خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

الجمعة ١٩ رمضان ١٤٤٠

Friday, May 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جلسه شورای فرهنگ عمومی
رئیس کل دادگستری گلستان خبر داد:
ثبت بیش از ۲ هزار مورد طلاق توافقی در ۹ ماهه امسال
خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری گلستان گفت: در ۹ ماهه نخست امسال بیش از ۲ هزار مورد طلاق توافقی در استان به ثبت رسیده است که این مسئله باید آسیب شناسی شود.

۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۷

امام جمعه اصفهان خواستار شد/
لزوم توجه به مشکلات عبور و مرور معلولان
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اصفهان، در نشست شورای فرهنگ عمومی استان با تاکید بر آمار پنج میلیونی معلولان کشور، خواستار رفع مشکلات عبور و مرور معلولان در اماکن عمومی شد.

۱۳۹۴/۶/۲ - ۲۱:۰۶

بسته جامع اجرایی فرهنگی آب شرب باید تهیه شود
خبرگزاری شبستان: استاندار گلستان گفت: با توجه به لزوم فرهنگ سازی در زمینه مصرف آب شرب، باید بسته جامع اجرایی فرهنگی آب شرب با برش استانی تهیه شود.

۱۳۹۴/۴/۱۵ - ۱۲:۱۰

حجت الاسلام حسینی تاکید کرد:
لزوم حرکت هماهنگ و جهادی مسئولان جنوب کرمان برای حذف سنت های غلط
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان بر لزوم یک حرکت هماهنگ و جهادی از سوی مسئولان شورای فرهنگ عمومی برای حذف سنت های غلط در این منطقه تاکید کرد.

۱۳۹۴/۳/۳ - ۱۲:۲۱