه از طرف دولت به حساب هر فرد واریز میشود خمس تعلق میگیرد؟

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۳:۳۰

هیات دولت آیین‌نامه اجرایی نحوه پرداخت یارانه‌ها در سال ۱۳۹۷ را تصویب کرد
خبرگزاری شبستان: هیات وزیران به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، آیین‌نامه‌ اجرایی مربوط به پرداخت‌های نقدی و غیرنقدی یارانه‌ها در سال ۱۳۹۷ را تصویب کرد.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۲۱:۲۰

یارانه خردادماه پنجشنبه واریز می شود
خبرگزاری شبستان: سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد که هشتاد و هشتمین مرحله پرداخت یارانه نقدی در ساعت ۲۴ پنجشنبه بیست و چهارم خردادماه به حساب سرپرستان خانوارها واریز می شود.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۰:۵۱

مروری بر روزنامه های ۱۶ اسفند:
بانک ها ۲ هفته ای ۵۰ میلیارد دلار از اوراق ۲۰ درصدی جمع کردند/یارانه ۳ دهک بالای درآمدی حذف می شود
خبرگزاری شبستان: یارانه ۳ دهک بالای درآمدی حذف می شود، هشدار کمبود مخازن آب اضطراری تهران، دبیر جراحان: تصادفات رانندگی هر ۲ ساعت جان ۵ ایرانی را می گیرد، بانک ها ۲ هفته ای ۵۰ میلیارد دلار از اوراق ۲۰ درصدی جمع کردند از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۲

مجلس مصوب کرد:
دولت موظف به حذف یارانه سه دهک بالای درآمدی شد
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس برای تامین نظر شورای نگهبان دولت را موظف به حذف یارانه سه دهک بالای درآمدی کردند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۲

۳۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به یارانه‌ها اختصاص یافت
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مردم خانه ملت پیشنهاد اولیه دولت مبنی بر اختصاص ۲۳ هزار میلیارد تومان به یارانه های نقدی و غیرنقدی را برای سال ۹۷ به ۳۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان افزایش دادند.

۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۲:۰۰

نوبخت اعلام کرد:
یارانه نقدی سال آینده ۴۶ هزار میلیارد تومان است
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان برنامه و بودجه مبلغ یارانه‌های نقدی برای پرداخت در سال آینده را ۴۶ هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۵