خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢١ شوّال ١٤٤٠

Tuesday, June 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کلینتون
هیلاری کلینتون با امضای ترامپ زندانی شد
دونالد ترامپ با ماژیک مشکی معروف خود این اسکناس را امضا کرده است و حالا به دست فردی ناشناس رسیده است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۶

العهد: دموکراسی آمریکا، احمقانه ترین شکل حکومت در دنیا
خبرگزاری شبستان: انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نشان داد که مردم این کشور، متوجه این موضوع شده اند که می توان در مورد انتخابات آمریکا، هر نامی جز دموکراسی را اطلاق نمود.

۱۳۹۵/۸/۲۱ - ۱۰:۵۷

فیل جمهوری خواه یا خر دموکرات ؛ کدام یک مهمان بعدی کاخ سفید خواهد بود؟
خبرگزاری شبستان: در حالی که آخرین نظر سنجی ها، از اختلاف ناچیز کلینتون با ترامپ حکایت دارد، آمریکایی ها به پای صندوق رأی می روند تا مهمان بعدی کاخ سفید را انتخاب کنند.

۱۳۹۵/۸/۱۸ - ۰۸:۴۳

کارشناسان در گفت وگو با شبستان مطرح کردند:
اخلاق سیاسی؛ قطعه گمشده از پازل انتخابات ریاست جمهوری آمریکا!
خبرگزاری شبستان: اخلاق سیاسی، دانش سیاسی مبتنی بر اخلاق که ذیل مباحث علوم انسانی مطرح می شود از آن مواردی است که نسخه آنان برای کشورهای دیگر است نه خودشان.

۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۰۹:۳۳

ترامپ : مسلمانان باید به طور جدی تفتیش شوند!
خبرگزاری شبستان: نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت که مسلمانان باید به طور جدی مورد تفتیش و بازرسی قرار بگیرند.

۱۳۹۵/۷/۱۹ - ۱۰:۲۰

ترامپ: بهتر است برای شکست داعش در کنار روسیه باشیم
خبرگزاری شبستان: نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت که بهتر است برای شکست داعش در کنار روسیه باشیم.

۱۳۹۵/۶/۱۷ - ۱۲:۱۲

ترامپ: اوباما مؤسس داعش است
خبرگزاری شبستان: نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، "اوباما" و رقیب دموکرات خود را به تأسیس گروه تروریستی داعش متهم کرد.

۱۳۹۵/۵/۲۱ - ۲۰:۰۷

هیلاری کلینتون نامزد نهایی حزب دموکرات شد
خبرگزاری شبستان: هیلاری کلینتون به عنوان نامزد رسمی و نهایی دموکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا معرفی شود.

۱۳۹۵/۵/۶ - ۰۸:۵۳

ترامپ: هیلاری کلینتون مسئول ظهور داعش است
خبرگزاری شبستان: دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات سال ۲۰۱۶ امریکا، «سیاست‌های احمقانۀ» هیلاری کلینتون، رقیب خود در حزب دموکرات را عامل ظهور داعش دانسته است.

۱۳۹۵/۴/۲۸ - ۱۰:۰۲

آیا کلینتون پیشرفت های کری با ایران را بی اثر خواهد کرد؟
خبرگزاری شبستان:جیک سولیوان مشاور خاورمیانه ای هیلاری کلینتون بر این باور است که برای آنکه بتواند جایگاهی در جنگ نیابتی میان ایران و عربستان بیابد باید گام موثر دو مرحله ای را انجام دهد.

۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۱۳:۴۷

کلینتون:عربستان، قطر و کویت باید به حمایت مالی از تروریسم پایان دهند
خبرگزاری شبستان: نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از برخی ادعاهای ضد مسلمانان انتقاد و تاکید کرد عربستان، قطر و کویت باید به حمایت مالی از تروریسم پایان دهند.

۱۳۹۵/۳/۲۵ - ۰۸:۳۳

حمایت شهردار مسلمان لندن از کلینتون در انتخابات امریکا
خبرگزاری شبستان: صادق خان شهردار مسلمان لندن، پایتخت انگلیس، می‌گوید در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری امریکا از هیلاری کلینتون در برابر دونالد ترامپ حمایت خواهد کرد.

۱۳۹۵/۲/۲۳ - ۱۲:۲۹

هیلاری کلینتون :آل سعود باید پاسخگوی اعدام ها باشد
خبرگزاری شبستان:نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ میلادی اقدام اخیرعربستان در اعدام ۴۷ نفر از جمله شیخ نمر،روحانی برجسته شیعه در این کشور را مورد انتقاد قرار داد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۱۰:۵۷

طرح جامع سياهپوستان برای پايان دادن به خشونت های پليس آمريکا
خبرگزاری شبستان:جنبش «حمايت از زندگي سياه پوستان» طرح جامع و کاملي را با هدف پايان دادن به خشونت و رفتارهاي تبعيض آميز پليس آمريکا پيشنهاد داده است.

۱۳۹۴/۵/۳۱ - ۱۵:۳۰

کلینتون: موافقت من با جنگ عراق اشتباه بود
خبرگزاری شبستان: هیلاری کلینتون، وزیر خارجه پیشین امریکا معتقد است «وضعیت خطرناک» کنونی در عراق حاصل اقدام «اشتباهی» است که وی به عنوان یک سناتور امریکایی در موافقت با جنگ عراق مرتکب شد.

۱۳۹۴/۲/۳۰ - ۱۱:۲۵