خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢١ المحرّم ١٤٤١

Saturday, September 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بیماران نیازمند
مدیر حسینیه انصارالحسین(ع) بیان کرد
از شکوه آئین‌های مذهبی تا کمک به زوج‌های جوان و بیماران نیازمند در حسینیه «انصارالحسین(ع)»
وکیلی با اشاره‌به تنوع فعالیت حسینیه انصارالحسین(ع) در حوزه‌های علمی، آموزشی، خدماتی و درمانی، گفت: کمک به زوج‌های جوان و کم‌بضاعت برای آغاز زندگی و ارائه خدمات ویژه درمانی به نیازمندان در این حسینیه انجام می‌شود.

۱۳۹۸/۶/۱۴ - ۱۱:۲۸

اعضای بانوی نازمکانی به ۳ بیمار جان دوباره بخشید
اعضای بدن بانوی ۴۳ ساله نازمکانی که دچار مرگ مغزی شده بود، به بیماران نیازمند جانی دوباره بخشید.

۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۱:۱۵

اهدای عضو در چهارمحال و بختیاری جان دوباره ای به نیازمندان بخشید
هماهنگ کننده تیم پیوند اعضای چهارمحال و بختیاری از اهدای اعضای جوان ۲۹ ساله به نیازمندان خبر داد و گفت: اصالت این جوان ۲۹ ساله از فیروزآباد استان فارس است که اعضای این جوان دریکی از بیمارستان های شهرکرد اهدا شد.

۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۱۲:۰۷

مدیرعامل انجمن خیریه بقیه‌الله مطرح کرد :
۲۳۰۰بیمار تحت پوشش خیریه بقیه‌‌الله و انجمن حمایت از بیماری‌های خاص خمینی‌شهر
مدیرعامل انجمن خیریه بقیه‌الله حمایت از بیماری‌های خاص خمینی‌شهرگفت : ۲هزار و ۳۰۰ نفر بیمار دیالیزی، ام اس، تالاسمی، هموفیلی و پیوند کلیه در سطح شهرستان تحت پوشش این مجموعه خیریه ای هستند.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۳:۴۷

اهداء عضو دختر ۱۳ ساله رشتی
نوجوان گیلانی با اهداء عضوش به بیماران نیازمند زندگی دوباره بخشید.

۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۰:۰۱

اختصاص ۲ میلیارد تومان به خدمات درمانی و بهداشتی مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ میلیارد و ۳۳۴ میلیون تومان به‌ منظور ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در هفت‌ ماهه سال جاری پرداخت شد.

۱۳۹۷/۹/۴ - ۲۱:۵۶

ورود متخصصان موسسه مرهم به ایلام / ۱۷۰ بیمار رایگان درمان می شوند
استاندار ایلام، گفت: ۱۷۰ نفر از افرادیکه پیش از این برای درمان توسط پزشکان موسسه مرهم ثبت نام کرده بودند، توسط متخصصان معاینه و عمل جراحی آنها به طور رایگان صورت خواهد گرفت.

۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۰:۱۹

سیدعمار جان پنج نفر را نجات داد
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از پانزدهمین مورد اهدای عضو استان در سال جاری خبر داد.

۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۲:۵۹

شبستان خراسان جنوبی گزارش می دهد؛
سرمایه ای برای ‌آخرت/ گلریزان۷۰ میلیونی خیرین برای بیماران صعب العلاج
خبرگزاری شبستان: از روزهای سخت زندگی می‌گفت، آن موقع که فرزندش «تشنج» می کند؛ برای خرید دارو به داروخانه رفتم، گفتند حدود ۲۰۰ هزار تومان باید پرداخت کنی، فکرش را نمی کردم اینقدر هزینه دارو بالا باشد، سرم پایین افتاد و از داروخانه بیرون آمدم...

۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۱:۳۴

مصیب ۲۶ ساله جان چهار نفر را نجات داد
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از نخستین اهدای عضو بیمار مرگ مغزی استان کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۳:۳۵

جشنواره صنایع دستی و فروش غذا به نفع بیماران نیازمند برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: جشنواره صنایع دستی و فروش غذا برای کمک به بیماران نیازمند مبتلا به MS و PKU در شهر اقبالیه برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۷

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
استفاده از ظرفیت موقوفات در درمان بیماران نیازمند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: طرح فرهنگی با عنوان طرح مهر تندرستی به منظور اجرای نیات واقفان برنامه‌ ریزی شده که بر این اساس در سطح استان موقوفاتی وجود دارد که می ‌توان از ظرفیت آنها برای درمان نیازمندان استفاده کنیم.

۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۰۸:۰۲

در آستانه اربعین حسینی؛
مرزداران آستارایی به بیماران نیازمند خون اهدا کردند
خبرگزاری شبستان: در آستانه اربعین حسینی مرزبانان هنگ مرزی آستارا در اقدامی خیرخواهانه برای رفع نیاز بیماران خون اهدا کردند.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۲۳:۰۲

آرش ۶ ساله جان پنج نفر را نجات داد
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از پانزدهمین اهدای عضو بیمار مرگ مغزی در استان کهگیلویه و بویراحمد و نجات جان پنج نفر خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۱۴:۲۰

فرهنگی کهگیلویه و بویراحمدی جان پنج نفر را نجات داد
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از چهاردهمین اهدای عضو بیمار مرگ مغزی در استان کهگیلویه و بویراحمد و نجات جان پنج بیمار نیازمند خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۰۸:۵۳

احمدرضا زاهدی جان پنج نفر را نجات داد
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از دهمین اهدای عضو بیمار مرگ مغزی در سال جاری در این استان خبر داد.

۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۴:۱۲

پنجمین اهدای عضو در سال ۹۶/پیمان ایزدی جان چهار نفر را نجات داد
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پنجمین اهدای عضو بیمار مرگ مغزی در سال جاری، چهار بیمار نیازمند جان تازه گرفتند.

۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۴:۲۵

اهدای ۱۲۰ میلیون ریال کمک هزینه دارو و درمان به بیماران نیازمند بیرجندی
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف بیرجند از اهدای ۱۲۰ میلیون ریال کمک هزینه دارو و درمان در راستای طرح مهر تندرستی به بیماران نیازمند بیرجندی خبر داد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۰:۲۰

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شمیرانات : 
بانویی در شمیرانات طلا و جواهرات خود را وقف درمان بیماران کم بضاعت کرد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شمیرانات از ثبت چند موقوفه جدید در این شهرستان خبر داد و گفت : بانویی در تهران، تمام طلا و جواهرات خود را وقف هزینه درمان بیماران نیازمند کرد.

۱۳۹۴/۳/۳ - ۱۳:۳۶