خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جلسه شورای فرهنگ عمومی
امام جمعه زنجان:
متولیان؛ سازوکاری برای توجه به معارف اهل بیت در کنار آموزه های قرآنی ایجاد کنند
امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه بستر فعالیت قرآنی در استان زنجان وجود دارد، خطاب به متولیان خواستار ایجاد سازوکاری برای توجه به معارف اهل بیت در کنار آموزه های قرآنی شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۱:۱۷

نودوهفتیمن جلسه شورای فرهنگ عمومی در استان زنجان تشکیل شد
نودوهفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان زنجان با حضور امام جمعه و استاندار زنجان و با دستور جلسه بررسی وضعیت شاخص های فرهنگی و هنری استان صبح امروز ۶ بهمن ماه تشکیل شد.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۳:۰۹

نود و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی کردستان تشکیل شد
نودچهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی کردستان عصر چهار شنبه (۲۶ دی) با دستور کار نقش تاثیرگذار فرهنگ در اقتصاد و مسائل اقتصادی و با حضور اعضای این شورا در دفتر نماینده ولی فقیه در استان تشکیل شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳:۴۳

دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی
اهمیت کتاب به عنوان کالای تاثیرگذار فرهنگی برکسی پوشیده نیست
حجت الاسلام ارزانی گفت: اهمیت کتاب به عنوان کالای تاثیرگذار فرهنگی برکسی پوشیده نیست از اینرو ما باید به فرهنگ کتاب و کتابخوانی اهمیت دهیم.

۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۸:۰۱

شبستان گزارش می دهد:
استاندار، غایب بزرگ شورای فرهنگ اصفهان/مهرعلیزاده ساز رفتن می زند؟
استاندار اصفهان که در نشست قبلی شورای فرهنگ عمومی عدم حضور برخی از اعضا را یک تخلف بزرگ اداری خوانده بود و تهدید کرد که در صورت تکرار با آن برخورد جدی خواهد کرد، خود غایب بزرگ نشست روز گذشته این شورا بود.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۱۶

انتقاد جدی استاندار اصفهان از عدم حضور برخی اعضای شورای فرهنگ عمومی
استاندار اصفهان در نشست شورای فرهنگ عمومی به حضور نیابتی یا عدم حضور برخی از اعضا اشاره کرد و این موضوع را یک تخلف اداری برشمرد که در صورت تکرار با برخورد جدی مواجه خواهد شد.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۰۸:۲۱

جوان محوری و محله محوری از اولویت های ماه رمضان در مازندران/ جلسه شورای فرهنگ عمومی از شورای های مهم استان
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، جلسه شورای فرهنگ عمومی را جزو شورای های مهم استان دانست و گفت: جوان محوری و محله محوری از اولویت های ماه رمضان در مازندران است.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۵:۰۶

معیار انقلاب خیمه دین است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: معیار انقلاب اسلامی ایران خیمه دین است.

۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۴:۲۶

ضرورت هم افزایی ادارات جهت تدوین برنامه های دهه فجر/برگزاری نمایشگاه با محوریت خاطرات انقلاب در ساری
خبرگزاری شبستان: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری با تاکید بر ضرورت هم افزایی و مشارکت ادارات جهت تدوین برنامه های دهه فجر از اجرای برگزاری نمایشگاه با محوریت خاطرات انقلاب در مجتمع فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی مازندران خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۴

تبلیغ از مأموریت های مهم شورای فرهنگ عمومی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه یکی از مأموریت های مهم شورای فرهنگ عمومی تبلیغ است، گفت: در همین راستا شورای فرهنگ عمومی باید در جهت شناخت و تقویت دهه پایانی ماه صفر تلاش کند.

۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۰۸:۰۰

عالی ترین شورا برای هدفمند کردن فعالیت های فرهنگی شورای فرهنگ عمومی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: عالی ترین شورا برای سیاست گذاری و هدفمند کردن فعالیت‌های فرهنگی شورای فرهنگ عمومی است که جایگاه ویژه ایی دارد.

۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۱۹:۳۸

آسیب شناسی اولین گام فرهنگ سازی/ ارائه بسته های فرهنگی در زمان طرح و اجرای پروژه های فرهنگی لازم است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرستان فلاورجان با بیان اینکه اولین گام در فرهنگ سازی، آسیب شناسی فرهنگی است افزود: ضرورت توجه به بحث مهندسی فرهنگی پس از آسیب شناسی فرهنگی از ورود فرهنگ های مغایر با ارزش ها جلو گیری می کند.

۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۱۹:۳۲

فرهنگ عمومی متشکل از عقاید، منش، رفتارها و ارزش های جامعه است/ نهادینه شدن فرهنگ درجامعه با تکرار
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در اصفهان، با بیان اینکه عقاید، رفتارها، منش و ارزش های موجود درجامعه فرهنگ عمومی کشور را تشکیل می دهد گفت:فرهنگ توسط یک فرد یا گروهی مطرح می گردد و پس از نهادینه شدن در جامعه به عنوان جزئی از رفتار مردم محسوب می شود.

۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۱۹:۲۸

نیاز مبرم به همدلی، همزبانی و همراهی کلیه مسئولان در اشاعه فرهنگ
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با بیان اهمیت و جایگاه فرهنگ در نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: شورای فرهنگ عمومی در هر استان مسئولیت نهادینه کردن فرهنگ درست را در جامعه بر عهده دارد.

۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۱۹:۱۹

سیاستگذاری فرهنگی باید مبتنی بر باورهای جامعه باشد
خبرگزاری شبستان: استاندار اصفهان گفت:دستگاه‌های فرهنگی خارج از دولت باید رویکرد و برنامه خود را منطبق با نقشه راه دولت تنظیم کنند تا شاهد هم افزایی و همگرایی سیاست‌های فرهنگی باشیم.

۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۱۱:۱۷

پنجاه و پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: پنجاه و پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان با محوریت آسیب های اجتماعی و خانواده ه ریاست امام جمعه این شهر برگزار شد.

۱۳۹۵/۷/۱۲ - ۱۰:۴۶

گسترش فرهنگ تمسک به قرآن در جامعه دستور کار شورای فرهنگ عمومی نایین
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نایین گسترش فرهنگ تمسک به قرآن و اهل البیت(ع) در جامعه را دستور کار شورای فرهنگ عمومی این شهرستان دانست.

۱۳۹۵/۴/۲۲ - ۱۲:۳۳

پنجاه و چهارمین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: پنجاه و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان با محوریت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان و با تاکید بر رعایت حقوق این کانون ها در دستگاه های اداری شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۰:۳۲

هفتاد و سومین نشست شورای فرهنگ عمومی اصفهان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: هفتاد و سومین نشست شورای فرهنگ عمومی اصفهان با محوریت ارتقای جایگاه مطبوعات در استان برگزار شد.

۱۳۹۵/۳/۲۲ - ۰۹:۵۷

با حضور دکتر ارزانی؛
نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی نجف ‌آباد در سال ۹۵ برگزار شد
خبرگزاری شبستان: نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نجف آباد در سال ١٣٩٥ با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

۱۳۹۵/۱/۱۸ - ۰۹:۴۰