خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

الاثنين ١٨ رجب ١٤٤٠

Monday, March 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه موازی کاری
حجت الاسلام عزیزی، مطرح کرد:
ضرورت ترویج فرهنگ وقف برای امور قرآنی/ آسیب موازی کاری در حوزه فعالیت‌های قرآنی را باید جدی گرفت
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام، گفت: ملاک برای فعالیت‌های قرآنی اعتبار و پول نیست اما اعتبارات در این حوزه، زمینه‌ساز اجرای فعالیت‌های گسترده‌تر و به‌روز بر اساس نیازهای جامعه است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۸

توجه جدی به ظرفیت شورای فرهنگ عمومی در همه زمینه ها
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ظرفیت شورای فرهنگ عمومی نه تنها برای آسیب های اجتماعی، بلکه برای همه مسائل و مشکلات عمومی جامعه مفید و کارآمد بوده و ضرورت دارد به این مهم بیش از گذشته توجه شود.

۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۹:۰۷

متاسفانه در استان کهگیلویه و بویراحمد هیچ گونه موقوفه قرآنی وجود ندارد
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد ضمن اذعان به اینکه متاسفانه در استان هیچ گونه موقوفه قرآنی وجود ندارد، تاکید کرد: برای کارهای قرآنی باید با سایر ادارات و نهادها رایزنی صورت گیرد تا بتوانیم برنامه های قرآنی را به سرانجام برسانیم.

۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۱:۵۶

اختصاص ۱۴ میلیارد به حوزه آسیب های اجتماعی/برنامه های این حوزه خروجی محور باشند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد به ۱۴ میلیارد اعتبار تخصیص یافته در حوزه آسیب های اجتماعی استان در سال جاری اشاره کرد و گفت: همه برنامه ها در این حوزه خروجی محور باشد.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۲۲:۴۲

امام جمعه تبریز:
آموزش همگانی لازمه ارتقای فرهنگ عمومی جامعه است
امام جمعه تبریز گفت: فرهنگ اجتماعی شهرها مبنای دینی و ارزشی دارد که شوراهای اسلامی باید با بهره گیری از آموزش های همگانی در جهت ارتقای آن گام های موثر بردارند.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۲۰:۲۱

در گفتگو با شبستان مطرح شد
پیشنهاد بنیاد شهید به هنرمندان برای دسترسی به اطلاعات و اسناد انقلاب و جنگ
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به خلا سوژه های جذاب در زمینه انقلاب و دفاع مقدس، به پژوهشگران و هنرمندان پیشنهاد کرد از مجموعه گسترده اطلاعات و اسناد این نهاد برای خلق آثار هنری بهره ببرند.

۱۳۹۷/۶/۴ - ۰۹:۴۲

نباید تعارضی با قرآن برخورد کرد/موازی کاری یکی از مشکلات اساسی کشور
رئیس مركز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه كشور موازی کاری را یکی از مشکلات اساسی کشور دانست و گفت: نباید تعارضی با قرآن برخورد کرد.

۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۱۷:۱۸

خروجی فعالیت های شورای فرهنگ عمومی باید نمود داشته باشد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای فرهنگ عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نشست های این شورا در استان، گفت: خروجی فعالیت های شورای فرهنگ عمومی باید نمود داشته باشد.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۷:۴۸

موازی کاری به فعالیت های فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد لطمه می زند
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار اولویت بندی مسائل و آسیب ‌ها در حوزه فرهنگ و اجتماع شد و گفت: موازی کاری به فعالیت های فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد لطمه وارد می کند.

۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۴:۱۱

مدهامتان موجب ایجاد انگیزه برای ادامه فعالیت قرآنی می شود/موازی کاری در اجرای برنامه ها خروجی خوبی ندارد
خبرگزاری شبستان:داور قرآنی دوازدهمین مرحله استانی جشنواره قرآنی مدهامتان در مازندران با اشاره به برگزاری مسابقات قرانی از سوی دستگاه های مختلف، گفت: موازی کاری در اجرای برنامه ها خروجی مطلوبی را همراه ندارد.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۱:۳۲

تشکیل اداره قرآن از موازی کاری دستگاه های مختلف جلوگیری می کند
خبرگزاری شبستان: داور رشته حفظ و قرائت دوازدهمین دوره مسابقات استانی قرآنی مدهامتان در مازندران گفت: تشکیل اداره قرآن و جمع شدن امکانات در یک مکان، از موازی کاری دستگاه های مختلف جلوگیری می کند.

۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۲۰:۴۶

برنامه ریزی دقیق تر مسابقات قرآنی با استعانت از کارشناسان کلام وحی، موفقیت بیشتری را حاصل می کند
خبرگزاری شبستان: داور صوت و لحن تخصصی دوازدهمین دوره مسابقات استانی قرآنی مدهامتان در مازندران گفت: برنامه ریزی دقیق تر مسابقات قرآنی با استعانت از کارشناسان قرآنی دارالقرآن کشور و استان، موفقیت بهتر و بیشتری با عنایت خدا، حاصل می شود.

۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۲۰:۰۱

امور فرهنگی مهندسی شده مورد توجه قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید همه امور فرهنگی مهندسی شده مورد توجه قرار گیرد و این استان که به لحاظ فرهنگی برگ کاغذ سفید و درخشانی است، خطی نخورد و از فرهنگ خطرناک افراط و تفریط به دور ماند.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۶:۴۱

معاون پژوهش مرکز تخصصی مهدویت در گفت وگو با شبستان:
تعدد مراکز مهدوی ضرورت انتظار است نه موازی کاری
خبرگزاری شبستان: امروز در دنیا مهدویت یا موعودگرایی و نگاه به آینده اگر نگوییم حرف اول و آخر را می زند حداقل از مقولاتی است که در فضای سیاسی و حکومتی کشورها و دولت ها مورد توجه است. ما نیز در فضای جمهوری اسلامی باید به این مهم با جدیت بپردازیم.

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۰۹:۲۸

تهیه اطلس جامع آسیب های اجتمایی با شناسایی و معرفی ۵۰ آسیب در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان:استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: تهیه اطلس جامع آسیب های اجتمایی با شناسایی و معرفی ۵۰ آسیب در دست تهیه است و این نقشه می تواند علاوه بر پاکسازی نقاط خطر زا و آلوده، سندی برای عملیاتی کردن اقدامات مسئولان باشد.

۱۳۹۵/۷/۷ - ۱۹:۱۶

آزادیخواه در گفتگو با شبستان:
لزوم توجه کمیسیون فرهنگی به مهندسی فرهنگی و موازی کاری در حوزه فرهنگ
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر نظارت این کمیسیون بر نهادها و دستگاه‌های فرهنگی در دوره مجلس دهم گفت: کمیسیون فرهنگی بحث مهندسی فرهنگی و همچنین موازی کاری در حوزه فرهنگ را با اولویت در دستور کار قرار داده است.

۱۳۹۵/۵/۶ - ۰۹:۱۴

پیش بینی ۶۰ پایگاه آوقات فراغت در مدارس کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، گفت: به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، حدود ۶۰ پایگاه در مدارس این استان پیش بینی شده است.

۱۳۹۵/۳/۲۵ - ۱۵:۰۳

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان:
کمبود اعتبارات و موازی کاری ضعف فعالیت های فرهنگی و هنری در کردستان است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان کمبود اعتبارات و موازی کاری را از جمله نقاط ضعف فعالیت های فرهنگی و هنری در این استان ذکر کرد.

۱۳۹۵/۳/۲۰ - ۱۰:۲۲

تولیدات هنری باید مبتنی بر ارزش های اسلامی و انسانی باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تولیدات هنری ما باید مبتنی بر ارزش های اسلامی و انسانی بوده و همه به این سمت و سو حرکت کنیم.

۱۳۹۵/۱/۲۶ - ۱۲:۵۷

پاسداشت یاد و نام شهدا، تجلیل از ارزش های ناب اسلامی است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری، ضمن تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، اذعان کرد: پاسداشت یاد و نام شهدا، تجلیل از ارزش های ناب اسلامی است.

۱۳۹۵/۱/۲۶ - ۱۰:۰۸