خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷

الأربعاء ١٠ ربيع الثاني ١٤٤٠

Wednesday, December 19, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه یارانه
وزیر کشور:
یارانه سه دهک حذف و صرف توسعه حمل و نقل عمومی شود
رحمانی فضلی با اشاره به آمار بالای استفاده از سوخت در کشور گفت: ایران پیک صد میلیون لیتر بنزین در روز را زده است که این میزان بیش از شاخص‌های بین‌المللی است.

۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۲:۱۴

گزارش مرکز پژوهش‌ها درباره عملکرد پنج ماهه هدفمندی یارانه‌ها
انحراف ۵۰۰۰ میلیارد تومانی در پرداخت یارانه نقدی
مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گزارشی به بررسی عملکرد پنج ماهه هدفمندی یارانه‌ها و آسیب شناسی آیین نامه اجرایی آن پرداخته است.

۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۴:۱۰

یارانه نقدی ۲۶ آذر واریز می‌شود
یارانه نقدی ماه جاری ساعت ۲۴ دوشنبه ۲۶ آذرماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۲:۳۶

اصفهان در توسعه بیمارستان خصوصی عقب تر از شیراز و مشهد؛
اختصاص یارانه برای توسعه هتل آری، برای توسعه بیمارستان خصوصی نه
رئیس انجمن صنفی بیمارستان های خصوصی اصفهان از سنگ اندازی و عدم همکاری نهادها برای توسعه بیمارستان های خصوصی انتقاد کرد و گفت: چرا هزینه پروانه ساخت بیمارستان خصوصی را به صورت تجاری در نظر می گیرند و هزینه های آن را تجاری محاسبه می کنند.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۰۹:۳۰

نوبخت در پاسخ به شبستان:
امکان افزایش یارانه وجود ندارد
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: امکان افزایش میزان یارانه پرداختی به خانوارها وجود ندارد مگر اینکه نمایندگان منابع دیگری در نظر بگیرند.

۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۲:۰۷

جلالی:
مجلس با حذف ۲ دهک بالای جامعه از دریافت یارانه موافق است
رئیس مرکز پژوهش ها با اشاره به چگونگی اجرای قانون هدفمندی یارانه ها در لایحه بودجه ٩٨ گفت: در صورت پیشنهاد دولت برای حذف ۲ دهک بالای جامعه از دریافت یارانه مجلس با آن موافق است.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۰۷:۵۰

مروری بر روزنامه های ۱۰ آذر:
ناکامی در شکستن شاخ تورم/ دست اندازهای یارانه ۹۰ هزار تومانی
زیان ۵۰ درصدی دلالان دلار، ناکامی در شکستن شاخ تورم، دست انداز های یارانه ۹۰ هزار تومانی، وزیر ارتباطات: گوشی تلفن همراه به زودی ارزان می شود، عبور خوردو از ایست قیمت از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۰۸:۵۳

ادامه سیاست های کاهش قیمت بنزین با پرداخت یارانه
قرار است به زودی برای کاهش مصرف بنزین؛ این حامل انرژی به صورت سهمیه بندی ارایه شود، ارائه مجدد کارت سوخت برنامه ای در همین راستا است و در ادامه این سیاست ها به زودی طرحی برای پرداخت یارانه بنزین تدوین می شود.

۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۱:۳۷

ا​طلاعیه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در خصوص طرح حمایتی دولت از اقشار کم درآمد
وزارت تعاون کار و رفاه از مردم درخواست دارد هرگونه اطلاع رسانی را فقط از طریق این مرکز یا پیامکVEZART-REFAH دنبال کنند.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۳:۰۷

دبیر کل حزب همبستگی دانش‌آموختگان ایران:
دولت ۵۰ درصد هزینه های احزاب را تقبل کند
شریف از عدم دریافت یارانه حزب متبوعش خبر داد و گفت: مبلغ یارانه احزاب پاسخگوی یک ماه اجاره بهای تشکل های سیاسی نیست. اگر خواهان فعالیت احزاب هستیم باید ۵۰ درصد هزینه های آنها را دولت تقبل کند.

۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۲:۴۹

بازرس خانه احزاب:
احزاب مورد تایید هفت میلیون و ۶۰۰ هزار تومان یارانه دریافت می کنند
محمدی نوری با بیان اینکه دو سوم احزاب موردتایید وزارت کشور یارانه خود را دریافت کردند،گفت: احزاب مورد تایید وزارت کشور هفت میلیون و ۶۰۰ هزار تومان یارانه دریافت می کنند که در صورت باقی ماندن یارانه وجه آن دوباره در میان احزاب مورد تایید تقسیم می شود.

۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۵:۴۵

ستادعالی مساجد کشور تعدیل نیرو ندارد/خبرگزاری شبستان با رسمیت بکار خود ادامه می دهد/لزوم نام نویسی بیش از ۱۰۰هزار نفر در سجا
دبیر ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های مساجد کشور درخصوص ادامه فعالیت شبستان، گفت: این خبرگزاری در لوای موسسه شبستان نور فعالیت می کند و ادامه همکاری خبرنگاران با این رسانه جای نگرانی ندارد و قرار داد کارشناسان با این موسسه رسمی است.

۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۲:۳۳

نماینده یزد:
حذف یارانه سه دهک بالای جامعه در دستور کار دولت قرار گیرد
موسوی با تاکید بر اینکه دولت باید افزایش حقوق و دستمزد را در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ افزایش چشمگیری دهد، گفت: دولت می تواند پیشنهاد حذف یارانه سه دهک بالای جامعه را در لایحه بودجه ۹۸ به مجلس بدهد.

۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۰۷:۴۳

اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی اعلام کرد/
۳۰ مهرآخرین فرصت اعلام وصول نشریات برای محاسبه یارانه نوبت سوم سال۹۷
نشریات ادواری (به جز روزنامه‌ها) برای دریافت یارانه مرحله سوم تا پایان مهر ماه فرصت دارند اعلام وصول تأیید شده خود را کامل کنند.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۰۳

کنعانی مقدم انتقاد کرد
عدم تطبیق حزب سبز با قانون جدید تنها به دلیل نام آن/یارانه کفاف تنها دو ماه فعالیت احزاب را نمی دهد
دبیر کل حزب سبز ضمن انتقاد از لیست مورد تأیید وزارت کشور در تطبیق احزاب با قانون جدید گفت: حزب سبز ضمن تطبیق با ماده جدید احزاب و مکاتبات مکرر هنوز از سوی وزارت کشور مورد تایید قرار نگرفته است و این موضوع تنها به جهت نام این حزب است.

۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۱:۱۴

کنعانی مقدم خبر داد:
احتمال تعلق دو مرحله‌ای یارانه به احزاب مورد تأیید وزارت کشور
رییس کمیته اطلاع رسانی خانه احزاب ایران با بیان اینکه بر اساس آخرین آمار قریب به ۵۲ حزب با قانون جدید احزاب خود را تطبیق داده و یارانه دریافت می کنند، گفت: در صورتی که به این تعداد اضافه نشود باقیمانده وجه یارانه دوباره میان همین تعداد تقسیم می شود.

۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۰:۰۲

امشب؛ واریز یارانه‌های نقدی همراه با افزایش مستمری خانوارهای هدف
یارانه‌های نقدی همراه با افزایش مستمری خانوارهای هدف ساعت ۲۴ امشب ۲۶ شهریورماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۰:۰۸

ترقی مطرح کرد
اختصاص یارانه مساوی به احزاب انگیزه فعالیت آنها را کاهش می‌دهد
عضو حزب موتلفه اسلامی ضمن انتقاد از تخصیص یارانه به شکل مساوی میان احزاب گفت: این شیوه انگیزه احزاب برای فعالیت های حزبی را کاهش می دهد.

۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۰۹:۲۷

بازرس خانه احزاب خبر داد:
بهره مندی ۵۱ حزب از یارانه احزاب تاکنون
محمدی نوری با بیان اینکه یارانه احزاب با توجه به تطبیق احزاب با ماده ۲۲ قانون احزاب به آنها تعلق می‌گیرد، گفت: وزارت کشور تاکنون ۵۱ حزب را برای بهره‌مندی از یارانه به خانه احزاب معرفی کرده است که این رقم تا پایان ۱۳ آبان به ۱۰۰ حزب می رسد.

۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۰۸:۰۵

انتقاد سخنگوی حزب بیداری اسلامی از اختصاص یارانه یکسان به احزاب
زمانی از اختصاص یارانه یکسان به احزاب انتقاد کرد و گفت: اختصاص یکسان یارانه به احزاب در سطح استان و مرکز از عدالت به دور بوده و موجب سوء استفاده خواهد شد و به نوعی احزاب مرکزی را از فعالیت های اصلی خود باز می دارد.

۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۲:۰۴