خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کتابفروشی
باکس های کتاب به کمک دستفروش های خیابان انقلاب می آیند
شهردار منطقه شش با اشاره به ساماندهی دستفروش های کتاب در خیابان انقلاب گفت: باکس های کتاب در برخی نقاط خیابان انقلاب نصب می شود تا دستفروش ها کتاب های خود را در آنجا عرضه کنند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۷

پنجمین دوره کتابگردی با عنوان پویش مردمی«من هم می آیم» در زنجان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به همراه فرماندار زنجان و مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان زنجان در قالب پویش مردمی «من هم می آیم» از سه کتابفروشی زنجان بازدید کردند.

۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۲:۵۳

مشارکت ۳۵ کتابفروشی سنندج در طرح کتابفروشی به وسعت ایران/ آغاز ثبت نام طرح پاییزه کتاب
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از مشارکت ۳۵ کتاب فروشی سنندج در راستای اجرای طرح کتابفروشی به وسعت ایران خبر داد و گفت: این طرح در راستای طرح های حمایتی از کتابفروشان سراسر کشور اجرا می شود.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۵:۳۷

خدمات عجیب و غیراخلاقی یک کتابفروشی
تصویری از تبلیغ یک مغازه بازنشر شد که در آن مغازه دار برای جذب مشتری نوشته بود: نوشتن مشق های فرزند نازنین‌تان پذیرفته می شود.

۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۳:۴۴

اجرای طرح تابستانه «کتاب شیراز» توسط «امیراکتاب»
مدیر کتابفروشی «امیراکتاب» شیراز گفت: طرح تابستانه «کتاب فارس» از پنجم تا ۱۵ شهریور به شکل مداوم در کتابفروشی اجرا می شود و در این طرح ۲۰ درصد تخفیف برای تمامی کتاب ها به جز کتاب های دانشگاهی اعمال می شود.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۵:۴۳

سومين «عيدانه كتاب» در استان ها آغاز مي شود
خبرگزاری شبستان:طرح «عیدانه کتاب» از امروز (۲۲ اسفند ماه) در کتابفروشی های عضو طرح در سراسر کشور به جز استان تهران آغاز به کار می کند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۰

رقابت تهرانی ها و خراسانی ها در خرید کتاب
خبرگزاری شبستان: با گذشت ۱۰ روز از شروع طرح پاییزه کتاب، بیش از ۳۴۵ هزارنسخه کتاب از سوی ۱۴۵ هزار نفر خریداری شده است که در مقایسه با طرح های پیشین حمایت از کتابفروشی ها، فروشی بی سابقه ای را ثبت کرده است.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۵:۳۱

طرح پاییزه کتاب در زنجان آغاز شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: ثبت‌نام از کتابفروشی‌های زنجان برای مشارکت در طرح پاییزه کتاب از دوم آذرماه آغاز شد تا از این طریق بر رونق بازار کتاب و افزایش سرانه مطالعه از طریق اعطای یارانه کتاب اضافه شود.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۰۷:۴۲

عدالت فرهنگی سیاست برگزاری نمایشگاه های استانی کتاب است
خبرگزاری شبستان: معاون حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عدالت فرهنگی را محور اصلی برگزاری نمایشگاه های کتاب در کشور دانست و گفت: این مهم در سال های گذشته مغفول مانده بود اما امروز مردم در استان های کشور از دستاوردهای آن بهره مند می شوند.

۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۶:۰۵

فراخوان اعطای تسهیلات به تاسیس، نوسازی و تجهیز کتاب‌فروشی‌ها
خبرگزاری شبستان: معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای شرایط اعطای تسهیلات جهت تاسیس، نوسازی و تجهیز کتاب‌فروشی‌ها در مناطق کمتر برخوردار را اعلام کرد.

۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۶:۳۱

تعداد کتاب های فروش رفته در طرح «تابستانه کتاب» از مرز ۴۰ هزار نسخه گذشت
خبرگزاری شبستان: با سپری شدن شش روز از طرح «تابستانه کتاب» تعداد کتاب های فروش رفته در این طرح به ۴۱ هزار و ۲۶۲ هزار نسخه رسیده است.

۱۳۹۵/۴/۲۱ - ۱۳:۴۴

مشارکت بیش از ۲۰۰ کتابفروشی در طرح «تابستانه کتاب»
خبرگزاری شبستان: با گذشت ۱۰ روز از آغاز ثبت نام در طرح «تابستانه کتاب»، ۲۳۴ کتابفروشی از ۲۸ استان کشور در این طرح ثبت نام کرده اند که کتابفروشی های استان تهران تاکنون بیشترین مشارکت را داشته است.

۱۳۹۵/۳/۲۶ - ۱۵:۲۶

تعداد كتاب هاي فروش رفته در طرح عيدانه كتاب از مرز پنجاه هزار نسخه گذشت
خبرگزاری شبستان: با وجود سپری شدن هفت روز از طرح عیدانه کتاب تعداد کتاب های فروخته شده به ۵۳ هزار و ۴۴۹ نسخه رسیده است.

۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۷

در نشست خبری طرح «عیدانه کتاب» عنوان شد:
طرح «امسال کتاب عیدی دهیم» نوروز ۹۵ اجرایی می‌شود/ بودجه ۹۰۰ میلیون تومانی برای طرح
خبرگزاری شبستان: عموم مردم می‌توانند با مراجعه به کتابفروشی‌های عضو این طرح در سراسر کشور از ۲۰ درصد تخفیف برای خریداری کتاب‌ها تا سقف ۱۰۰ هزار تومان استفاده کنند. تنها شرط استفاده از این تخفیف نیز ارائه کارت ملی از سوی خریداران است.

۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۸

کتابفروشی مورویوکا شاتن، تجربه موفق کتابفروش ژاپنی
خبرگزاری شبستان: موریکا نام کتابفروشی خود را فروشگاه و نمایشگاهی درباره یک کتاب گذاشته است و اعتقاد دارد این شیوه فروش کتاب در سایت های اینترنتی هم می تواند رونق خاصی داشته باشد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۰

معاون فرهنگی ارشاد در بازدید از کتابفروشی نشر مرکز:
تاسیس کتابفروشی‌ راحت‌تر می شود/ صدور مجوز نشر کتاب در کمتر از یک ماه
خبرگزاری شبستان: صالحی گفت: تلاش می کنیم از طریق وام هایی که در اختیار قرار می گیرند حمایت های بیشتری از کتابفروشی‌ها صورت گیرد تا امکان تاسیس فروشگاه‌ها و کتابفروشی‌ها راحت تر شود.

۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۱۲:۱۱

دیدار عمومی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهالی نشر و کتاب
خبرگزاری شبستان: سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سومین دیدار خود در کتابفروشی دارالکتب اسلامیه میزبان اهالی نشر و کتاب خواهد بود.

۱۳۹۴/۱۰/۵ - ۱۴:۲۲

«پسرمیلیاردر» در کتابفروشی ها
خبرگزاری شبستان:ترجمه فارسی کتاب «پسرمیلیاردر» نوشته ديويد واليامز وارد کتاب فروشی ها شد.

۱۳۹۴/۵/۲۲ - ۱۰:۴۰

انتشارات ستارگان آسمان در خرم آباد افتتاح می شود
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان از راه اندازی انتشارات و کتاب فروشی ستارگان آسمان در خرم آباد خبر داد.

۱۳۹۴/۴/۲۹ - ۱۵:۰۰

پرویز در رونمایی و نمایش مستند «اصل قصه» عنوان کرد:
تا زمانی که مردم کتاب نخوانند راه اندازی کتابفروشی دردی دوا نمی‌کند
خبرگزاری شبستان: سخنگوی انجمن قلم ایرانیان گفت: اگر امروز کتابفروشی تاسیس و تمام کشور را تبدیل به فروشگاه کتاب کنیم، دردی از مشکل دوا نخواهد شد، زیرا مشکل کتابفروشی مشکل ۲۰ سال پیش حوزه کتاب بوده است و امروز باید در امر ترویج کوشش کنیم.

۱۳۹۴/۲/۲۳ - ۰۸:۲۱