خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام سید کاظم موسوی متقی
مدیر کل فرهنگی سازمان اوقاف:
بهترین معیار تشخیص حق از باطل فرمایشات امام و رهبری است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف با بیان اینکه بهترین معیار تشخیص حق از باطل فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری است ، گفت: جمهوری اسلامی ایران به برکت محبت اهل‌بیت (ع) و ولایت فقیه آرامش دارد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۷

خدمت‌رسانی اوقاف به زائران اربعین در موکب عمود ۱۲۱۷/ اسکان روزانه یک هزار و ۲۰۰ زائر و توزیع روزانه ۱۲۰ هزار وعده غذایی
خبرگزاری شبستان: مسئول محور عراق ستاد اربعین سازمان اوقاف از خدمت‌رسانی مشترک ادارات‌کل اوقاف استان تهران و خراسان رضوی در موکب عمود ۱۲۱۷ به زایران حسینی اربعین خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۴:۵۰

همایش بزرگ "احلی من الاعسل"؛
شهید حججی ثابت کرد که هنوز می توان به کاروان عاشورا پیوست
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگی اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه شهید حججی ثابت کرد که هنوز می توان به کاروان عاشورا پیوست، گفت: امام حسین (ع) برای احیای دین واقعی قیام کرد و امروز هم می توانیم یار امام باشیم.

۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۵:۴۵

مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف:
سوگواری سید الشهداء دارای بیشترین فراوانی نیات واقفان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف با اشاره به اینکه عزاداری در محرم و سوگواری امام حسین(ع) اصلی‌ترین و دارای بیشترین فراوانی نیات واقفان کشور به شمار می رود، گفت: بیشترین میل به وقف در نقاط محتلف کشور مربوط به سیدالشهداء است.

۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۵:۲۴

دبیرستاد طرح تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف:
 ۲۷ هزار نفر برای حفظ مجازی قرآن در کشورثبت نام کردند
خبرگزاری شبستان: دبیرستاد طرح تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف گفت: آزمون ۳۰۰هزار نفری حافظان قرآن در۱۳اسفند ماه باید به بزرگترین مانور فرهنگی درکشور تبدیل شود.

۱۳۹۴/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۲

دبیر طرح ملی تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه 
۱۴ حافظ طرح ملی حفظ قرآن امشب در مسابقات بین المللی قرآن تقدیر می شوند
خبرگزاری شبستان: دبیر طرح ملی تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه گفت : امشب بعد از نماز مغرب و عشا در حاشیه سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه،۱۴ حافظ طرح ملی حفظ قرآن تقدیر می شوند.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۵:۲۹

مسئول کمیته فرهنگی سی ودومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم خبرداد : 
حضور مبلغان چند زبانه در مسابقات بین المللی قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: ​مسئول کمیته فرهنگی سی ودومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، از برپایی خیمه معرفت با حضور مبلغان چند زبانه درمحل برگزاری بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام خبرداد .

۱۳۹۴/۲/۲۱ - ۱۴:۵۰