خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸

الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١

Sunday, October 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه دندی
امام جمعه دندی:
اربعین حسینی، به حرکتی فرادینی، فراقومی و فرانژادی تبدیل شده است
خطیب جمعه دندی با اشاره به اینکه اربعین حسینی به حرکتی فرادینی، فراقومی و فرانژادی تبدیل شده است، گفت: این تجمع بزرگ همه جهانیان را به زیست توحیدی با الگوگیری از مرام سیدالشهدا دعوت کرده است.

۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۴:۰۲

امام جمعه دندی:
مردم، قدرشناس خدمات نیروی انتظامی هستند
امام جمعه دندی با بیان اینکه فعالیت نیروی انتظامی در راستای ایجاد نظم قانون و امنیت به سه اصل آگاهی، پیشگیری و پیگیری استوار است، گفت: همه مردم قدرشناس زحمات مخلصانه شبانه‌روزی مجموعه نیروی انتظامی در عرصه های مختلف هستند.

۱۳۹۸/۷/۱۲ - ۱۴:۵۳

امام جمعه دندی:
اقتصاد و فرهنگ اولویت های اصلی کشور هستند
امام جمعه دندی با بیان اینکه اقتصاد و فرهنگ دو اولویت اصلی کشور است، خاطر نشان کرد: رهبری فرمودند: رونق تولید بهترین مقابله با دشمن است و تولید کنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی کشور هستند.

۱۳۹۸/۶/۱ - ۱۵:۲۵

امام جمعه دندی:
صنعت دفاعی کشور نماد موفق اتکا به توان داخلی و خودکفایی است
امام جمعه دندی گفت: نامگذاری۳۱ مرداد به نام روز صنعت دفاعی به منظور معرفی جایگاه این صنعت راهبردی به عنوان نماد موفق خودباوری اتکا به توان داخلی و خودکفایی در یکی از سخت‌ترین و مهم‌ترین عرصه‌هاست.

۱۳۹۸/۵/۲۵ - ۱۴:۵۳

امام جمعه دندی
ستاره خلیج فارس شاهکار مهندسی جوانان قرارگاه خاتم الانبیا (ص) است
امام جمعه دندی گفت: قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در ستاره خلیج فارس بدون اتکا به کمک‌های خارجی توانست به یک شاهکار مهندسی و صنعتی دست یابد.

۱۳۹۸/۵/۱۸ - ۱۵:۳۷

امام جمعه دندی:
گفتمان مقاومت تنها راه رسیدن به پیروزی است
امام جمعه دندی با تاکید بر اینکه ایران تن به مذاکره و بازی سیاسی آمریکا نداده است، گفت: راهبرد نه جنگ و نه مذاکره و گفتمان مقاومت تنها راه رسیدن به قله پیروزی و موفقیت است.

۱۳۹۸/۵/۱۱ - ۱۴:۲۹

امام جمعه دندی:
وحدت و همبستگی در برابر دشمنان از برکات نماز جمعه است
امام جمعه دندی گفت: ایجاد وحدت، همبستگی و انسجام صنوف مختلف مردم در برابر دشمنان از برکات نماز جمعه است.

۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۱۵:۳۷

امام جمعه دندی
امارات از حملات پهپادی انصارالله یمن می‌ترسد
امام جمعه دندی گفت: امارات با خارج کردن نیروهای خود از یمن در واقع می‌خواهد از باتلاق یمن فرار کند و یکی از دلایل فرار این است که امارات از حملات پهپادی انصارالله یمن می‌ترسد.

۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۵:۳۳

امام جمعه دندی:
سقوط پهباد امریکایی حامل پیام شجاعت نیروهای ایرانی بود
امام جمعه دندی گفت: سقوط پهباد آمریکایی توسط سپاه پاسداران پیام شجاعت نیروهای ایرانی را به جهان مخابره کرد.

۱۳۹۸/۴/۷ - ۱۶:۳۲

نقش اثرگذار کمیته امداد در ارائه خدمت به مددجویان
خبرگزاری شبستان: امام جمعه دندی با اشاره به نقش اثرگذار کمیته امداد در ارائه خدمات به مددجویان گفت: کمیته امداد خدمات اثربخشی در محرومیت‌زدایی ارائه کرده است.

۱۳۹۴/۳/۵ - ۰۸:۴۰