خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٣ جمادى الثانية ١٤٤١

Tuesday, February 18, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مرتضی بانک
ایجاد ۱۲۰۰ شغل با بهره برداری از ۲۳ پروژه سرمایه‌گذاری
در سومین روز از دهه فجر ۲۳ پروژه سرمایه‌گذاری با ایجاد اشتغال برای یک هزار و ۲۰۰ نفر در منطقه آزاد اروند با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور به بهره برداری رسید.

۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۸:۰۶

دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور:
صادرات ۳۸۰ میلیون دلار کالا از مرز شلمچه
بانک از صادرات ۳۸۰ میلیون دلاری کالا از مرز بین المللی شلمچه خبر داد و گفت: از این میزان ۱۷۰ میلیون دلار مربوط به تولیدات داخلی بوده است.

۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۰

با حضور مشاور رییس جمهوری انجام می‌شود؛
افتتاح ۲۳ پروژه سرمایه‌گذاری با ۱۲۰۰ نفر اشتغال در منطقه آزاد اروند
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، ۲۳ پروژه سرمایه‌گذاری با ۱۲۰۰ نفر اشتغال در منطقه آزاد اروند به بهره برداری می رسد.

۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۱۳

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور خبر داد
بهره برداری ۲۵ پروژه تولیدی، صنعتی، گردشگری و سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند
بانک، از بهره برداری ۲۵ پروژه تولیدی، صنعتی، گردشگری و سرمایه گذاری خارجی در دهه فجر در منطقه آزاد اروند خبر داد و گفت: پروژه های تولیدی، صنعتی و گردشگری به ارزش ۴۵۰ میلیارد تومان و با سرمایه‌ گذاری خارجی پنج میلیون دلار به بهره برداری خواهد رسید.

۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۲۱:۴۲

با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور صورت می گیرد
افتتاح چند طرح فرهنگی و سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند
بانک به منظور بازدید از چند پروژه فرهنگی، فنی، عمرانی و سرمایه گذاری و حضور در نخستین جشنواره مطبوعات و رسانه اروند وارد منطقه آزاد اروند شد.

۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۶

مشاور رییس‌جمهور اعلام کرد:
صادرات سالانه ۲۰ میلیارد دلار کالا از مناطق آزاد و ویژه
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی عنوان کرد: سالانه ۲۰ میلیارد دلار صادرات از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی صورت می‌گیرد و رونق تولید موجب اشتغال‌زایی ۵۱۰ هزار نفر در این مناطق شده است.

۱۳۹۸/۱۰/۴ - ۱۹:۲۵

دبیر شورای عالی مناطق آزاد: ‌
می توانیم به پنج کشور اوراسیا ‌ ۳۰۰ کالا بدون تعرفه صادر کند
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: ‌ایران می تواند به پنج کشور عضو اتحادیه اوراسیا، ‌ ۳۰۰ قلم محصول ایرانی را در قالب مبادلات گمرکی بدون تعرفه صادر کند.

۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۲۲:۱۶

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور:
رشد رونق تولید در مناطق آزاد کشور/ اصل منطقه آزاد بر اساس معافیت گمرکی است
بانک با اشاره به پیش بینی افزون بر ۱۰ هزار میلیارد سرمایه گذاری در مناطق آزاد کشور گفت: در سال رونق تولید بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری در مناطق آزاد شاهد رشد رونق تولید هستیم.

۱۳۹۸/۹/۵ - ۱۲:۱۸

مشاور رییس جمهوری عنوان کرد:
اعمال معافیت‌های مالیاتی ۲۰ ساله در مناطق آزاد
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تاکید کرد: مناطق آزاد از دو ویژگی مهم «معافیت مالیاتی‌ در چارچوب قانون به مدت ۲۰ سال» و «معافیت‌های گمرکی» برخوردار هستند.

۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۱۵:۰۹

عملیاتی کردن سیستم پنجره واحد در مناطق آزاد
مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: ایجاد شفافیت در عملکرد و عملیاتی کردن سیستم پنجره واحد در مناطق آزاد، موجب اعتماد بیشتر مردم و سرمایه‌گذاران می‌شود.

۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۱۰:۲۰

مشاور رییس جمهوری خبر داد:
راه‌اندازی بورس بین‌الملل در مناطق آزاد تا دهه فجر
بانک تاکید کرد: توسعه فعالیت‌های مرتبط با فناوری ارتباطات و اطلاعات در مناطق آزاد راه را برای جلب و جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی هموار می‌کند.

۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۱۴:۵۱

صادرات ۱۹ میلیارد دلاری از مناطق آزاد در سال گذشته
دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: میزان صادرات کشور از این مناطق در سال ۹۷ حدود ۱۹ میلیارد دلار بوده است.

۱۳۹۸/۵/۲۴ - ۱۱:۱۱

مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل منطقه آزاد ماکو
مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و تجاری، شهریاری استاندار آذربایجان غربی و جمعی دیگر از مسئولین لشکری و کشوری برگزار شد.

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۳:۴۲

بانک با حضور در غرفه خبرگزاری شبستان اعلام کرد:
۲.۵ میلیارد دلار صادرات از مناطق آزاد در چهار سال گذشته صورت گرفته است
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای مناطق آزاد اعلام کرد در ۴ سال دولت یازدهم صادرات از مناطق آزاد ۲ و نیم میلیارد دلار بوده که در سال ۹۵، ۸۱۰ میلیون دلار آن محقق شده است.

۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۷:۰۰

حضور سالانه ۱۱ میلیون گردشگر در مناطق آزاد
خبرگزاری شبستان: مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه محیط زیست گفت: سالانه ۱۱ میلیون گردشگر در مناطق آزاد حضور می یابند.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۵:۲۱

با حکم رییس جمهور؛
انتصاب مرتضی بانک به عنوان مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور در حکمی "مرتضی بانک" را به عنوان "مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری ، صنعتی و ویژه اقتصادی" منصوب کرد.

۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۳:۳۹

معاون کل نهاد ریاست جمهوری در گفتگو با شبستان:
تنوع در آداب و رسوم نشان از قدرت ملی کشور دارد
خبرگزاری شبستان:معاون کل نهاد ریاست جمهوری گفت: یک کشور متنوع و متکثر از آداب و رسوم هستیم. خوشبختانه زیر چتر یک انسجام واحد اداره می شود که نشان دهنده قدرت ملی کشور است.

۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۴

تقاضاهای مردم در سامانه سامد 20 روزه پاسخ دریافت می کند
خبرگزاری شبستان: معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری گفت: به تمام درخواستهای مردمی که توسط سامانه سامد درخراسان رضوی دریافت می شود درمدت 20 روز آینده پاسخ داده خواهد شد.

۱۳۹۳/۶/۱۶ - ۰۹:۵۲