خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سعید ابوطالب
«هی یو»؛ وقایع نگاری یک مستند ناتمام
خبرگزاری شبستان:«هی یو» در واقع روایت خاطرات« سعید ابوطالب» از چهار ماه اسارت در زندان آمریکایی‌ها در عراق است که به شکلی آوانگارد ذهن مخاطب را با یک ماجرای پیچیده درگیر می‌کند.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۰۹:۵۱

تولید شبکه افق سیما/
ساخت «دستم را بگیر» سعید ابوطالب در پنج استان کشور ادامه دارد
خبرگزاری شبستان: تولید مجموعه «دستم را بگیر» با تهیه‌کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب در شبکه افق و با پنج گروه در پنج استان مختلف کشورمان ادامه دارد.

۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۳:۰۰

كتاب «هی یو!» با صدای سعید ابوطالب منتشر می‌شود
خبرگزاری شبستان:مسئول سوره مهر الكترونیك هم‌زمان با روز جهانی نابینایان (عصای سفید) از اتمام تولید كتاب صوتی «هی یو!» با صدای سعید ابوطالب نویسنده و راوی این اثر خبر داد.

۱۳۹۵/۷/۲۵ - ۰۹:۱۲

«هی یو»؛ خاطرات اسارت سعید ابوطالب
خبرگزاری شبستان:تازه‌ترین كتاب سعید ابوطالب با عنوان «هی یو» شامل خاطرات اسارت وی توسط نیروهای آمریكایی در عراق، منتشر شد.

۱۳۹۵/۱/۱۷ - ۱۱:۵۶

كتاب «هی یو»منتشر می‌شود
خبرگزاری شبستان :سعید ابوطالب، مستندساز و نویسنده، گفت: «هی یو» مجموعه خاطراتم از دورانی است كه در زندان‌ امریكایی‌ها در عراق اسیر بوده‌ام كه به همراه عكس‌ها و اسناد مهمی به چاپ خواهد رسید.

۱۳۹۴/۳/۷ - ۱۰:۵۱