خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

الخميس ١٩ شعبان ١٤٤٠

Thursday, April 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کابینه دولت
بری: برخی از احزاب لبنان خواهان تشکیل کابینه نیستند
«نبیه بری» به الاخبار گفت: برخی از احزاب در لبنان نمی خواهند کابینه دولت تشکیل شود.

۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۷:۱۶

عوامل تاخیر در اعلام تشکیل کابینه جدید لبنان
«سعد حریری» پس از گذشت شش ماه به دلایل مختلف هنوز نتوانسته به وعده خود برای تشکیل کابینه وفا کند و اکنون باید دید که وعده خود را برای اعلام کابینه عملی می کند یا خیر؟

۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۴:۲۶

کابینه اقتصادی دولت باید تغییر یابد
امام جمعه رودسر با بیان اینکه تحول اقتصادی باید در کابینه دولت صورت گیرد گفت: این تغییر و تحول فقط جابجایی مهره نباشد بلکه باید موجب رفع مشکلات اقتصادی و مشکلات مردم شود.

۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۱۶:۱۷

مطهری در جمع خبرنگاران:
حضور رییس جمهور در توچال ایرادی ندارد/به دنبال تسویه حساب‌ سیاسی نباشیم
خبرگزاری شبستان: نائب رییس مجلس شورای اسلامی در مورد حضور رییس جمهور در توچال گفت: اصل رفتن آقای روحانی به این مجموعه تفریحی ایرادی ندارد؛ چراکه زیاد نشستن پشت میز هم بیماری می‌آورد.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۰۸:۴۰

دغدغه اصلی رهبر انقلاب اسلامی در خصوص کابینه
خبرگزاری شبستان:شایعات و القائات اخیر پایه در واقعیت ندارد و دغدغه رهبر انقلاب اسلامی در قبال کابینه، به‌طور ذاتی معطوف به کارآمدی و انتخاب افرادی است که فکر و ذکر آنان، کار شبانه‌روزی و حل مشکلات مردم باشد.

۱۳۹۶/۵/۶ - ۱۵:۰۹

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس؛
خانه ملت در انتخاب کابینه جدید و انتصابات از دولت حمایت می‌کند
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه کابینه دولت دوازدهم جوان باشد، گفت: خانه ملت در انتخاب کابینه جدید و انتصابات از دولت حمایت می‌کند.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۴:۴۳

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده به شبستان خبر داد:
انتخابم به عنوان اولین وزیر زن آموزش و پرورش، گمانه زنی است
خبرگزاری شبستان:معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در خصوص حضور خود در وزارت آموزش و پرورش در دولت دوازدهم گفت: انتخاب من هم به عنوان وزیرآموزش و پرورش در لیست گمانه زنی ها قرار دارد و هنوز چیزی مشخص نیست.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۰۹:۱۷

امام جمعه بندر آستارا؛
کابینه دولت دوازدهم باید در طراز انقلاب اسلامی تشکیل شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بندر آستارا با اشاره به اینکه در آستانه تنفیذ حکم رییس جمهوری و تشکیل دولت دوازدهم قرار داریم، گفت: کابینه دولت دوازدهم باید در طراز انقلاب اسلامی تشکیل شود.

۱۳۹۶/۴/۲۳ - ۱۷:۰۵

کابینه دولت در شهرهای کردستان حضور می یابند
خبرگزاری شبستان: تعدای از وزرا و کابینه دولت بعد از سخنرانی رئیس جمهور در جمع مردم کردستان در استادیوم استقلال سنندج به شهرستان های این استان سفر می کنند.

۱۳۹۴/۵/۴ - ۰۹:۲۷

تشکیل دولت تونس بدون «النهضة»
خبرگزاری شبستان: نخست وزیر جدید تونس، اسامی کابینه خود را بدون حضور شخصیتی از حزب اسلامگرای «النهضة» به «الباجی قائد السبسی» تقدیم کرد.

۱۳۹۳/۱۱/۴ - ۱۸:۱۹

پارلمان عراق امروز در چالش رای گیری کابینه دولت
خبرگزاری شبستان: پارلمان عراق قرار است امروز برای رای گیری دولت حیدر العبادی تشکیل جلسه دهد.

۱۳۹۳/۶/۱۷ - ۱۳:۱۵