خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

الثلاثاء ١٢ رجب ١٤٤٠

Tuesday, March 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سیدعباس صالحی
با حضور صالحی و همتای عراقی او؛
جزییات همکاری های گسترده فرهنگی میان ایران و عراق بررسی شد
خبرگزاری شبستان: هیات ایرانی و عراقی با سرپرستی وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران و فرهنگ، گردشگری و آثار تاریخی عراق جزییات همکاری های گسترده فرهنگی را بررسی کردند.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۲:۰۱

پیشنهادهای نخبگان عراق مورد استقبال صالحی قرار گرفت
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشستی صمیمانه با نخبگان و متفکران کشور عراق از پیشنهادها ی آن ها برای تقویت روابط فرهنگی میان دو کشور استقبال کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۴:۳۱

تاکید صالحی بر اهمیت معرفی کالاهای فرهنگی ایران در بازار عراق
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر خود به عراق بر اهمیت معرفی و عرضه کالاهای فرهنگی و هنری ایران در بازارهای فرهنگی عراق تاکید کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۱:۵۵

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
فعالیت ۲۵ ساله کانون‌های مساجد ارزشمند بوده است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: فعالیت‌ها و دستاوردهای ۲۵ ساله کانون‌های فرهنگی هنری مساجد ارزشمند بوده است.

۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۰:۵۳

صالحی در حاشیه جلسه هیئت دولت:
برای فيلتر تلگرام تصمیمی گرفته نشده است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشيه جلسه هيات دولت در خصوص فيلترينگ تلگرام گفت: اگر ما بتوانيم با حمایت از پیام رسان های داخلی حضور فعال تر در فضاي مجازي داشته باشیم در اين دوره جديد تمدني مي توانيم سهم بيشتري را ايفا كنيم.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۱:۴۳

صالحی در نشستی با عنوان «چرا پیام رسان بومی»:
انقلاب فضای مجازی مبتنی بر دانش و هوش اجتماعی است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه در دوران انقلاب فضای مجازی هستیم گفت: فضای مجازی مبتنی بر دانش، هوش اجتماعی و راه های میانبر است.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۶:۵۹

صالحی در جمع مدیران سازمان سینمایی تاکید کرد:
ضرورت وحدت سازمان سینمایی و صنوف مرتبط
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشستی با رییس و مدیران سازمان سینمایی بر ضرورت وحدت میان این سازمان و صنوف سینمایی تاکید کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۶:۲۷

دیدار نوروزی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با مسعود کیمیایی
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه دیدارهای نوروزی با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه، با مسعود کیمیایی کارگردان سینما دیدار کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۱:۵۴

صالحی در نشست صمیمانه مدیران رسانه های مکتوب و مجازی با وزرای اطلاعات و ارشاد:
رسانه ها در مدیریت بحران های اجتماعی نقش بسزایی ایفا می کنند
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: از مشروطه تاکنون رسانه ها همواره نقش بسزایی در مدیریت بحران های اجتماعی داشته و دارند.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۱:۵۰

در ادامه دیدارهای نوروزی با اصحاب فرهنگ و هنر؛ 
صالحی با سید باقر حجتی و حسین محجوبی دیدار کرد
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه دیدارهای نوروزی خود با اصحاب فرهنگ و هنر، به دیدار دو تن از پیشکسوتان فرهنگ و هنر در حوزه‌های علوم قرآنی و هنرهای تجسمی رفت.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۲:۵۵

توئیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه میلاد حضرت علی(ع)
خبرگزاری شبستان:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه میلاد امیر المومنین حضرت علی (ع) در توئیتی نوشت: علی (ع) نماد وحدت بود.

۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۶:۰۱

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به چالش بی زباله پیوست
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به چالش بی زباله پیوست و در توئیتی همسر و فرزندانش را به این چالش دعوت کرد.

۱۳۹۷/۱/۹ - ۱۴:۰۸

فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از برج آزادی:
نوروز فرصتی برای شناخته شدن فرهنگ، هنر و ادب ایران زمین است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از ویژه برنامه های نوروزی برج آزادی گفت: نوروز فرصتی برای شناخته شدن فرهنگ، هنر و ادب ایران زمین است.

۱۳۹۷/۱/۹ - ۱۳:۳۰

در ادامه دیدارهای نوروزی با اصحاب فرهنگ و رسانه؛
صالحی با محمدمهدی فرقانی و مهدخت بروجردی دیدار کرد
خبرگزاری شبستان: فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه دیدارهای نوروی خود با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه با دو تن از استادان حوزه رسانه و ارتباطات دیدار و گفت و گو کرد.

۱۳۹۷/۱/۹ - ۱۳:۰۵

همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی؛
دیدار نوروزی صالحی با جمشید مشایخی، احترام برومند و رضا بابک
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی عصر روز گذشته با برخی از هنرمندان پیشکسوت دیدار و گفت و گو کرد.

۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۵:۳۹

توئیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با روز تئاتر
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز ملی تئاتر در توئیتی تئاتر را زبان گفت و گوی اجتماعی، ملی و جهانی دانست.

۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۳:۲۴

صالحی در بازدید از محل برگزاری نمایشگاه کتاب تهران:
حضور میلیونی مردم در نمایشگاه کتاب مسئولیت اجتماعی برگزارکنندگان را افزایش می دهد
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حضور و استقبال میلیونی مردم از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که از سراسر کشور در آن حضور دارند، منجر به افزایش مسئولیت اجتماعی برگزارکنندگان آن می شود.

۱۳۹۷/۱/۷ - ۱۵:۱۳

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه علی اکبر صادقی دیدن کرد
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه مروری بر آثار و زندگی علی اکبر صادقی، هنرمند نقاش ، انیماتور و مجسمه ساز در موزه هنرهای معاصر تهران دیدن کرد.

۱۳۹۷/۱/۷ - ۰۰:۵۷

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با شهرام ناظری دیدار کرد
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت آغاز سال جدید به دیدار نوروزی شهرام ناظری رفت و با وی گفت و گو کرد.

۱۳۹۷/۱/۷ - ۰۰:۴۹

سیدعباس صالحی:
استاد محمدرضا حکیمی حجت دینداری مومنانه است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی دیدار خود با محمدرضا حکیمی، در توئیتی نوشت: او حجت دینداری مومنانه است.

۱۳۹۷/۱/۷ - ۰۰:۴۳