خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹

الثلاثاء ١١ صفر ١٤٤٢

Tuesday, September 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اسیر
برای اولین بار صورت گرفت؛
انتشار پاسخ رهبر معظم انقلاب به نامه اسیر ایرانی/ رهبر انقلاب: شما نور چشم مایید
دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب متن پاسخ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به نامه‌ یکی از رزمندگان دربند رژیم صدام را منتشر کرد.

۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۲۲:۱۶

وخامت وضعیت جسمی اسیران فلسطینی در زندان های صهیونیستی
هیئت اسیران و آزادگان فلسطینی از وخامت وضعیت جسمی اسیران فلسطینی پرده برداشت و گفت: وضعیت ۱۵ اسیر فلسطینی بسیار نگران کننده است و با مرگ دست و پنجه نرم می کنند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۸:۵۴

ابوبکر البغدادی در دست آمریکایی‌هاست
خبرگزاری شبستان: یکی از فرماندهان نیروهای الحشد الشعبی عراق اعلام کرد که سرکرده گروه تروریستی داعش در دست نیروهای آمریکایی است.

۱۳۹۶/۹/۵ - ۰۸:۲۵

گفتگوی خواندنی بااسیر گریخته از اردوگاه بعث//
بی کفایتی برخی مسئولین ما را شرمنده شهدا می کند/خان طومان هم جاماندم/روایت سوزاندن شهدا در سوسنگرد
خبرگزاری شبستان: جانباز دوران دفاع مقدس می گوید: دشمن برسر سجاده های ما نفوذ کرده و مرگ های خاموش را با گرفتارکردن جوانان به اعتیاد و ... رقم می زند و کار در جبهه فرهنگی حتی از جنگ سخت، سخت تر است و بی کفایتی برخی مسئولین ما را شرمنده شهدا می کند.

۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۰:۰۰

ابراز نگرانی سازمان ملل نسبت به وضعیت کودکان اسیر فلسطینی
خبرگزاری شبستان: سازمان ملل نسبت به وضعیت کودکان اسیر فلسطینی در زندان های صهیونیستی به شدت ابراز نگرانی کرد.

۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۰:۰۰

حمله عناصر صهیونیستی به تجمع همبستگی با اسرای فلسطینی
خبرگزاری شبستان: نظامیان رژیم صهیونیستی شامگاه روز شنبه به تجمع همبستگی با اسرای اعتصاب غذا کننده فلسطینی در باب العامود قدس اشغالی حمله کردند و ضمن تعقیب و ضرب و شتم آنها، ۴ نفر را نیز بازداشت کردند.

۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۰۹:۰۱

قدیمی ترین اسیر زن فلسطینی آزاد شد
خبرگزاری شبستان: رژیم صهیونیستی امروز قدیمی ترین اسیر زن فلسطینی به نام «لینا الجربونی» را آزاد کرد.

۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۵:۲۷

ترور یک اسیر آزاده فلسطینی در غزه
خبرگزاری شبستان: وزارت کشور فلسطین در نوار غزه از ترور مازن فقها اسیر آزاده فلسطینی به ضرب گلوله افراد ناشناس در جنوب شهر غزه خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۰۸:۵۲

اولین کنفرانس تخصصی پیرامون وضعیت کودکان اسیر فلسطینی
خبرگزاری شبستان: رئیس هیات امور اسرا و آزادگان فلسطین از انجام مقدمات برگزاری اولین کنفرانس بین المللی پیرامون سیاست های رژیم صهیونیستی در زمینه بازداشت کودکان فلسطینی خبر داد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۲

بازداشت ۱۵ هزار زن و دختر فلسطینی از سال ۱۹۶۷ تاکنون
خبرگزاری شبستان: هیات امور اسرا و آزادگان فلسطین اعلام کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی از سال ۱۹۶۷ تاکنون حدود ۱۵ هزار زن و دختر فلسطینی را به اسارت گرفته اند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۸:۵۶

اعتصاب دسته جمعی اسرای فلسطینی در آوریل
خبرگزاری شبستان: رئیس هیئت امور اسیران و آزادگان فلسطین اعلام کرد: اسیران فلسطین آوریل آینده ضد سیاست های رژیم صهیونیستی وارد اعتصاب غذایی دسته جمعی می شوند.

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۴

۱۸۰۰ اسیر بیمار فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: یک هیات حقوقی فلسطینی فعال در زمینه اسرا تاکید کرد که هم اکنون ۱۸۰۰ اسیر بیمار در زندان های رژیم صهیونیستی محبوس هستند که حال ۱۲۰ نفر از آن ها بسیار وخیم است.

۱۳۹۵/۷/۳ - ۱۵:۳۷

اسارت نظامی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری/ یورش به نابلس
خبرگزاری شبستان: رسانه‌های رژیم صهیونیستی از اسارت یک نظامی این رژیم بدست نیروهای مقاومت فلسطین در کرانه باختری رود اردن و محاصره شهر نابلس در کرانه باختری در پی آن خبر دادند.

۱۳۹۵/۷/۳ - ۱۰:۰۹

بازداشت ۱۵۳ بانوی فلسطینی از آغاز سال جاری تاکنون
خبرگزاری شبستان: نظامیان صهیونیست از آغاز سال جاری تاکنون نزدیک به ۱۵۳ زن و دختر فلسطینی را بازداشت کرده اند که در میان آنان چندین مادر و دختر خردسال به چشم می خورد.

۱۳۹۵/۶/۷ - ۱۶:۴۰

سازمان ملل خواستار آزادی اسیر بلال کاید از زندان های رژیم صهیونیستی شد
خبرگزاری شبستان: هماهنگ کننده کمک های بشردوستانه سازمان ملل نسبت به وخامت حال اسیر بلال کاید که از ۶۸ روز پیش در اعتراض به بازداشت موقت در زندان های رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا زده است، ابراز نگرانی کرد.

۱۳۹۵/۵/۳۱ - ۱۰:۵۹

قراقع: «بلال کاید» با خطر مرگ دسته و پنجه نرم می کند
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته امور اسرا و آزادگان در فلسطین اعلام کرد: «بلال کاید» هرلحظه به خطر مرگ نزدیک می شود و به علت وضعیت جسمی وخیم اش احتمال شهادت وی وجود دارد.

۱۳۹۵/۵/۱۳ - ۱۲:۱۰

زندگی ۱۷۰۰ اسیر بیمار در زندان های صهیونیستی در معرض خطر قرار دارد
خبرگزاری شبستان: موسسه حقوق بشر "حمایت" تاکید کرد که زندگی بیش از ۱۷۰۰ اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی در نتیجه سیاست عدم ارائه خدمات مناسب پزشکی و ابتلا به بیماری های مزمن و خطرناک در معرض خطرات جدی قرار دارد.

۱۳۹۵/۳/۱۸ - ۱۴:۱۱

اعتصاب غذای اسیر جنازره وارد شصت و هفتمین روز شد
خبرگزاری شبستان: باشگاه اسیر فلسطین تاکید کرد که اسیر سامی جنازره از ۶۷ روز پیش در اعتراض به بازداشت موقت در زندان ایلا دست به اعتصاب غذا زده است.

۱۳۹۵/۲/۱۹ - ۱۳:۵۷

هشدار سازمان ملل درباره افزایش اسرای کودک فلسطینی
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیاری عالی حقوق بشر سازمان ملل گفت که از آغاز سال گذشته تعداد اسرای کودک فلسطینی در زندان های صهیونیستی به نحو فاجعه بار افزایش یافته است.

۱۳۹۵/۲/۱۵ - ۰۹:۰۷