خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٣ ذو القعدة ١٤٤٠

Tuesday, July 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دیجیتال
معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان:
۵ مرکز دیجیتال تا پایان امسال در کردستان راه اندازی می شود
خبرگزاری شبستان: معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از راه اندازی ۵ مرکز دیجیتال تا پایان امسال در این استان خبرداد.

۱۳۹۴/۱۱/۴ - ۱۳:۰۱

دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در مشهد برگزار می شود 
خبرگزاری شبستان:معاون طرح و برنامه ریزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: دومین نمایشگاه فن آوری اطلاعات، رسانه های دیجیتال و بازیهای رایانه ای استان خراسان رضوی نیمه اول دیماه ۹۴ در مشهد برگزار می شود. 

۱۳۹۴/۹/۸ - ۱۲:۴۵

حمایت از طرح‌ های قرآنی حوزه دیجیتال
خبرگزاری شبستان: مدیر مرکز دیجیتال قزوین گفت: طرح‌ های قرآنی که در حوزه دیجیتال و به منظور تولید محتوای دیجیتال قرآنی باشد، حمایت می ‌شوند.

۱۳۹۴/۷/۵ - ۰۷:۵۴

۸۶ درصد استان تحت پوشش شبکه دیجیتال قرار دارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام، از پوشش ۸۶ درصدی شبکه دیجیتال نقاط مختلف این استان خبر داد.

۱۳۹۴/۵/۱۲ - ۱۲:۱۰

مرکز فرهنگی دیجیتال در سنندج افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: مرکز فرهنگی دیجیتال امروز (۳ مرداد) با حضور معاون هماهنگی معاونت اجرایی رئیس جمهور، استاندار و جمعی از مسئولان استان در مجتمع فجر سنندج به بهره برداری رسید.

۱۳۹۴/۵/۳ - ۱۲:۰۸

فرستنده دیجیتال رادیویی و تلویزیونی سودجان افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با افتتاح فرستنده دیجیتال رادیویی و تلویزیونی ۲۰ شبکه تلویزیونی و ۱۵ شبکه رادیویی برای ۲۰ هزار نفر از مردم منطقه سودجان فراهم شد.

۱۳۹۴/۴/۹ - ۰۸:۳۰

لزوم توسعه و ترویج محصولات و تولیدات دیجیتالی در امر پرورش و آموزش
خبرگزاری شبستان: استاندار بوشهر با اشاره به اینکه استان بوشهر دارای ظرفیت مهمی در فرهنگ وهنر است، گفت: توسعه و ترویج محصولات و تولیدات دیجیتالی در امر پرورش و آموزش ضروری است.

۱۳۹۴/۳/۲ - ۱۳:۱۸

مسابقات بزرگ فوتبال دیجیتال جام دهه فجر در حال برگزاری است
خبرگزاری شبستان: پنجمین دوره مسابقات بزرگ فوتبال دیجیتال pes جام دهه فجر در حال برگزاری است.

۱۳۹۳/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۰

توسعه پوشش شبکه دیجیتال صدا و سیما در روستاها یک نیاز فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: با توجه به تهاجم روز افزون فرهنگ های صادراتی به کشورو تخریبی که این تهاجمات برای جوانان دارد، توسعه پوشش شبکه دیجیتال صدا و سیما در روستاها یک نیاز فرهنگی است.

۱۳۹۳/۱۱/۱۴ - ۱۳:۴۸

گزارش تصویری/ افتتاح کانون ،کتابخانه وخانه فرهنگ دیجیتال روستایی
اولین خانه فرهنگ دیجیتال روستایی در کانون فرهنگی هنری ثارا... روستای ضامنجان شهرستان اراک با حضور مهندس رضایی معاون مناطق روستایی و محروم رئیس جمهور ،مهندس افراسیابی رئیس شبکه ملی فرهنگ و مقامات استانی و کشوری افتتاح شد.

۱۳۹۳/۹/۱۱ - ۱۴:۲۶

نخستین کتابخانه دیجیتال کردستان در بیجار راه اندازی می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه‌های استان کردستان از آمادگی برای راه‌اندازی نخستین کتابخانه عمومی دیجیتال استان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان بیجار خبر داد.

۱۳۹۳/۷/۱۹ - ۱۰:۴۱

ارایه مشاوره حقوقی در حوزه فناوری اطلاعات به بازدیدکنندگان نمایشگاه
بازدیدکنندگان از دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاات و رسانه های دیجیتال می توانند با حضور در غرفه "موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان" واقع در سالن 38 محل برگزاری نمایشگاه درباره مسایل و مشکلات حقوقی حوزه فناوری اطلاعات از کارشناسان این حوزه مشاوره دریافت کنند.

۱۳۹۳/۶/۱۷ - ۱۶:۱۰

رونمایی سامانه الکترونیک اطلاع رسانی بازار کار در نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
برای اولین بار در کشور سامانه الکترونیک اطلاع رسانی بازار کار (www.iranjob.ir) در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال رونمایی شد.

۱۳۹۳/۶/۱۷ - ۱۶:۱۰

معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی خبر داد:
حمایت موسسه کار وتأمین اجتماعی از نرم افزارهای کاریابی، توسعه بازار کار و روابط کار
موسسه کار وتأمین اجتماعی موسسه ای است که در زمینه توسعه دانش اجتماعی کار فعالیت می کند و از نرم افزارهای کاریابی، توسعه بازار کار و روابط کار حمایت می کند وبه دنبال این است که تعاونی دانش بنیان در زمینه فناوری اطلاعات را گسترش دهد و همچنین تقویت خوشه کسب و کار را در زمینه فناوری اطلاعات در دستورکار خود قرار داده است.

۱۳۹۳/۶/۱۷ - ۱۵:۱۵

دولت با سیاستگذاری­ در بخش فناوری اطلاعات، حضور بخش خصوصی را تسهیل می کند
مشاور دبیرخانه شورای­عالی اطلاع رسانی هدف اصلی از برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال را تفکیک بخش نرم افزار و محتوا از بخش سخت افزار و زیرساخت­ها دانست.

۱۳۹۳/۶/۱۷ - ۱۵:۱۴

درخشش دستاوردهای دیجیتالی چهارمحال و بختیاری در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات
خبرگزاری شبستان: مرکز فرهنگی دیجیتال مهرآفرین چهارمحال و بختیاری با حضور در دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، دستاوردها و تولیدات دیجیتالی خود را به نمایش گذاشت.

۱۳۹۳/۶/۱۷ - ۰۹:۲۵