خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ١٤ صفر ١٤٤١

Monday, October 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خلاقیت
عیسی آئینی مطرح کرد
«گرافیک عاشورایی» در جستجوی خلاقیت
هنرمند دیوارنگار با بیان این که در گرافیکی عاشورایی باید بیش از سلیقه مخاطب به خلاقیت توجه کرد، گفت: توجه صرف به سلیقه مخاطب در آثار عاشورایی به عوام زدگی منجر می شود.

۱۳۹۸/۶/۱۹ - ۱۱:۳۱

مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری مهدی موعود(عج) مطرح کرد
خلاقیت جز جدایی‌ناپذیر فعالیت‌های فرهنگی در مساجد
قاسمی پور با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی خلاقیت فرهنگی با موضوع تخصصی خلاقیت و نوآوری در روش های جذب مخاطب به مراکز فرهنگی گفت: اگر نتوانیم در مساجد و مراکز فرهنگی از برنامه های خلاقانه و نوآورانه بهره ببریم، با شکست رو به رو خواهیم شد.

۱۳۹۸/۵/۶ - ۱۵:۱۷

عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان:
فرهنگ خلاقیت باید در کردستان توسعه داده شود
شافعی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ خلاقیت سازی در استان، گفت:باید فرهنگ خلاقیت سازی را در کردستان روز به روز توسعه دهیم.

۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۰۰:۵۰

«آموزش هنر به کودکان» در گفتگو با نگین ارجمند خواه
مدارس به جای «خلاقیت»، «تقلید» را به کودکان آموزش می دهند
این مدرس هنر با بیان اینکه سیستم آموزش هنر به کودکان دغدغه همه متخصصین امر کودک است،گفت: در نظام آموزشی هنر به کودکان در مدارس به جای خلاقیت تقلید آموزش می دهند.

۱۳۹۸/۴/۹ - ۰۹:۲۷

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین:
ابتکار و خلاقیت در کانون ها زمینه ساز حضور بیشتر جوانان در مساجد می شود
حجت الاسلام رمضانی گفت: یکی از نیازهای ما در مصلاها حضور جوانان و نوجوانان با ابتکارات و خلاقیت ها است که این امر زمینه ساز حضور جوانان و نوجوانان در مساجد و مصلی ها می شود.

۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۲:۵۹

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان بوشهر:
تکالیف مهارت محور نقش بسزایی در ایجاد خلاقیت دانش آموزان دارد
محمود قاسمی گفت: تکالیف مهارت محور نقش بسزایی در ایجاد خلاقیت دانش آموزان دارد و می‌تواند نقش تاثیرگذاری در راستای شکوفا شدن استعدادهای بالقوه دانش داشته باشد.

۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۵:۲۷

موسیقی خلاقیت را افزایش می‌دهد یا کاهش
تحقیقات این دانشگاه در حالی منتشر شده است که بسیاری از کارشناسان و دانشمندان پیش از این موسیقی را یک عامل قوی در بالا بردن خلاقیت انسان خطاب کرده اند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۷

استاندار قزوین:
قصه گویی موجب تقویت قدرت خلاقیت در کودکان می شود
استاندار قزوین گفت: قصه گو وقتی قصه می گوید کودکان صحنه را در ذهن ساخته و این امر قدرت خلاقیت کودکان را تقویت می کند.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۲:۵۳

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین:
اثرگذاری فعالیت های فرهنگی کانون های مساجد با خلاقیت دوچندان می شود
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین گفت: فعالیتهای فرهنگی و هنری بدون خلاقیت اثرگذار نیستند از همین رو توقع است کانون ها به دنبال اثرگذاری کارهای فرهنگی همراه با خلاقیت باشند.

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۳:۲۱

راه اندازی مرکز خلاقیت و شکوفایی آران و بیدگل
مدیرعامل موسسه صالحون آران و بیدگل گفت: مرکز خلاقیت و شکوفایی آران و بیدگل واحدی از مرکز خلاقیت شهرک علمی تحقیقاتی شیخ بهایی اصفهان است که قرار است به شناسایی ایده های خلاقانه دانشجویان شهرستان و حمایت از آنها بپردازد.

۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۰۹:۲۷

لزوم توجیه فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری مساجد/خلاقیت در کانون های مساجد لحاظ شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران با تاکید بر لزوم توجیه فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری مساجد و توجه ویژه به هنر در این مراکز، گفت: خلاقیت در کانون های مساجد لحاظ شود.

۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۶:۲۹

گزارش شبستان از تبلیغات بازرگانی رسانه ملی به بهانه آغاز جام جهانی/
رسانه ملی تبلیغ ساده زیستی نمی کند/ وقتی ال جی و سامسونگ کالای خارجی محسوب نمی شوند!
خبرگزاری شبستان: رسانه ملی که کمبود بودجه را بهانه پخش حجم گسترده تبلیغات تجاری می داند، نه تنها به فرهنگ ترویجی این آگهی ها توجه ندارد، بلکه در مقابل کپی برداری آن ها از تبلیغات ماهواره ای هم واکنش نشان نمی دهد.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۰۹:۰۹

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی:
برنامه های اوقات فراغت باید موجب ایجاد خلاقیت و کشف استعداد دانش آموزان شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: باید در برنامه های اوقات فراغت استعدادها کشف شده و به آنها پرداخته شود، در قالب آموزشی ما خلاقیت، نبوغ و کشف استعداد مغفول واقع شده است.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۴:۰۰

خلاقیت روابط عمومی موجب اثربخشی بیشتر اقدامات می‎شود
خبرگزاری شبستان: شهردار بندرعباس با بیان اینکه خلاقیت روابط عمومی موجب اثربخشی بیشتر اقدامات می‎شود، گفت: انتقال درست خدمات، امیدواری را در جامعه افزایش می‌دهد و به تبع آن نیز میزان مشارکت عمومی افزایش می‌یابد.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۴:۰۸

دانشگاه مرکز خلاقیت، ابتکار و نوآوری است
خبرگزاری شبستان: استاندار لرستان، با بیان اینکه دانشگاه مرکز خلاقیت، ابتکار، ابداع و روش‌های جدید و نوآوری است، افزود: اساتید و دانشجویان باید با تقویت خلاقیت و ابتکار، توان خود را برای توسعه و رشد استان به کار گیرند.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۶:۰۶

سخنرانی علی فرامرزی با موضوع خلاقیت در موزه هنرهای معاصر تهران
خبرگزاری شبستان:علی فرامرزی؛هنرمند نقاش و نویسند ،روز سه شنبه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۶/۳۰ با موضوع خلاقیت در موزه هنرهای معاصر تهران سخنرانی می کند.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۲:۵۹

وزیر ارشاد در گفت و گوی اختصاصی با شبستان:
لزوم مطالعه کتب غیردرسی برای پرورش ذهنی خلاق/ عرضه کالاهای فرهنگی در مدارس افزایش پیدا کند
خبرگزاری شبستان: سید عباس صالحی گفت: کتاب های غیردرسی به پرورش ذهنی خلاق در دانش آموزان کمک می کند.امیدواریم عرضه کالاهای فرهنگی در مدارس افزایش پیدا کند.

۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۰۸:۴۶

تحقق تحول درآموزش و پروش نیازمند گفتمان مشترک است
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش، تعلیم و تربیت را مهم ترین زیرساخت توسعه دانست و گفت: ایجاد تحول در آموزش و پرورش نیازمند گفتمان مشترک است.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۲:۴۸

مدیریت شهری نیازمند ابتکار و خلاقیت است
خبرگزاری شبستان:فرماندار شهرستان تیران و کرون گفت: مدیریت شهری نیازمند ابتکار و خلاقیت و ایجاد درآمد پایدار برای مدیریت شهری است.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۲۳:۰۰

اینفوگرافیک/ رتبه ایران و دیگر کشورها در شاخص جهانی نوآوری
خبرگزاری شبستان: رتبه ایران و دیگر کشورها در شاخص جهانی نوآوری

۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۴:۱۶