خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٢ شوّال ١٤٤٠

Sunday, June 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طرح غنی سازی اوقات فراغت
آئین افتتاحیه طرح ملی اوقات فراغت در شهرستان خلخال برگزار شد
گردهمایی توجیهی و افتتاحیه طرح ملی اوقات فراغت در شهرستان خلخال با حضور مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و مدیران مسئولان کانون های مساجد در محل سالن اجتماع فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۳:۲۴

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:
فعالان کانون های مساجد «فی سبیل الله» در راستای برنامه های فرهنگی تلاش می کنند
سقاء، گفت: فعالان کانون های مساجد «فی سبیل الله» در راستای اجرای برنامه های فرهنگی در سطح مساجد تلاش می کنند و قدردان زحمات آنها هستیم.

۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۳:۲۱

فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار:
باور جوانان انقلابی هدف تهاجم فرهنگی دشمنان است
سرهنگ اختری گفت: باور جوانان انقلابی هدف تهاجم فرهنگی دشمنان به ویژه آمریکا هست زیرا طبق نظر تئوریسین های غربی مسجد اصلی ترین پایگاه اسلام و انقلاب است.

۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۴:۰۹

دولتی:
مساجد نقش بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بیله سوار گفت: مساجد نقش بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد و با حمایت از فعالیت های فرهنگی و هنری در این مکان معنوی زیر ساخت های لازم فرهنگی و اجتماعی را برای نوجوانان و جوانان فراهم کرده ایم.

۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۳:۲۵

آئین افتتاحیه طرح ملی اوقات فراغت در شهرستان بیله سوار برگزار شد
گردهمایی توجیهی و افتتاحیه طرح ملی اوقات فراغت در شهرستان بیله سوار با حضور مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و مدیران مسئولان کانون های مساجد در محل سالن اجتماع فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۳:۲۱

سقاء:
۳۸ کانون فرهنگی هنری در شهرستان بیله سوار فعال است
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: ۳۸ کانون فرهنگی هنری در شهرستان بیله سوار فعال است که از این تعداد ۶۵ درصد در مناطق روستایی و ۳۵ درصد در مناطق شهری قرار دارد.

۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۳:۱۶

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:
مدرسه، مسجد و خانواده ارکان اصلی جریان سازی فرهنگی در کشور هستند
سقاء، گفت: مدرسه، مسجد و خانواده ارکان اصلی جریان سازی فرهنگی در کشور هستند و دشمنان تلاش می کنند تا در تهاجم فرهنگی این سه رکن محوری را مورد هجوم قرار دهند.

۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۰:۰۱

با حضور فعالان کانون های مساجد؛
گردهمایی توجیهی و افتتاحیه طرح ملی اوقات فراغت در شهرستان پارس آباد برگزار شد
گردهمایی توجیهی و افتتاحیه طرح ملی اوقات فراغت در شهرستان پارس آباد با حضور مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و مدیران مسئولان کانون های مساجد در محل سالن اجتماع فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۳:۰۵

سقاء:
برنامه های جذاب فرهنگی زمینه حضور جوانان در مساجد خواهد شد
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: ایجاد جذابیت های در برنامه های فرهنگی به ویژه در طرح غنی سازی اوقات فراغت زمینه حضور ثابت نوجوانان و جوانان در مساجد فراهم خواهد کرد.

۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۲:۵۲

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:
طرح غنی سازی اوقات فراغت نیازمند پشتیبانی است
سقاء، گفت: طرح غنی سازی اوقات فراغت یک حرکت فرهنگی بزرگ برای نوجوانان و جوانان است که نیازمند هماهنگی و پشیبانی است و سایر دستگاه های اجرایی نیز باید در این زمینه دخیل شوند.

۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۰۹:۱۵

با حضور فعالان کانون های مساجد؛
آئین افتتاحیه طرح ملی اوقات فراغت در شهرستان گرمی برگزار شد
گردهمایی توجیهی و افتتاحیه طرح ملی اوقات فراغت در شهرستان گرمی با حضور مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و مدیران مسئولان کانون های مساجد در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۰۹:۱۱

امام جمعه شهرستان گرمی:
ایجاد زمینه ناامید هدف دشمنان اسلام و انقلاب است
حجت الاسلام صفری، گفت: ایجاد زمینه ناامیدی و دلسری در جامعه یکی از اهداف دشمنان اسلام و انقلاب است که با برنامه ریزی جامع می تواند این توطئه های مذبوحانه را خنثی کرد.

۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۰۹:۰۹

۴۳۵ پایگاه اوقات فراغت در کانون های مساجد استان تشکیل می شود
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: ۴۳۵ پایگاه اوقات فراغت در کانون های مساجد استان اردبیل با محوریت فرهنگی، آموزشی، قرآنی و هنری در سال جاری تشکیل می شود.

۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۱:۳۱

سقاء:
مهارت آموزی مقدمه ای بر رونق تولید است
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: مهارت آموزی مقدمه ای بر رونق تولید و تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال است.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۴:۲۵

قصد دشمنان خارج کردن محوریت مساجد از اسلام است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان تاکید کرد: دشمنان اسلام و انقلاب قصد دارند تا محوریت را از مساجد بگیرند و مساجد را از محور بودن خارج کنند.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۰۸:۲۰

آشنایی جوانان با خط اسلام و ولایت از رسالت کانونهای مساجد است
نماینده ولی فقیه در استان سمنان تاکید داشت: کانونهای مساجد باید از فرصت مساجد در جهت آشنایی جوانان با خط اسلام و ولایت استفاده کنند.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۰۷:۴۱

برگزاری اردوی اعضای کانون های مساجد اردبیل با عنوان «بچه های مسجد»
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: اردوی متمرکز اعضای کانون های مساجد اردبیل با عنوان «بچه های مسجد» در اردوگاه فرزندان امام (ره) شهرستان نیر برگزار می شود.

۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۳:۱۰

کارشناس فرهنگی دبیرخانه کانون های مساجد اردبیل در همایش سراسری ستاد عالی تجلیل شد
کارشناس فرهنگی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل در همایش سراسری کارشناسان فرهنگی و آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون های مساجد تجلیل شد.

۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۳:۳۴

خدمات تخفیفی بخش خصوصی به فعالان کانون های مساجد استان اردبیل
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: طبق تفاهم نامه منعقد شده بین دبیرخانه کانون های مساجد و بخش خصوصی به ویژه مراکز ورزشی و تفریحی فعالان کانون های مساجد می توانند از خدمات تخفیفی این مراکز بهره مند شوند.

۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۲:۱۰

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:
۳۷۵ پایگاه اوقات فراغت در کانون های مساجد استان اردبیل تشکیل شد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: ۳۷۵ پایگاه اوقات فراغت در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل با هدف ارتقا افزایش شور و نشاط در نوجوانان و جوانان تشکیل شد.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۲:۴۴