خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

الأحد ٢٨ جمادى الثانية ١٤٤١

Sunday, February 23, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون های فرهنگی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان:
کانون‌های مساجد در سطح دنیا بی‌نظیر هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، با بیان اینکه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، مشابهی در سطح دنیا ندارند، گفت: این کانون‌ها در حال تبدیل به یک درخت پر شاخ و برگی هستند که باید منتظر ثمرات آن‌ها برای نظام جمهوری اسلامی باشیم.

۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۴:۴۸

ائمه جمعه و جماعات جهت تبیین شخصیت امام رضا (ع) نقش تاثیرگذار خود را ایفا کنند
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، خواستار تبلیغ این برنامه ها از رسانه ها شد و گفت: ائمه جمعه و جماعات می توانند جهت تبیین شخصیت امام رضا (علیه السلام) نقش تاثیرگذار خود را ایفا کنند.

۱۳۹۶/۵/۵ - ۱۴:۰۵

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد از طرح اوقات فراغت بازدید کرد
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام پودینه سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان از طرح اوقات فراغت کانون ها بازدید کرد.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۲:۲۰

کانون های فرهنگی مساجد با اتحادیه موسسات قرآنی تفاهم نامه انعقاد کردند
خبرگزاری شبستان:دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان با اتحادیه موسسات قرآنی تفاهم نامه انعقاد کردند.

۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۲:۳۱

توجه به آسیب های اجتماعی در اولویت برنامه کانون های فرهنگی مساجد یاسوج
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، بر ضرورت توجه جدی اعضای کانون ها به آسیب های اجتماعی تاکید و اذعان کرد: توجه به این آسیب ها باید یکی از اولویت های اعضای کانون های فرهنگی و هنری در مساجد باشد.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۱۱:۵۲

کلاس های طرح اوقات فراغت مسجد طالقانی زاهدان اعلام شد
خبرگزاری شبستان: کلاس های طرح اوقات فراغت کانون فرهنگی هنری مسجد طالقانی زاهدان با عنوان ولایت ۱۵ اعلام شد.

۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۳:۵۴

برگزاری طرح اوقات فراغت در بیش از ۴۰۰ کانون فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: امسال طرح اوقات فراغت در بیش از ۴۰۰ کانون فرهنگی مساجد استان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۴:۵۵

ویژه برنامه های دهه کرامت سیستان و بلوچستان اعلام شد
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان ویژه برنامه های دهه کرامت استان اعلام کرد.

۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۵:۰۰

تفاهم نامه دبیرخانه کهگیلویه و بویراحمد با ستاد عالی مساجد منعقد شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تفاهم نامه فرهنگی برنامه‌ های سال ۱۳۹۶ بین این اداره کل و ستاد عالی کانون‌ های فرهنگی و هنری مساجد کشور منعقد شد.

۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۰۸:۴۶

اوقات فراغت، بستری مناسب برای برطرف کردن بار روانی ناشی از بیکاری افراد
خبرگزاری شبستان: هرچند که به نظر می رسد بیکاری غیر از اوقات فراغت است اما با نگاهی متفاوت، پر کردن اوقات فراغت می تواند بستر مناسبی برای برطرف کردن بار روانی ناشی از بیکاری افراد جامعه باشد.

۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۳:۴۴

اوقات فراغت فرصتی برای توانمندسازی نوجوانان و جوانان است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: اوقات فراغت فرصتی برای توانمندسازی نوجوانان و جوانان در قالب فعالیت های غیررسمی است.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۱:۳۸

امام جمعه یزد تاکید کرد؛
لزوم استفاده از ظرفیت کانون های مساجد برای اوقات فراغت تابستان دانش آموزان
خبرگزاری شبستان: امام جمعه یزد با اشاره به اهمیت توجه به برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان، گفت: از ظرفیت کانون های مساجد برای اوقات فراغت تابستان دانش آموزان استفاده شود.

۱۳۹۶/۴/۹ - ۱۶:۳۳

کلاس های اوقات فراغت باید هدفمند باشند
خبرگزاری شبستان: فعال فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تاکید بر استفاده از طرح اوقات فراغت در جهت تقويت مبانی فکری و اعتقادی نوجوانان و جوانان، گفت: این کلاس ها باید با برنامه ریزی و هدفمند باشند.

۱۳۹۶/۴/۸ - ۱۲:۳۵

تشریح برنامه های گرامی داشت روز احمد بن موسی (ع) در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد، وجود حرم شاهچراغ در شهر شیراز را نعمت بزرگ الهی دانست و برنامه های گرامی داشت حضرت احمدبن موسی (علیه السلام) را تشریح کرد.

۱۳۹۶/۴/۷ - ۱۳:۳۹

طرح اوقات فراغت کانون ها ارزشمند و قابل تحسین است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان گفت: عملکرد طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد در سالیان گذشته ارزشمند و قابل تحسین است و قطعا این روند در تعطیلات تابستانی سال جاری استمرار می یابد.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۳:۰۵

آیین افتتاحیه طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد برگزار شد
خبرگزاری شبستان: آیین افتتاحیه طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۰:۵۷

جشنواره های رضوی، سیره امام رضا (ع) را ماندگار کرد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد، جشنواره های رضوی را یک رویداد بزرگ ملی و بین المللی دانست و اذعان کرد: این جشنواره بزرگ بین المللی سیره امام رضا (ع) را ماندگار کرد.

۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۰۸:۵۹

اهدای ۶۰۰ جلد قرآن به کانون های مجری طرح تلاوت نور در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ایام ماه رمضان ۶۰۰ جلد قرآن به کانون های مجری طرح تلاوت نور استان اهدا شد.

۱۳۹۶/۳/۱۹ - ۱۱:۳۰

قيام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ سرآغاز حكومت انقلاب اسلامی ايران بود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد قيام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را سرآغاز حكومت انقلاب اسلامی ايران دانست و گفت: مردم در این روز بصيرت ولایی و اوج اقتدار ملت ايران اسلامی را به نمایش گذاشتند.

۱۳۹۶/۳/۱۵ - ۱۴:۰۳

طرح ربیع القرآن در ۱۸۰ کانون فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد در حال برگزاری است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌ های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: طرح ربیع القرآن ویژه ماه مبارک رمضان در ۱۸۰ کانون فرهنگی و هنری این استان در حال برگزاری است.

۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۰۹:۳۷