خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دلار
طرح پارلمان برای حذف دلار از معاملات بین‌المللی/اعلام جزئیات
مجلس شورای اسلامی از سال ۹۶ طرح حذف دلار از مبادلات تجاری را با عنوان «پیمان دو جانبه ارزی» مطرح کرده بود و حالا در ادامه تلاش های خود در این رابطه ۴۵ نفر از نماینده با تهیه طرحی خواستار حذف کامل دلار از معاملات دولتی و بخش خصوصی شدند.

۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۱:۴۰

قیمت دلار شیب نزولی گرفت
اخبار تحریم در هفته گذشته باعث افزایش قیمت در بازار ارز شده بود اما این بازار از روز پنجشنبه به سمت کاهش قیمت حرکت کرده است و دلاری که در هفته گذشته با قیمت ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان مبادله می شد به کانال ۱۳ هزا رتومان رسیده است.

۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۲:۵۲

در روزهای آتی محقق می شود
ایجاد تعادل در بازار ارز با مدیریت و کنترل بانک مرکزی
قیمت ارز تحت تاثیر اخبار تحریم در روزهای پایانی هفته دچار افزایش شد اما بانک مرکزی برای مدیریت بازار ارز و کنترل قیمت آن طی روزهای آتی برنامه دارد که با این اقدامات قیمت ارز کاهش می یابد.

۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۴:۴۲

تغییرات ۱۱ ماهه نرخ ارز و سکه/تلاش برای کنترل نوسانات دلار
قیمت هر دلار آمریکا بر اساس بررسی های معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق بازرگانی تهران ۱۶۴ درصد در ۱۱ ماهه سال ۹۷ نسبت به سال قبل از آن رشد داشته است و تلاش های بسیاری در خلال سال گذشته برای کنترل نوسانات این بازار انجام شده است.

۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۱:۲۴

نرخ ارز صرافی‌های بانکی در ۴ فروردین ۹۸
دلار ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان/یورو ۱۴ هزار و ۹۵۰ تومان
صرافی بانک های منتخب امروز یکشنبه ۴ فروردین ماه قیمت دلار را ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کردند و یورو را با قیمت ۱۴ هزار و ۹۵۰ تومان به فروش می رسانند.َ

۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۳:۴۱

شبستان گزارش می دهد
افسار «دلار» با ابزارهای بانک مرکزی کشیده می شود
بانک مرکزی در سال جاری اهتمام بسیاری بر کنترل و تعادل بازار ارز دارد و در روزهای پایانی سال و موج افزایش دوباره نرخ برخی از ارزها چون دلار رییس کل بانک مرکزی چندین بار به سودجویان این بازار هشدار داده و گویا حالا بازار به این هشدارها واکنش داده است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۳

دام زنده به جای پول نقد/ جایگزین پول ملی به جای دلار
دولت زیمباوه در تصمیمی غیر منتظرانه پول ملی خود را جایگزین دلار کرده است. پیش از این در کشور آفریقایی زیمباوه از دلار برای داد و ستدها استفاده می شده است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۱

ادامه مبادلات تجاری عراق و ایران با دینار و یورو
پس از آن که روسیه و اتحادیه اروپا اعلام کردند که برای انجام مبادلات تجاری با ایران از ارزهای جایگزین به جای دلار استفاده می کنند حالا مقامات عراقی از ادامه واردات انرژی از ایران با استفاده از دینار و یورو خبر داده اند.

۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۶:۱۳

قیمت طلا و ارز ۲۷ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۸۰ هزار و ۴۴۱ تومان/افزایش قیمت رسمی پوند و یورو
امروز شنبه ۲۷ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۸۰ هزار و ۴۴۱ تومان معامله می شود این در حالی است که روز پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۸۲ هزار و ۷۴۹ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۹

براساس اعلام بانک مرکزی؛
بدهی‌ خارجی کشور ۱.۲۷۱ میلیارد دلار کاهش یافت
بدهی خارجی کشور از ابتدای امسال ۱۱ درصد برابر با ۱.۲۷۱ میلیارد دلار کاهش داشته است. در فروردین ماه بدهی خارجی کشور ۱۱.۳۰۵ میلیارد دلار اعلام شده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۴:۲۴

در پی سیاست های کنترلی بانک مرکزی و ثبت اینستکس
آیا دلار به کانال ۱۰ تومان می رسد؟
تاکید بانک مرکزی بر سیاست های کنترلی خود در کنار ثبت رسمی ساز و کار مالی اروپا به نام اینستکس این نوید را در بازار ایجاد کرده است که قیمت دلار به کانال ۱۰ هزار تومان برسد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۸:۱۷

«کامان دریمز» گزارش داد:
تحریم های ایران پایان هژمونی آمریکا و امپراطوری دلار است
«کامان دریمز» در گزارشی نوشت که تنها نتیجه ای که تحریم های آمریکا در پی دارد افزایش خشم بین المللی علیه واشنگتن و از بین بردن هژمونی این کشور و امپراطوری دلار در جهان است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۰

در پی هشدارهای رییس کل بانک مرکزی
قیمت دلار پایین آمد
پس از آن که رییس کل بانک مرکزی در اینستاگرام خود به دلالان بازار ارز هشدار داد شاهد پایین آمدن قیمت دلار در روز پایانی هفته هستیم و در ساعات بعدازظهر امروز دلار با قیمت ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان به فروش می رسد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۸

اردوغان:
«لیر» شاخ «دلار» را شکست
«رجب طیب اردوغان» در اظهاراتی گفت: قیمت لیر ترکیه در برابر دلار افزایش یافته است و همه خدعه ها علیه ما شکست خواهد خورد.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۰۹:۳۹

کاهش قیمت دلار
دلار که تا پیش از ظهر امروز ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان در بازار آزاد مبادله می شد دقایقی پیش با ۸۰۰ تومان کاهش با قیمت ۱۱ هزار تومان در بازار آزاد عرضه می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۴:۱۵

فضای ژئوپولیتیک جهانی بدون اسکناس پشت سبز:
چه کشورهایی و چرا دلار را دور زدند؟
سال ۲۰۱۸ میلادی پر از اتفاقاتی بود که ناگزیر فضای ژئوپولیتیک جهانی را به دو دسته تقسیم کرد:کسانی که هنوز هم حامی استفاده از دلار آمریکا به عنوان یک ابزار مالی جهانی و کسانی که به این اسکناس پشت سبز،پشت کرده اند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۴:۱۹

قیمت طلا و ارز ۲۷ آذر
ثبات قیمت طلا در ۲ روز متوالی/ بازگشت دلار به کانال ۱۰ هزار تومان
امروز ۲۷ آذر قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۰۶ هزار و ۴۰۰ تومان در بازار مبادله می شود و نسبت به روز گذشته هیچ تغییری نکرده است، قیمت دلار نیز در ۲۷ آذر در بازار آزاد ۱۰ هزار و ۱۵۰ تومان اعلام شده است.

۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۲:۵۱

قیمت طلا و ارز در ۲۵ آذرماه
کاهش ۱۵ هزار تومانی هر گرم طلا/ دلارهای سرگردان در انتظار خریدار
امروز ۲۵ آذر ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۰۲ هزار ۷۰۰ تومان مبادله می شود در حالیکه قیمت این فلز زرد در روز ۲۴ آذر ماه ۳۱۷ هزار تومان در بازار اعلام شده بود.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۴:۰۴

بای بای دلار / مقابله با جنگ اقتصادی «ترامپ» از اروپا تا آسیا
اقدام کشورهای غیر اروپایی در جایگزین کردن ارزهای ملی خود به جای دلار می تواند روند جایگزین شدن یورو به جای دلار و خداحافظی از ارز آمریکا را راحت تر کند.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۶:۱۶

قیمت طلا و ارز ۱۵ آذر ماه
رشد ۵ هزار تومانی قیمت هر گرم طلا/نرخ ۱۳ ارز بین بانکی افزایش یافت
امروز پنجشنبه ۱۳ آذرماه هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است در حالی که قیمت هر گرم طلا در ۱۴ آذر ۳۴۰ هزار و ۵۱۰ تومان ارزش‌گذاری شده بود.

۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۳:۴۴