خبرگزاری شبستان

شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸

السبت ٢٧ جمادى الثانية ١٤٤١

Saturday, February 22, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جامعه جهانی
خطیب نماز جمعه اردبیل:
جامعه جهانی منافعی نامشروع برای خودش تعریف کرده است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: جامعه جهانی منافعی نامشروع برای خودش تعریف کرده و هرکس به قرق گاه آنها نزدیک شود باید تاوان سنگین بپردازد.

۱۳۹۸/۹/۱۵ - ۱۵:۰۳

خواب غفلت رهبران جهانی/ جایزه صلح سوچی با خون مسلمانان میانمار رنگین شده است
خبرگزاری شبستان:«آنگ سان سوچی» رهبر صلح دوست و عطوف خوانده شدة میانمار در موضع دفاع از جنایت های بی شمار علیه مسلمانان روهینگیا در میانمار ایستاده تا جایزه صلح نوبل خود را به خون مسلمانان رنگین کند.

۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۰۹:۱۵

اردوغان: جهان در برخورد با رنج مسلمانان روهینگیا کر و کور است
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهوری ترکیه گفت جهان در برخورد با رنج مسلمانان روهینگیا کر و کور است و باید برای کمک به آنها تلاش های بیشتری انجام داد.

۱۳۹۶/۶/۷ - ۱۰:۴۲

/قرآن در خانه‌های خدا/
مساجد پرچمدار گسترش فرهنگ قرآنی در جهان باشند
خبرگزاری شبستان: حجت‌الاسلام والمسلمین احتشام حسینی؛ امام جماعت مسجد صاحب الزمان (عج) گفت: مساجد باید پرچمدار گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه جهانی و بهبود فضای اخلاقی جامعه باشند.

۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۰۸:۵۶

کفگیر عربستان به ته دیگ خورد/ استقراض عربستان از منابع بین المللی
خبرگزاری شبستان: کاهش قیمت نفت و سیاست جنگ افروزی بلای جان عربستان سعودی شد و این کشور مجبور شد برای جبران کسری بودجه خود به استقراض بین المللی روی آورد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۶:۱۶

قائم مقام دبيركل ستاد مبارزه با مواد مخدر:
مسئوليت مشترك جامعه جهاني در مبارزه با مواد مخدر ضعيف است
خبرگزاری شبستان:قائم مقام دبيركل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت:مواد مخدر مسئله‌اي جهاني و مبارزه با آن نيازمند تعامل جهاني است اما مسئوليت مشترك جامعه جهاني در مبارزه با آن ضعيف است.

۱۳۹۴/۲/۲۸ - ۱۳:۵۰