خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٩ ذو الحجّة ١٤٤٠

Wednesday, August 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صندوق بازنشستگی
مدیرعامل صندوق بازنشستگی تغییر کرد
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تغییر کرد و «نعمت الله ایزدی» به عنوان سرپرست جدید منصوب شد.

۱۳۹۸/۵/۲۲ - ۱۱:۵۵

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:
نظام بیمه ای با نظام بودجه ریزی متفاوت است
مصری درباره وضعیت صندوق های بازنشستگی گفت: مسئولان کشور باید بپذیرند که نظام بیمه ای با نظام بودجه ریزی کاملاً متفاوت است.

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۰۷:۵۸

چگونگی محاسبه افزایش حقوق بازنشستگان کشوری اعلام شد
صندوق بازنشستگی کشوری چگونگی افزایش حقوق بازنشستگان کشوری بر اساس ابلاغ سازمان برنامه و بودجه در دو بخش و برای یک میلیون و ۴۲۴ هزار و ۱۱۱ رکورد ثبت شده را اعلام کرد.

۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۰۹:۵۱

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
کاهش اثرات دولت باعث پایداری بیشتر صندوق‌های بازنشستگی می شود
مصری با بیان اینکه دولت ها ناپایدار هستند و از این رو هرچه اثرات دولت بر صندوق ها کمتر باشد صندوق به پایداری بیشتر می رسد، گفت: بیش از ۹۵ درصد منابع صندوق کشوری با وضعیت موجود را دولت تامین می کند پس باید صندوق متمرکز ایجاد شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۳

عضویت ۱۸هزار بازنشسته زنجانی در صندوق بازنشستگی استان/ افزایش تسهیلات اعطایی به بازنشستگان تا سقف ۵ میلیون تومان
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری در استان زنجان به عضویت ۱۸ هزار بازنشسته استان در صندوق اشاره کرد و گفت: از امسال تسهیلات اعطایی به بازنشستگان به سقف ۵ میلیون تومان می رسد.

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۱:۰۰

احداث خانه امید، بستری برای استفاده از توان بازنشستگان
خبرگزاری شبستان:خانه های امید بازنشستگان، بستری برای استفاده دوباره از تجربه و توان بازنشستگان در برنامه های فرهنگی و اجتماعی است.

۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۳:۴۶

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:
مدیریت ناکارآمد صندوق بازنشستگی، اقتصاد کشور را به چالش کشیده و آن را متضرر می کند
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به مدیریت ناکارآمد صندوق بازنشستگی کشور، تصریح کرد: اقتصاد کشور را به چالش می‌کشد و آن را متضرر می‌کند و رشد اقتصادی کشور را پائین می‌آورد و این یک موضوع ملی است.

۱۳۹۵/۴/۲۸ - ۱۹:۱۷

فرصت طلبی صندوق های بازنشستگی به نام دولت
خبرگزاری شبستان: پس از آن که هنوز جنجال بازنشستگان فولاد به پایان نرسیده بود حالا صندوق بازنشستگی لشکری با ارسال پیامکی به مستمری بگیران خود خبر از واریز نشدن حقوق اردیبهشتشان تا اطلاع ثانوی داده است.

۱۳۹۵/۲/۲۷ - ۰۹:۴۹

آموزش، پایه اصلی تحول در جامعه است
خبرگزاری شبستان: استاندار خوزستان، لازمه پیشرفت و تحول در جامعه را آموزش مناسب عنوان کرد و اظهار داشت: معلمان سرمایه های معنوی جامعه هستند.

۱۳۹۴/۲/۱۵ - ۱۸:۵۰