خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

الجمعة ١٦ ذو القعدة ١٤٤٠

Friday, July 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بانک شهر
شهردار قزوین:
احداث ۱۴ بوستان طی ۲ سال گذشته در قزوین
صفری از احداث ۱۴ بوستان و پارک جیبی در شهر قزوین طی ۲ سال گذشته خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۹ - ۰۷:۱۵

موافقت مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از بانک شهر
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تقاضای تحقیق و تفحص از بانک شهر موافقت کردند.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۱:۳۵

تغییر مسیر فرایندهای مالی شهرداری با هدف حذف زمینه های فساد مالی و اداری آغاز شده است
شهردار شیراز با اشاره به تلاش مجموعه شهرداری برای ایجاد منابع درآمدی و تامین اعتبارات لازم برای عبور دادن پروژه های عمرانی از شرایط نابسامان اقتصادی، گفت: تغییر مسیر فرایندهای مالی شهرداری با هدف حذف زمینه های فساد مالی و اداری آغاز شده است.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۸:۲۷

خدمات مطلوب بانك شهرمیزبان خوب مسافران نوروزی شد
خبرگزاری شبستان: منطقه فارس بانک شهر همواره در عرصه بانکی و ارایه خدمات بانکی موفق و پیشرو بوده است و این بار با تلاش شبانه روزی کلیه عوامل این بانک در تعطیلات نوروز سنگ تمام گذاشتند تا شهروندان و مسافران با سهولت از خدمات بانکی استفاده کنند.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۰۹:۱۱

موفقیت «بانک شهر» در کاهش ترافیک در نوروز
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز گفت: راهنمایی مسافران برای دسترسی به اماکن و مراکز مورد نظر خود، اقدام بجایی است که «بانک شهر» با ارائه نقشه هوشمند به مسافران در این حوزه هم موفق عمل کرده است.

۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۵:۵۸

«بانک شهر» سال ۹۷ را متفاوت آغاز کرد
خبرگزاری شبستان: یک عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: ایجاد تغییر و شروع کردن اقدامات نوین و موثر رمز موفقیت هاست و «بانک شهر» با عملکرد مناسب در نخستین روزهای ۹۷ متفاوت بودن خود در عرصه بانکی را به اثبات رساند.

۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۵:۵۱

اختصاص هزینه تبلیغات نوروزی «بانک شهر» به زلزله زگان، اقدامی موثر است
خبرگزاری شبستان: شهردار لار گفت: اقدامی که «بانک شهر» در زمینه هزینه تبلیغات چاپ تقویم برای سال نو کرد و آن را به زلزله زدگان اختصاص داد که اقدامی موثر است.

۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۵:۴۱

شعار «شهر در تعطیلات هم هست» محقق شد
خبرگزاری شبستان: بانک شهر که از پیش از شروع سال نو حضور خود را در ایام تعطیل اعلام کرده بود، توانست به شعار انتخابی خود برای این ایام یعنی «شهر در تعطیلات هم هست»، جامه عمل بپوشاند.

۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۴:۲۶

بانک شهر در نوروز گوی سبقت را ربود/ عملكرد هوشمندانه بانك شهر در ايام نوروز
خبرگزاری شبستان: بانک شهر با چاره اندیشی به موقع برای ارایه خدمات بانکی گسترده به شهروندان و مسافران نوروزی گوی سبقت را از سایر بانک ها ربوده است.

۱۳۹۷/۱/۹ - ۱۸:۳۳

فعالیت ۳۴ شهرنت در سطح منطقه یک بانک شهر
خبرگزاری شبستان:سرپرست منطقه یک بانک شهر گفت: در سطح منطقه یک بانک شهر (شمالشرق) ۳۴ شهرنت، ۱۹ شعبه و ۲۳ باجه فعالیت می کنند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۰

۸ درصد سهام بانک شهر متعلق به شهرداری مشهد است
خبرگزاری شبستان:مدیر روابط عمومی و مرکز ارتباطات بانک شهر با اشاره به اینکه شهر مشهد یکی از کلانشهرهای بسیار مهم کشور است و از نظر اقتصادی در درجه اهمیت بالایی قرار دارد، گفت: ۸ درصد کل سهام بانک شهر متعلق به شهرداری مشهد است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۰

بانک مرکزی روی صرافی الکترونیک حساس است/ ایجاد ۲ صرافی الکترونیک در شیراز
خبرگزاری شبستان: سرپرست منطقه چهار بانک «شهر» فارس با اشاره به اینکه بانک مرکزی روی صرافی الکترونیک به دلیل بحث ارزی حساسیت زیادی دارد، گفت: ۲ صرافی الکترونیک در صورت تصویب بانک مرکزی، در شیراز راه اندازی می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۴:۴۱

میزان فعالیت پیشخوان های بانک «شهر» در ایام نوروز ۹۷ تشدید می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی بانک «شهر» کشور گفت: در ایام تعطیلات نوروز ۹۷، میزان فعالیت پیشخوان های «شهرنت»، «وب کیوسک» و «خود دریافت» تشدید می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۴:۳۴

شهرداری مسائل صنفی رسانه ها را مورد حمایت قرار خواهد داد
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی شهرداری شیراز با اشاره به اینکه شهرداری مسائل صنفی رسانه ها را مورد حمایت قرار خواهد داد، گفت: رسانه ها و اصحاب رسانه در خور نام شهر شیراز گام بردارند.

۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۳:۱۸

آغاز پیش فروش بن کارت تخفیف نمایشگاه کتاب خراسان شمالی
خبرگزاری شبستان: معاون امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، از آغاز فروش بن کارت تخفیف دهمین نمایشگاه کتاب در استان خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۰۹:۴۴

ارجاع مصوبه واگذاری شبکه پذیرش کارت بلیت‌ الکترونیک به کمیسیون‌های شورا
خبرگزاری شبستان:مصوبه واگذاری شبکه پذیرش کارت بلیت الکترونیک شهر تهران به بانک شهر پس از رسیدگی به اعتراض فرمانداری برای بررسی بیشتر به کمیسیون‌های شورا بازگشت.

۱۳۹۶/۶/۷ - ۱۲:۱۴

نمایشگاه شهر آفتاب و فروشگاه زنجیره‌ای شهروند به بانک شهر پیوست
خبرگزاری شبستان:قالیباف: طبق مصوبه شورای شهر تهران نمایشگاه شهر آفتاب تهران و فروشگاه های زنجیره ای شهروند متعلق به بانک شهر شد.

۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۶:۲۴

بانک شهر در تولید و اشتغال بر پایه اعتماد عمومی اثرگذار است
خبرگزاری شبستان:رئیس سرپرستی منطقه یک بانک شهر با اشاره به اقبال واعتماد عمومی از این بانک گفت: با رسیدگی به صورت‌های مالی، امیدواریم مجمع بانک در موعد مقرر برگزار و سود حداکثری به تمام سهامداران پرداخت شود.

۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۰۹:۱۰

رئیس بانک شهر شعبه نمایشگاه قرآن:
بانک شهر در خدمت بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن
خبرگزاری شبستان: محمودی گفت: بانک شهر ساعات از ساعت ۱۷ تا ۲۳ در نمایشگاه قرآن می‌باشد، در این شعبه تمامی خدمات بانکی شعبات توسط سه باجه فعال انجام می‌شود.

۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۸:۵۹

کارت شهروندی با تخفیف ۵۰ درصدی در ماه مبارک رمضان صادر می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل بانک شهر از صدور کارت شهروندی با تخفیف ۵۰ درصدی در ایام ماه مبارک رمضان خبرداد.

۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۳:۳۶