خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

الخميس ١٤ رجب ١٤٤٠

Thursday, March 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان
در شورای اداری استان گلستان انجام شد؛
صدور حکم معاونت سیاسی امنیتی استاندار گلستان/ «محمد حمیدی» سرپرست امور هماهنگی اقتصادی استانداری گلستان شد
در شورای اداری استان گلستان با صدور حکمی «عبدالرضا چراغعلی» به طور رسمی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان معرفی شد.

۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۲۲:۱۵

واکنش معاون استاندار به توصیه‌نامه منتشر شده در فضای مجازی؛
اعتقاد دارم برای روند فعالیت باید با مسئولان مافوق خود هماهنگ کنم/ توصیه‌نامه منتشر شده در فضای مجازی هیچ‌گاه ارسال نشد
معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان گفت: این نامه امروز در دستان من است و اعتقاد داشتم برای روند فعالیت باید با مقامات مافوق خود در استان هماهنگ کنم.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۲۲:۵۱

گلستان پایتخت فرهنگ و هنر کشور است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: استان گلستان پایتخت فرهنگ و هنر کشور است و جرجانی ها، مختومقلی ها، میرفندرسکی ها بزرگانی برخاسته از گلستان هستند.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۳:۵۱

معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان:
ایران حرف اول منطقه را می زند/ استکبار جهانی از وحدت نیروهای مسلح هراس دارد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان با بیان اینکه استکبار جهانی از وحدت نیروهای مسلح ما هراس دارد، گفت: امروز کشور در بعد قدرت موشکی با اقتدار وارد عرصه بین المللی شده و در این حوزه با احدی تعارف نمی کند.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۰:۲۳

تکریم ارباب رجوع یکی از حقوق شهروندی است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با بیان اینکه یکی از حقوق شهروندی تکریم ارباب رجوع است، اظهارداشت: به دستور استاندار در استانداری گلستان سامانه ۱۱۱ ایجاد شد.

۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۰۸:۵۸

استکبار جهانی با اسلام انقلابی مخالف است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: استکبار جهانی با اسلام انقلابی مخالف است، نه با حکومت اسلامی چرا که عربستان نیز حکومت اسلامی است اما از اسلام آمریکایی حمایت و پیروی می‎کند.

۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۰۹:۱۰

معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان:
نمایشگاه دائمی فروش تولیدات معلولین در شهرستان ها ایجاد می شود
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: نمایشگاه دائمی فروش تولیدات معلولین در مرکز استان و همه شهرستان ها ایجاد می شود.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۱:۲۸

آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان ترکمن برگزار شد
خبرگزاری شبستان: آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان ترکمن، صبح امروز (۸ آذر) با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، نماینده مردم بندرترکمن در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری و سایر مسئولان برگزار شد.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۴:۱۲

طی ۴ سال گذشته؛
۹۶۰۲ پروژه در گلستان افتتاح شد
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان گفت: طی چهار سال گذشته در استان تعداد ۹ هزار و ۶۰۲ پروژه به بهره‌ برداری رسید.

۱۳۹۶/۶/۲ - ۱۴:۰۶

کاهش ۳۰ درصدی آسیب های اجتماعی در گلستان
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان با بیان اینکه در گذشته آسیب های اجتماعی بسیار تکان دهنده بود و اکنون میزان آن رو به کاهش است، گفت: با تلاش های صورت گرفته ما در گلستان شاهد کاهش ۳۰ درصدی آسیب‎های اجتماعی هستیم.

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۲۱:۱۶

پیش بینی بیش از ۱۶۰۰ شعبه اخذ رأی در انتخابات/ کاهش تعداد اعضای شورای شهر گرگان
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان با بیان اینکه برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان یک هزار و ۶۲۵ شعبه اخذ رأی پیش بینی شده است، گفت: تعداد اعضای شورای شهر گرگان در این دوره از ۱۳ نفر به ۹ نفر کاهش پیدا خواهد کرد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۵:۳۸

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان:
لزوم مشارکت مردم در پیشگیری و مقابله با مصرف مواد مخدر/ ۷۰ درصد زندانیان جرایم مرتبط با مواد مخدر دارند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان گفت: در هر برهه زمانی و در هر مسئله ای که مردم مای کار آمدند به موفقیت رسیده ایم، در موضوع موادمخدر هم نیاز به حضور و مشارکت مردم داریم.

۱۳۹۵/۴/۱ - ۱۴:۴۷

فعالیت های قرآنی مختص ماه رمضان نیست
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: فعالیت های قرآنی مختص ماه رمضان نیست و باید به صورت مستمر در طول سال انجام شود.

۱۳۹۵/۳/۳۰ - ۱۴:۲۱

سند جامع اقوام و مذاهب استان در دست تدوین است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: تهیه سند جامع اقوام و مذاهب استان یکی از اولویت های ماست و این سند تا پایان سال ۹۵ تدوین خواهد شد.

۱۳۹۵/۳/۲۰ - ۱۴:۳۱

نظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام فرهنگی است که استراتژیک آن هم فرهنگ است.

۱۳۹۵/۲/۲۵ - ۱۵:۳۰

ساعات رای گیری در انتخابات در گلستان تمدید شد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان با بیان اینکه زمان رای گیری به مدت دو ساعت تمدید شد، افزود: با توجه به اینکه زمان رای گیری از ساعت ۱۸ به ۲۰ تغییر پیدا کرده است مردم می تواند با آرامش کامل در پای صندوق های اخذ رای حضور پیدا کنند.

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۳۷

انتخابات ۷ اسفند؛
۵۷ هزار و ۵۰۰ هزار نفر در گلستان رای اولی هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات گلستان با بیان اینکه یک میلیون و ۲۳۳ هزار نفر واجدین شرایط برای انتخابات هستند، گفت: از این تعداد، ۵۷ هزار و ۵۰۰ هزار نفر رای اولی هستند.

۱۳۹۴/۱۲/۱ - ۱۴:۰۷

رئیس ستاد انتخابات گلستان:
فعالیت ۲۶ هزار نیروی اجرایی، نظارتی و انتظامی در انتخابات/ ۱۳۳۲ شعبه اخذ رای در گلستان ایجاد می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات گلستان با بیان اینکه حدود ۲۶ هزار نفر از عوامل اجرایی، نظارتی و انتظامی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری فعالیت می کنند، گفت: ۱۹ هزار و ۹۰۰ نفر از عوامل اجرایی در شعب اخذ رای فعالیت می کنند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۶

وحدت و انسجام بین اقوام و مذاهب باعث ایجاد امنیت بیشتر و توسعه استان می شود
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با بیان اینکه دشمنان نظام به شدت در پی پر رنگ کردن اختلافات قومی و مذهبی در کشور ما هستند، گفت: وحدت و انسجام هرچه بیشتر بین اقوام و مذاهب باعث ایجاد امنیت بیشتر و توسعه استان خواهد شد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۶

اقدام بیش از ۹۰ هزار گلستانی برای صدور کارت ملی هوشمند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: بیش از ۹۰ هزار گلستانی برای صدور کارت ملی هوشمند اقدام کردند که تا کنون برای بیش از ۶۰ هزار نفر کارت صادر شده است.

۱۳۹۴/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۶