خبرگزاری شبستان

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢٢ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه یارانه
yaraneh.com؛ سامانه جعلی ثبت نام و اعلام نیازمندی یارانه نقدی
سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد: سامانه ثبت نام و اعلام نیازمندی یارانه نقدی به نشانی yaraneh.com جعلی است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۳

به خانواده های آمریکایی یارانه تعلق می گیرد
دموکرات‌ها برنامه‌ای را برای والدین فقیر تعریف کرده‌اند که در صورت تصویب، خانواده‌های کم درآمد ماهیانه ۳۰۰ دلار یارانه دریافت خواهند کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۷

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی خراسان جنوبی اعلام کرد:
«۰.۲۹ درصد» سهم خراسان جنوبی از درآمدهای عمومی کشور
جعفری گیو با بیان اینکه سهم اعتبارات عمرانی خراسان جنوبی از کشور هر ساله حدود ۲ درصد است، گفت: هزینه های استان ۱۰ برابر بیشتر از درآمدهای آن است و خراسان جنوبی از درآمدهای عمومی کشور تنها ۰.۲۹ درصد سهم دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۳:۴۰

شبستان بررسی کرد
یارانه دردسر ساز برای جامعه/صدرنشینی ایران در تخصیص یارانه انرژی در جهان
با وجود آنکه نهادهای بین المللی چون صندوق بین المللی پول بر این باورند که تشویق به مصرف سوخت‌های فسیلی با ارائه یارانه به ضرر جوامع است اما در جدیدترین بررسی آژانس بین‌المللی انرژی ایران در صدر جدول تخصیص بیشترین یارانه انرژی قرار گرفته است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۷:۵۱

رییس سازمان برنامه و بودجه:
یک ریال از یارانه نقدی استان ها به پایتخت نمی رسد/افزایش ۱۰ درصدی بودجه بخش بهداشت
نوبخت گفت: یک ریال از هر آنچه که از یارانه نقدی حذف می‌شود به تهران بازنمی‌گردد و برای همان استان خرج شده و استان ها به افرادی که نیاز بیشتری دارند یارانه بیشتری پرداخت می کنند.

۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۲۳:۴۳

مروری بر روزنامه های ۲۸ آذر:
شاغلین فقیر بحران جدید اقتصادی/یارانه و بنزین در سال آینده تغییری نمی کند
یارانه و بنزین در سال آینده تغییری نمی کند، شاغلین فقیر بحران جدید اقتصادی، بحران نیروهای مازاد در شهرداری، شین آبادی دیگر، روشنگری علوی در برابر ادعای ذوالنور، رهبر انقلاب: عقل داشته باشیم نباید دنبال ریاست بدویم از عناوین روزنامه های امروز است.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۰۸:۱۰

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
دولت می خواهد بحث پرداخت یارانه را استانی کند
دلخوش گفت: دولت می خواهد پرداخت یارانه را استانی کند و این اختیار را به استانداران بدهد که با شناسایی افراد در استان ها اقدام به پرداخت یارانه کند.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۰۷:۳۵

وزیر کشور:
یارانه سه دهک حذف و صرف توسعه حمل و نقل عمومی شود
رحمانی فضلی با اشاره به آمار بالای استفاده از سوخت در کشور گفت: ایران پیک صد میلیون لیتر بنزین در روز را زده است که این میزان بیش از شاخص‌های بین‌المللی است.

۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۲:۱۴

گزارش مرکز پژوهش‌ها درباره عملکرد پنج ماهه هدفمندی یارانه‌ها
انحراف ۵۰۰۰ میلیارد تومانی در پرداخت یارانه نقدی
مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گزارشی به بررسی عملکرد پنج ماهه هدفمندی یارانه‌ها و آسیب شناسی آیین نامه اجرایی آن پرداخته است.

۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۴:۱۰

یارانه نقدی ۲۶ آذر واریز می‌شود
یارانه نقدی ماه جاری ساعت ۲۴ دوشنبه ۲۶ آذرماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۲:۳۶

اصفهان در توسعه بیمارستان خصوصی عقب تر از شیراز و مشهد؛
اختصاص یارانه برای توسعه هتل آری، برای توسعه بیمارستان خصوصی نه
رئیس انجمن صنفی بیمارستان های خصوصی اصفهان از سنگ اندازی و عدم همکاری نهادها برای توسعه بیمارستان های خصوصی انتقاد کرد و گفت: چرا هزینه پروانه ساخت بیمارستان خصوصی را به صورت تجاری در نظر می گیرند و هزینه های آن را تجاری محاسبه می کنند.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۰۹:۳۰

نوبخت در پاسخ به شبستان:
امکان افزایش یارانه وجود ندارد
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: امکان افزایش میزان یارانه پرداختی به خانوارها وجود ندارد مگر اینکه نمایندگان منابع دیگری در نظر بگیرند.

۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۲:۰۷

جلالی:
مجلس با حذف ۲ دهک بالای جامعه از دریافت یارانه موافق است
رئیس مرکز پژوهش ها با اشاره به چگونگی اجرای قانون هدفمندی یارانه ها در لایحه بودجه ٩٨ گفت: در صورت پیشنهاد دولت برای حذف ۲ دهک بالای جامعه از دریافت یارانه مجلس با آن موافق است.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۰۷:۵۰

مروری بر روزنامه های ۱۰ آذر:
ناکامی در شکستن شاخ تورم/ دست اندازهای یارانه ۹۰ هزار تومانی
زیان ۵۰ درصدی دلالان دلار، ناکامی در شکستن شاخ تورم، دست انداز های یارانه ۹۰ هزار تومانی، وزیر ارتباطات: گوشی تلفن همراه به زودی ارزان می شود، عبور خوردو از ایست قیمت از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۰۸:۵۳

ادامه سیاست های کاهش قیمت بنزین با پرداخت یارانه
قرار است به زودی برای کاهش مصرف بنزین؛ این حامل انرژی به صورت سهمیه بندی ارایه شود، ارائه مجدد کارت سوخت برنامه ای در همین راستا است و در ادامه این سیاست ها به زودی طرحی برای پرداخت یارانه بنزین تدوین می شود.

۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۱:۳۷

ا​طلاعیه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در خصوص طرح حمایتی دولت از اقشار کم درآمد
وزارت تعاون کار و رفاه از مردم درخواست دارد هرگونه اطلاع رسانی را فقط از طریق این مرکز یا پیامکVEZART-REFAH دنبال کنند.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۳:۰۷

دبیر کل حزب همبستگی دانش‌آموختگان ایران:
دولت ۵۰ درصد هزینه های احزاب را تقبل کند
شریف از عدم دریافت یارانه حزب متبوعش خبر داد و گفت: مبلغ یارانه احزاب پاسخگوی یک ماه اجاره بهای تشکل های سیاسی نیست. اگر خواهان فعالیت احزاب هستیم باید ۵۰ درصد هزینه های آنها را دولت تقبل کند.

۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۲:۴۹

بازرس خانه احزاب:
احزاب مورد تایید هفت میلیون و ۶۰۰ هزار تومان یارانه دریافت می کنند
محمدی نوری با بیان اینکه دو سوم احزاب موردتایید وزارت کشور یارانه خود را دریافت کردند،گفت: احزاب مورد تایید وزارت کشور هفت میلیون و ۶۰۰ هزار تومان یارانه دریافت می کنند که در صورت باقی ماندن یارانه وجه آن دوباره در میان احزاب مورد تایید تقسیم می شود.

۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۵:۴۵

ستادعالی مساجد کشور تعدیل نیرو ندارد/خبرگزاری شبستان با رسمیت بکار خود ادامه می دهد/لزوم نام نویسی بیش از ۱۰۰هزار نفر در سجا
دبیر ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های مساجد کشور درخصوص ادامه فعالیت شبستان، گفت: این خبرگزاری در لوای موسسه شبستان نور فعالیت می کند و ادامه همکاری خبرنگاران با این رسانه جای نگرانی ندارد و قرار داد کارشناسان با این موسسه رسمی است.

۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۲:۳۳

نماینده یزد:
حذف یارانه سه دهک بالای جامعه در دستور کار دولت قرار گیرد
موسوی با تاکید بر اینکه دولت باید افزایش حقوق و دستمزد را در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ افزایش چشمگیری دهد، گفت: دولت می تواند پیشنهاد حذف یارانه سه دهک بالای جامعه را در لایحه بودجه ۹۸ به مجلس بدهد.

۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۰۷:۴۳