خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان
رئیس ستاد انتخابات گلستان:
فعالیت ۲۶ هزار نیروی اجرایی، نظارتی و انتظامی در انتخابات/ ۱۳۳۲ شعبه اخذ رای در گلستان ایجاد می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات گلستان با بیان اینکه حدود ۲۶ هزار نفر از عوامل اجرایی، نظارتی و انتظامی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری فعالیت می کنند، گفت: ۱۹ هزار و ۹۰۰ نفر از عوامل اجرایی در شعب اخذ رای فعالیت می کنند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۶

وحدت و انسجام بین اقوام و مذاهب باعث ایجاد امنیت بیشتر و توسعه استان می شود
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با بیان اینکه دشمنان نظام به شدت در پی پر رنگ کردن اختلافات قومی و مذهبی در کشور ما هستند، گفت: وحدت و انسجام هرچه بیشتر بین اقوام و مذاهب باعث ایجاد امنیت بیشتر و توسعه استان خواهد شد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۶

اقدام بیش از ۹۰ هزار گلستانی برای صدور کارت ملی هوشمند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: بیش از ۹۰ هزار گلستانی برای صدور کارت ملی هوشمند اقدام کردند که تا کنون برای بیش از ۶۰ هزار نفر کارت صادر شده است.

۱۳۹۴/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۶

فرآیند ۱۸ گانه انتخابات بدون هیچ مشکلی در گلستان آغاز شد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان با اشاره به فرایند ۱۸ گانه انتخابات در استان، گفت: بدون هیچ مشکلی این فرایندها در استان آغاز شد و هماهنگی های خوبی بین مجموعه وجود دارد.

۱۳۹۴/۹/۲۸ - ۱۴:۱۹

معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان در گفتگو با شبستان عنوان کرد:
پیکر حبیب الله عزیزی اشتباه وارد استان شد/ پیکر حاجی تشییع شده، ایرانی است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان با رد عرب بودن پیکر یکی از جانباختگان وارد شده به استان، گفت: پیکر حبیب الله عزیزی اشتباه وارد استان شده بود و این پیکر،ایرانی است.

۱۳۹۴/۷/۱۳ - ۱۳:۰۹

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان خبر داد:
نادیده گرفتن تجاری سازی شرکت های دانش بنیان در گلستان
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان گفت: هم اکنون شکاف عمیقی بین فرآیند تولید علم و ثروت در استان وجود دارد و تجاری سازی شرکت های دانش بنیان در گلستان نادیده گرفته شده است.

۱۳۹۴/۶/۲۵ - ۱۵:۵۷

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان؛
اساس کار خبرنگاران حرکت در مسیر ملت است/خبرنگاران معلمان سیار جامعه هستند
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان گفت: اساس کار خبرنگاران حرکت در مسیر ملت است که به عنوان گروههای مرجع جامعه می توانند زبان گویای مردم مظلومی باشند که تریبون نداشته و توان ستاندن حق خود را ندارند.

۱۳۹۴/۶/۱۷ - ۱۹:۱۸

معاون استانداری گلستان:
فساد مانع اصلی توسعه پایدار است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با بیان اینکه فساد مانع اصلی توسعه پایدار است، گفت: اگر مبارزه با فساد صورت نگیرد چرخ تولید از کار خواهد افتاد که این موضوع بیکاری افراد را با خود به همراه خواهد داشت.

۱۳۹۴/۴/۱۲ - ۱۴:۲۶

معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان:
ارسال ۲۰۰ اثر از گلستان به جشنواره نماز/ نقش علما و روحانیت در ترویج فرهنگ نماز بی بدیل است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان را یکی از استان های فرهنگ خیز و هنری در شمال کشور دانست و گفت: نقش علما و روحانیت در ترویج فرهنگ نماز بی بدیل است.

۱۳۹۴/۳/۲۰ - ۰۹:۲۶

معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان:
نقش بی بدیل مادران در مقابله با شبکه های اجتماعی/ بانوان در حوزه های مختلف حامی نظام باشند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: بانوان ما باید نقش خود را بی بدیل بدانند و در حوزه های مختلف حامی نظام، دولت و کشور باشند.

۱۳۹۴/۳/۱۲ - ۱۳:۵۱

تاکنون؛
۱۴۵ نفر کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در گلستان شدند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان با بیان اینکه ستاد انتخابات استان در هفته گذشته شکل گرفته است، گفت: تا کنون یکصد و ۴۵ نفر به صورت رسمی و غیر رسمی به عنوان کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی معرفی شده اند.

۱۳۹۴/۳/۵ - ۱۱:۱۶