خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

السبت ١٦ ربيع الثاني ١٤٤١

Saturday, December 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معضلات اجتماعی
مدیر ستادهماهنگی کانون های مساجد مازندران:
برپایی مراسم عزاداری حضرت خدیجه(س) در کانون های مساجد مازندران
حجت الاسلام علیخانی همزمان با سالروز وفات حضرت خدیجه کبری(س) مراسم عزاداری ام المومنین با حضور اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مازندران برگزار و عاشقان اهل بیت(ع) به عزاداری می پردازند.

۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۰۹:۵۶

شهردار بجنورد
خبرنگاران در کاهش معضلات اجتماعی نقش گسترده دارند
خبرگزاری شبستان: شهردار بجنورد نقش خبرنگاران در کاهش معضلات اجتماعی را گسترده دانست.

۱۳۹۵/۵/۱۹ - ۱۹:۳۷

نقش حوزه های علمیه خواهران در کاهش معضلات اجتماعی غیرقابل انکار است
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری گفت: به یقین نقش حوزه‌های علمیه خواهران در کاهش معضلات اجتماعی و استحکام بنیان خانواده غیرقابل انکار است.

۱۳۹۵/۵/۱۰ - ۱۰:۰۰

تزریق فکر و اندیشه سالم به جامعه از وظایف دانشجویان است
خبرگزاری شبستان: معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی گیلان گفت: تزریق فکر و اندیشه سالم به جامعه از وظایف دانشجویان است.

۱۳۹۴/۵/۱۱ - ۱۵:۱۴

نيازمند جديت در برنامه ها و ایجاد زیرساخت های فرهنگی هستیم
خبرگزاری شبستان: معاون مديركل امور اجتماعی استاندار خوزستان، اظهار داشت: در حوزه فرهنگی و اجتماعی نيازمند جديت در برنامه ها و ایجاد زیرساخت های فرهنگی هستیم.

۱۳۹۴/۴/۳۰ - ۱۸:۰۱

همراهی ائمه جماعات مساجد با مددکاران اجتماعی، کاهش معضلات اجتماعی را به همراه دارد
خبرگزاری شبستان: امام جماعت مسجد جامع امام محمد تقی (ع) در شهرک سهرابیه مهرشهر کرج در آئین گرامی داشت روز « مددکاران اجتماعی» بر همراهی ائمه جماعات و مددکاران اجتماعی در کاهش معضلات اجتماعی تاکید کرد.

۱۳۹۴/۲/۱۴ - ۰۹:۵۹