خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ شعبان ١٤٤٠

Tuesday, April 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور
علت تصادف دلخراش کاروان همراه وزیر کار
رییس پلیس راه گلستان، علت حادثه تصادف رانندگی خودرو دکتر نوربخش و تاج الدین مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی را سه عامل عدم رعایت حق تقدم راننده سواری، عدم توجه کافی به جلو راننده تریلی و قصور مسوولان راه اعلام کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۲۰:۳۵

معاون اول رییس جمهوری:
درگذشت نوربخش برای ملت و دولت ضایعه ای دردناک بود
جهانگیری در حاشیه تشییع پیکر رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی درگذشت سیدتقی نوربخش را ضایعه ای برای ملت و دولت و سازمان تامین اجتماعی دانست.

۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۲۰:۲۰

استاندار خراسان جنوبی درگذشت مسئولان تامین اجتماعی را تسلیت گفت
استاندار خراسان جنوبی در پیامی درگذشت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاون حقوقی و امور مجلس این سازمان را در سانحه رانندگی تسلیت گفت.

۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۰۸:۱۲

پیام تسلیت روحانی برای درگذشت تاج الدین و نوربخش
رئیس جمهوری در پیامی درگذشت رئیس و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت.

۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۲۰:۳۸

گزارش شبستان از دیدار وزیر کار با اهالی نشر؛
ربیعی: برای آینده به بچه‌های کتابخوان نیاز داریم/ وزارت کار رابطه‌ای گسترده با فرهنگ دارد
خبرگزاری شبستان: وزیر کار گفت: ما برای آینده به بچه‌های کتابخوان نیاز داریم، اما در دبیرستان‌ها بچه‌ها را تست زن بار می‌آروند و این‌ها در دانشگاه نیز کپی پستی بار می‌آیند.

۱۳۹۴/۸/۲۷ - ۲۳:۱۶

در دیدار استاندار با رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور انجام شد؛
رايزني براي سرمايه گذاري «شستا» در خراسان جنوبي
خبرگزاری شبستان: در دیدار استاندار خراسان جنوبی با رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور تکمیل بیمارستان تامین اجتماعی بیرجند و سرمايه گذاري شستا در استان مورد پیگیری جدی قرار گرفت.

۱۳۹۴/۶/۱۴ - ۱۲:۱۳

رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور:
بیمارستان تامین اجتماعی بیرجند ۲ ماه آینده افتتاح می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی با بيان اينكه تا دو ماه آينده بيمارستان تامين اجتماعي بيرجند به بهره برداري می رسد، گفت: بعد از افتتاح نسبت به بكارگيري پرسنل مورد نياز و نيز تجهيز اين بيمارستان در سطح بسيار خوب اقدامات می شود.

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۱۲:۵۶