خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

الجمعة ١٩ رمضان ١٤٤٠

Friday, May 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه واحد صنفی
رئیس سازمان بسیج اصناف استان گلستان:
سیل ۴۳ میلیارد تومان به واحدهای صنفی گلستان خسارت وارد کرد/ کمک برای به حرکت درآوردن چرخ رونق تولید در مناطق سیل زده
جمال لیوانی گفت: بر اساس گزارش های قطعی و در حال بررسی سیل ۴۳ میلیارد تومان به واحدهای صنفی گلستان خسارت وارد کرد.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۳:۲۱

رئیس اداره صنعت و معدن:
۱۲ هزار واحد صنفی در تربت حیدریه وجود دارد
عباسپور با اشاره به اینکه دومین استارت آپ کشور در تربت حیدریه اجرای می شود، گفت: ۱۲ هزار واحد صنفی در تربت حیدریه وجود دارد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۸

شبستان گزارش می دهد:
تشکیل ۶۳میلیارد تومان پرونده تخلف صنفی در مازندران/تنظیم بازار نیازمند برخورد جدی با دانه درشت ها است
مسئولان تلاش دارندکه وضعیت نظارتی راعادی جلوه دهندبایدپذیرفت ۳۰۰ بازرس برای این حجم ازواحدهای صنفی درمازندران چندان قابل کنترل نیست، ازطرفی میزان جرائم درحدی نیست که واحدمتخلف بخواهدازکرده خویش دست بردارد ومی طلبد برخورد دانه درشت ها دردستورکارباشد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۲

فعالیت ۵ هزار و ۷۰۰ واحد صنفی املاک در مشهد
خبرگزاری شبستان:رئیس اتحادیه املاک مشهد با اشاره به اینکه تا کنون توسط اتحادیه ۱۲ هزار مجوز واحد صنفی املاک صادر شده، افزود:در حال حاضر ۵ هزار و ۷۰۰ واحد صنفی فعال در مشهد وجود دارد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۲

رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی:
۳۵ درصد اشتغال خراسان جنوبی در حوزه اصناف است
خبرگزاری شبستان: رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه ۳۵ درصد اشتغال استان در حوزه اصناف است، گفت: در حال حاضر ۲۷ هزار واحد صنفی در بخش های تولیدی و خدمت رسانی خراسان جنوبی فعالیت دارند.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۴:۳۶

بیش از ۴۰۰ هزار نفر در چهارمحال و بختیاری بیمه تأمین اجتماعی هستند
خبرگزاری شبستان: معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی چهارمحال و بختیاری با اشاره به وجود ۴۷۰ هزار نفر بیمه شده تأمین اجتماعی در استان گفت: ۱۱ هزار کارگاه و واحد صنفی موجب شده است که این سازمان در حوزه گسترش تعاملات با شرکا گام های مؤثر بردارد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۷:۴۵

رسيدگي به حوزه عفاف و حجاب برعهده ۲۶دستگاه اجرايي است/تذکرلساني به ۷۰ هزار واحد صنفی در مازندران
خبرگزاری شبستان:رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی مازندران بر لزوم رعایت عفاف و حجاب از سوی دستگاه های اجرایی دولتی تاکید کرد و افزود: ۲۶ دستگاه اجرایی استان در حوزه رعایت عفاف و حجاب وظیفه دارند.

۱۳۹۵/۷/۱۹ - ۱۱:۳۲

فعالیت ۳۰ هزار واحد صنفی در چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه ۳۰ هزار واحد صنفی در استان فعالیت دارند گفت: مردم استان می توانند با مراجعه سامانه رسیدگی به شکایات، شکایات خود را ثبت کنند.

۱۳۹۵/۴/۱ - ۱۴:۲۰

در راستای اجرای کمپین آسمان آبی و زمین پاک صورت گرفت؛
تغییر کاربری ۱۲۰۰ واحد صنفی مزاحم در منطقه ۱۰ تهران
خبرگزاری شبستان:رییس اداره ساماندهی معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه با تشریح پیگیری های به عمل آمده برای ساماندهی مشاغل سطح منطقه، از تغییر شغل ۱۲۰۰ واحد صنفی از وضعیت زرد (آلاینده و مزاحم) به وضعیت سبز (غیرآلاینده) خبر داد.

۱۳۹۴/۲/۲۱ - ۱۶:۱۰