خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ٢١ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه توصیه های رهبری
گفتگوی تفصیلی شبستان با دکتر « احسان کامرانی» استاد تمام دانشگاه هرمزگان درباره بیانیه گام دوم انقلاب؛
تجزیه و تحلیل توصیه های رهبری/چرا نخستین توصیه بیانیه بر محور علم و پژوهش است؟
دکتر کامرانی از دانش به عنوان آشکارترین وسیله عزت و قدرت یک کشور یاد کرد و گفت: شروع یک رستاخیز علمی از دو دهه گذشته و با سرعتی خیره کننده برای جهان در ایران اسلامی آغاز شده که سنگ بنای انقلابی علمی را در کشور گذاشته شده است.

۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۴۴

امام جمعه موقت همدان:
رفع مشکلات اقتصادی کشور در گرو توجه به توصیه های مقام معظم رهبری است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت همدان اظهار کرد: توجه به توصیه های مقام معظم رهبری مشکلات کشور را برطرف کرده و از گسترش و نفوذ فساد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جلوگیری به عمل می آید.

۱۳۹۶/۵/۱۳ - ۱۶:۲۱

اینفوگرافیک/ رسم کتابخوانی به روایت رهبری
خبرگزاری شبستان: ۱۱ توصیه مقام معظم رهبری، برای ترویج فرهنگ کتابخوانی؛کتابهای خوبی را که می خرید، پس از مطالعه به دوستان و فرزندانتان بدهید تا آنها هم بخوانند...

۱۳۹۵/۲/۲۴ - ۱۰:۱۷

خطیب جمعه شهرکرد؛
برجام با عمل به توصیه های رهبری به سرانجام می رسد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد بابیان اینکه امروز مسئله برجام مسئله مهمی در کشور است گفت: رعایت کردن ۲۸ بند از توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص برجام جامعه را از وجود بسیاری از خسارت ها رها می کند.

۱۳۹۴/۸/۸ - ۱۵:۲۰

رهنمودهای مقام معظم رهبری در دیدار با فرهگیان، محور راه آموزش و پرورش قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت اهواز، اظهار داشت: اگر محورهایی که مقام معظم رهبری در دیدار با فرهنگیان نمونه کشور بیان کردند به عنوان اساس و محور فعالیت ها قرار گیرد، کشور ما دچار تحول اساسی خواهد شد.

۱۳۹۴/۲/۳۰ - ۱۵:۱۷