خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شاهزاده محمد بن سلمان
کدام کشور به بن سلمان پناهندگی خواهد داد؟
فقط کشورهای اروپای شرقی و آسیا باقی می ماند. قطعا بن سلمان نمی تواند در عربستان بماند چرا که در معرض انتقام جویی شاهزادگان سعودی قرار خواهد گرفت.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۲:۱۹

بن سلمان شاهزاده ها را شکنجه داد
شبکه ان بی سی فاش کرد که شاهزادگان، بازرگانان و مسئولان عربستانی که حدود یک سال قبل در هتل ریتز کارلتون شهر ریاض بازداشت بودند، تحت شکنجه و تهدید قرار گرفته بودند.

۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۰۸:۵۰

رسانه صهیونیستی: ۵۰ سال بود منتظر فردی مثل بن سلمان بودیم
یک رسانه رژیم صهیونیستی تاکید کرد بن سلمان فردی است که اسرائیل ۵۰ سال انتظارش را می‌کشید و برکناری وی برای اسرائیل ویرانگر خواهد بود.

۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۵:۳۹

ادعای محمد بن سلمان درباره تجاوز نظامی ایران به عربستان
خبرگزاری شبستان:محمد بن سلمان که این روزها به علت به چالش کشیدن بی وقفه هیات حاکمه سنتی عربستان در راس اخبار قرار دارد از ایران و دشمنی اش با جمهوری اسلامی جا نمانده و می گوید ایران به عربستان تجاوز نظامی مستقیم کرده است.

۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۵:۵۱

سه گام دیگر بن سلمان تا پادشاهی و مخالفان پنهان مانعی در این راه
خبرگزاری شبستان: ولی عهد عربستان برای رسیدن به قدرت و پادشاهی در مملکت سعودی فاصله چندانی ندارد، ولی در همین حین با موانعی نیز روبه روست.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۰۸:۴۶

چند دلیل که ناتوانی ولی عهد جدید عربستان سعودی را ثابت می کند
خبرگزاری شبستان: در زمانی که "محمد بن سلمان" شاهزاده جوان سعودی به طور رسمی خود را برای جانشینی پدر ۸۱ ساله یعنی "ملک سلمان" آماده می کند، تردیدها در خصوص توانایی ها و قابلیت او افزایش می باید.

۱۳۹۶/۴/۷ - ۰۸:۴۵

آیا جنگ قدرت در عربستان، میان محمدین تشدید خواهد شد؟
خبرگزاری شبستان:  روزنامه  فرانسوی «لوموند، در گزارشی بلند، از احتمال وقوع یک جنگ قوی وبی سابقه بین ولی عهد و جانشین او همزمان با وخیم شدن حال «سلمان» پادشاه «عربستان» خبر داد. 

۱۳۹۴/۱۱/۸ - ۱۵:۰۱

افزایش گمانه زنی ها برای کناره گیری ملک سلمان به نفع پسر/ آیا دربار، جانشینی شاهزاده را تاب می آورد؟!
خبرگزاری شبستان: پس از مسند نشینی "سلمان" هشتاد ساله در عربستان و با افزایش مشکلات مختلف این رژیم، چه در داخل خاندان حاکم و چه بیرون از آن، پیش بینی ها در خصوص شخصی که جانشین سلمان خواهد شد، بالا گرفته است.

۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۶

تلاش های نافرجام الجبیر و بن سلمان برای جذب حمایت پاکستان
خبرگزاری شبستان: چه شد که تنها پس از گذشت سه روز از سفر وزیر خارجه عربستان به پاکستان، جانشین ولی عهد نیز مجبور به سفر به این کشور شد. آیا اسلام آباد، خام وعده های فریبنده ریاض خواهد شد؟

۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۰

ایندیپندنت: محمد بن سلمان فردی ساده و خرفت است که با آتش بازی می کند
خبرگزاری شبستان: روزنامه "ایندیپندنت" انگلیس امروز با انتقاد شدید از "محمد بن سلمان"، جانشین ولی عهد و وزیر دفاع عربستان، او را فرد ساده و خرفتی توصیف کرد که با آتش بازی می کند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۶

پانوراما الشرق الاوسط:
محمد بن سلمان، شیخ نمر را پیش از اعدام شکنجه کرده است
خبرگزاری شبستان: برخی منابع سعودی نزدیک به خانواده آیت الله شهید "شیخ نمرباقر النمر"، فاش کردند محمد بن سلمان"، جانشين وليعهد عربستان سعودي قبل از اعدام آيت الله نمر او را شکنجه کرده و دست و پايش را شکسته است.

۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۰

کارشناسان بین المللی گواهی دادند:
اختلاف شدید محمدین بر سرجانشینی سلمان/ قدرت طلبی شاهزاده گریبان گیر ولی عهد می شود
خبرگزاری شبستان: کارشناسان و دیپلمات های بین المللی تصریح کردند در شرایطی که رژیم سعودی با بحران های داخلی و خارجی خطرناکی روبه روست، ولی عهد و جانشین او نیز، بر سر قدرت دعوا دارند.

۱۳۹۴/۸/۸ - ۱۳:۳۰

بی خردی محمد بن سلمان، بحران جدید خاندان سعودی
خبرگزاری شبستان: مقامات سعودی، "محمد بن سلمان" را به دلیل انجام حملات هوایی در یمن به "بی خردی" متهم می کنند.

۱۳۹۴/۷/۱۶ - ۱۹:۲۵

افشاگر سعودی خبر داد
شاهزاده جنگ طلب سعودی برای ماه عسل به پاریس رفته است!!
خبرگزاری شبستان: محمد بن سلمان، شاهزاده سعودی که تجاوز به یمن را طراحی و آغاز نمود به تازگی ازدواج کرده و برای سپری کردن ماه عسل به پاریس رفته است

۱۳۹۴/۲/۳۰ - ۱۶:۵۹