خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸

الخميس ٣ رجب ١٤٤١

Thursday, February 27, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون های فرهنگی
توزیع ۵۰۰ نسخه فراخوان جشنواره بين المللی نامه ای به امام رضا(ع) در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌ های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۰۰ نسخه فراخوان دوازدهمین جشنواره بين المللی نامه ای به امام رضا (ع) در بین اعضای کانون های فرهنگی استان توزیع شد.

۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۱:۴۴

برگزاری ۲۰ برنامه فرهنگی و مذهبی در کانون های مساجد کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌ های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد، ماه مبارک رمضان را ماه نزول قرآن و بهار کلام الهی دانست و گفت: ۲۰ برنامه فرهنگی و هنری برای این ماه در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان در نظر گرفته شده است.

۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۱:۲۰

خانه فرهنگ دیجیتال دوره های تخصصی کامپیوتر برگزار می کند
خبرگزاری شبستان: خانه فرهنگ دیجیتال مسجد حضرت علی ابن ابیطالب علیه السلام زاهدان دوره های تخصصی کامپیوتر برگزار می کند.

۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۳:۰۹

فعالیت ۱۶۵ کانون فرهنگی و هنری در شهرستان بویراحمد
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد، گفت: حدود ۱۶۵ کانون فرهنگی و هنری در این شهرستان فعالیت می کنند.

۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۱:۰۶

برگزاری طرح ربیع القرآن در ۳۰ درصد کانون‌ های فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌ های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد، از برگزاری طرح ربیع القرآن در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: این طرح در ۳۰ درصد کانون های این استان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۳:۲۶

محتاج تولید ادبی در ترویج فرهنگ مساجد طراز اسلامی هستیم
خبرگزاری شبستان: معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با اشاره به اینکه خدمت به مردم کلید واژه مسجد طراز اسلامی است، گفت: محتاج تولید ادبی در ترویج فرهنگ مساجد طراز اسلامی هستیم.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۲:۰۰

کانون های فرهنگی احیاء کننده کارکردهای فرهنگی مساجد برای رسیدن به طراز اسلامی هستند
خبرگزاری شبستان: معاون آموزش و پژوهش ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: کانون های فرهنگی و هنری احیاء کننده کارکردهای فرهنگی و تبلیغی مساجد برای رسیدن جامعه به طراز اسلامی هستند.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۱:۱۹

برگزاری طرح ربیع القرآن در کانون‌ های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌ های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: طرح ربیع القرآن در ماه مبارک رمضان توسط این دبیرخانه و با هدف احیاء سنت توجه ویژه به قرآن شناسی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۰۹:۰۰

همزمان با سراسر کشور؛
طرح ربیع القرآن در مساجد سیستان و بلوچستان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد سیستان و بلوچستان گفت: به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری سیستان و بلوچستان، طرح ربیع القرآن ۲۹ شعبان در مساجد استان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۰۹:۵۶

انتخاب آگاهانه و اصلح، عزت و عظمت نظام را افزایش می دهد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد، مشارکت حداکثری در انتخابات را یک ضرورت دانست و گفت: انتخاب آگاهانه و اصلح، عزت و عظمت نظام را افزایش می دهد.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۰:۳۷

فردا؛
نمایشگاه روزنامه دیواری با موضوع فرهنگ مهدویت در زاهدان دایر می شود
خبرگزاری شبستان: همزمان با ایام نیمه شعبان نمایشگاه روزنامه دیواری با موضوع فرهنگ مهدویت در زاهدان دایر می شود.

۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۴:۱۲

هماهنگی و استفاده از ظرفیت گروه های فعال در مساجد یک ضرورت است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌ های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد، تشکیل ستاد اوقات فراغت در کانون های فرهنگی و هنری را یک ضروری دانست و گفت: هماهنگی و استفاده از ظرفیت گروه های فعال در مساجد باید مدنظر قرار گیرد.

۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۳:۰۳

با اجرای طرح ربیع القرآن:
سنت قرآن شناسی در مساجد شهری و روستایی کهگیلویه و بویراحمد احیاء می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: طرح ربیع القرآن با هدف احیاء سنت توجه ویژه به قرآن شناسی در همه مساجد شهری و روستایی ویژه ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۱:۱۲

کانون های فرهنگی مساجد جنوب سیستان و بلوچستان تفاهم نامه امضا کردند
خبرگزاری شبستان: کانون های فرهنگی و هنری مساجد جنوب سیستان و بلوچستان تفاهم نامه فعالیت امضا کردند.

۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۱:۴۵

برپایی نمایشگاه دستاوردهای ربع قرن فعالیت ستاد عالی مساجد کشور
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: نمایشگاه دستاوردهای ربع قرن فعالیت ستاد عالی کانون های مساجد کشور به صورت منطقه ای در استان های کشور برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۹:۲۳

گفتمان سازی و تولید کار فرهنگی در دستور کانون ها کار قرار می گیرد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد، بر گفتمان سازی و تولید کار فرهنگی در کانون های فرهنگی و هنری مساجد تاکید کرد.

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۱:۵۷

نهضت قرآن آموزی در مساجد باید به عنوان یک ضرورت در دستور کار قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: تشکیل گروه های هنری در کانون ها برای جذب نوجوانان و جوانان را خواستار شد و گفت: نهضت قرآن آموزی در مساجد نیز باید به عنوان یک ضرورت در دستور کار قرار گیرد.

۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۵:۴۹

انتظار فرج باید در اعمال و رفتار ما قابل مشاهده باشد
خبرگزاری شبستان: عضو مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم گفت: انتظار فرج باید در اعمال و رفتار ما قابل مشاهده بوده و در این باره رفتار خود را برای ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه شریف) اصلاح کنیم.

۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۳:۱۰

پایگاه های تخصصی در کانون های فرهنگی مساجد استان دایر می شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: پایگاه های تخصصی در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان دایر می شود.

۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۰:۵۲